HaberleR

Mücadele eden Mets, Pazar günü ekibi tüm sezondan uzak kalan yardimda Yakup deG’nin bir bölümü vuracak vurultan beşini vurduğunda bir başka iyimserlik dozu aldı.

DeGrom’un 24 arenadan 18’i, hızlı topunun sabahı 100 mil hızla başlaryla grevlere gitti. Vurmadığı tek vurucuyu vurdu.

Bu sezon dışında olabilir Max Sche’in bu hafta sakatlar sonrasında gelecekyle bir E ve Mets’in atış takımı nedeniyle Genel Müdür Billyppler’in bu sezon dışında öngördüğü gibi. Son haftalarda hücumdan ne kadar kötü bir şekilde yaşayacaksınız.

Pazarın başlamasının başlamasına teslim olanlara verilen demeç deGrom, “Her şeyde deGrom gibi” dedi. “Önemli olan hızlı topun yerini belirlemek üzere çalışmaktı. Her şey iyi hissettirdi.”

DeGro’nun altı vuruşlu görünümündeki sonuçlardan çok önemli olanın, kürek yapısındaki stres reaksiyonu nedeniyle baharinden beri onu okulunun eğitimini verdiğini söyledi.

“Yüzde 100” dedi. “Çünkü kemikti – onu gerçekten zorlayamazsın. Kemik iyileşene kadar küçük ve yaymak zorunda kaldım.”

Güçlü çıkışına ve acınelere karşı savaşmak, deGrom’un majörlere dönmeden önce birkaç küçük liglere dayanması bekleniyor.

Eğik birten geri dönüş yolunda çalışan Scherzer, Çarşamba günkü AA Sınıfı Binghamton Rumble Pony’lerinin başlamasından sonra “gitmek için” ilan etti. Salı günü Nick Lodolo ve Cincinnati Reds’e karşı Mets için höylenmesi bekleniyor.

Max Scherzer, eğik bir gerilimden geri dönmek için terim açısından AA Sınıfı Binghamton için iyi bir başyapıttı. kredi… The New York Times için Yehyun Kim

Mets bu sezona hararetli bir temelyaptı ve hücumda ciddi bir öfkeye savaşmak Doğu Ulusal Lig’de Atlanta Braves gelecekni korudu. Bu, Scherzer’in sadece sekiz maça satın alma ve deGrom’un geçen sezon 7 Temmuz’dan bu yana büyük bir lig maçına başlamamasına.

Bu ilk yarı için kritik olan, aynı zamanda aynı zamanda aynı zamanda olan Megill’i de sakatlıkların dengelenmesine yardımcı olan Taijuan Walker (6-2, 2.72 ERA) ve David Peterson’ın (5-1, 3.24) güçlü sezonları oldu. Bu gelecek, sakatlıklar canınız bir omuzla inmeden önce umut verici sonuçlar alan bir sağ kanat geçişi. Oakland for 2021 All-Star giymesi ve bir bahar antrenmanı takasıyla alınan Chris Bassitt, Temmuz’da sakatlıklar kabul edilir, ancak sakatlık atamasının alınacağını, onun herhangi bir yanlışlıktan ziyade ile ilgili bir endişeden şüpheleniyor. onun atış kolu.

Scherzer ve deGrom’un bile Mets’in oğlu birkaç haftadır darbesinden daha fazla yardıma olabilir. Texas Rangers’a karşı bir hafta serisinde evinde üç gün içinde ana liglerde hala 29. sırada ve altlarında sadece Oakland Athletics ile birlikte yavaşlama yüzdesi (.639). Pete Alonso performansına devam etmedi, ancak onun Mets’ini şiddetli bir şekilde bir olaya maruz kalan hiç kimse bu sezon boyunca ve son 34 maçında 3 olan bir dış saha saha Mark Canha’dan daha fazla değil.

Mets, genel olarak bakıldığında gibi zorlu bir mesafeden sonra yükselen Atlanta’yı tutmayı umuyorsa, atış ve takım vurucuları için forma geri dönüş çok önemli olacak.

Devamını Oku