HaberleR

Oyun tarafından oluşturulan Desha Watson, Pazartesi günü’nin kişisel değerlendirme politikasını gözden geçirmek için altı maç için hakkında alınan ve ceza alma, ligin iki kişilik tarafından hedeflenen cinsel yönelim iddialarına 15 görüşmeyle sonuçlandırılır.

Bu, tutarsızlıklar ve olası çıkar çatışmaları değerlendirmelen bir sistemi yükseltmeyi 2020 toplu işinde oluşan bir tahkim süreci tarafından ele alınan ilk NFL oyuncu seçimdi.

Roger Goodell, 2006’da NFL komiseri yüzünden beri, oyuncu cezaları öncekilere göre daha katı bir duruş sergileyerek ligdeki en uzun oyuncu cezalarından bazılarını aldı. Kişisel menfaat politikası, cezai davalarla sonuçlanmasa bile oyuncuları cezalandırmak için hükümler.

Ancak Goodell, disiplin cezalarında tek taraflı güce sahipken, son politikada yapılan iyileştirmeler, bir kısım kullanıcılarına yönelik kaydırdı. Watson’ın ceza cezaları, lig ve oyuncular tarafından ortaklaşa onaylanan bir federalç tarafından yönlendirildi. Ancak lig karara başarabilir, Goodell biri hala oğlu veya bir umut vaat ediyor.

Goodell’in komisyonu üyesi olarak, görevden sürerken NFL oyuncularının dikkate alınmasından uzaklaştırmalarından bahsetmek:

Bir sezondan fazla büyütmeler

 • Michael Vick. Atlanta’nın eski oyun kurucusu Vick, bu dalaşı skandalındaki rolünden dolayı 2007’de süresiz olarak uzaklaştırılmıştı. Süspansiyon iki sezon sürdü; Vick, 18 aylık hapissını çektikten sonra 2009’dan önce talebine iade edildi.

 • Aldon Smith. San Francisco ve Oakland’ı korumak için oynayan Smith, 2015 yılında yetiştiriliyordu(sarhoş oyunla suçlandı). Askıya alma, Smith’in 2020’de Dallas tarafından imzalanıp eski haline getirilmesine kadar sürdü.

 • Dominik Rodos. Takımda giyen Rhodes, “Bir günlük testinde satın alma için çıktıktan sonra 2011 yılında süresiz olarak satın alınmıştı. 2014 yılı görevine iade edildi.

 • Jerrell Freeman. Bir defans oyuncusu olan Freeman, 2016 ve 2017’de Chicago’dayken, performansı arttırıcı film için yapılan pozitif testlerin aynı derecede fazla oyun için iki kez tutuldu. NFL, 2018’de başka bir başarısız test için onu iki yıl aldı, ancak satın alınmadan önceki günlerini açıklamıştı. .

bir sezon

 • Adam (Pacman) Jones.O Zamanlar Tennessee’de olan köşede Jones, Üç kişiyle vurulmasına neden olan bir striptiz merkezindeki kavgadaki oyunda de dahil olmak üzere, her gün ağırlamanın geçen 2007’de geçen olay için.

 • Calvin Ridley.Atlantalı bir alıcı olan Ridley, 2021 takımından eskiyken NFL maçlarına bahse girdikten sonra en az bir yıl süren maçlarına.

 • Donte’ Stallworth. Miami Beach’te arabaken bir yayaya çarparak onu öldürdükten, o zamanlar Cleveland’la, o zamanlar Cleveland’la bir olan Stallworth, 2009 yılı için tamamen alıcı için alındı. Adam suçunu kabul etti.

 • Darren Waller. 2017’de, o Baltimore’un sıkılması bir sonu olan Wall’dan faydalanmak için en az bir yıl hakkında alınmıştır. Aynı şekilde 2016 dört maç ceza almıştı. 2018 yılı görevine iade edildi.

 • Martavis Bryant. Bir alıcı Bryant, 2016’da madde politikasını olumlu yönde etkilemesi için en az bir yıl hakkında alınmıştır. Nisan 2017’de ön şartlı olarak göreve iade sonra, Bryant, iade talebini alması için 2018’de süresiz olarak hakkında bilgi alındı.

 • Travis Henry. 2008’de, o günlerde bir Denver, “keşif” olarak kullanılan Henry’den sonra en az yıl alınmıştır. Henry, bir gidişinden önce tamamlanmasından uzaklaştırılması. NFL, 2012’de onu eski sevindirdi.

 • Josh Gordon. Şu anda Kansas City’de bir forma, ligin maddeden arındırılmasından faydalanmak için, 2015 yılında tamamen ortadan kaldırmak için dahil olmak üzere altı kez uzaklaştırma aldı. En son Ocak 2021’de alındı ​​​​ve Eylül 2021’de görevine iade edildi.

12 oyun / 12 hafta

 • Ray Rice. Rice 2014’te aile içi öfkeyle saldırıyla ilgili saldırıya uğrayan NFL tarafından iki için alındı. İki kişilik bir otel, TMZ, Rice’ın nişanlısını bir otel asansöründe bilinçsizce vurduğunu gösteren saldırının daha sonrasında bir yayından yayınlandıktan, Baltimore geri döndü ve NFL tarafından sürez olarak çekildikten sonra Rice, 2014 ayun ilk 12 haftasından sonra 28 Kasım’da görevine iade idi, ancak hiçbir zaman bir takım tarafından imzalanmadı.

 • Vontaze Burfict. Oakland’ın savunucuları Burfict, 4. Haftanda Indianapolis’te sıkı son Jack Doyle’a kask-kask atışunun devamını 2019 hazırlıklarının geri kalanında içeriğinde içeriyor. Burfict’in saha maçı için NFL için kadarki en kısa zamanda hedeflenmek, ligin oyuncu potansiyelini tahmin edebileceğini uzun geçmişini tahmin kattı.

10 oyun

 • Josh Brent: Bir Dallas takımın arkadaşının 2013’te oynanacak oyunundaki oyununda, defansif bir mücadele olan Brent, 2014 yılı için 10 maçı için. Ayrıca 180 gün hapis ve 10 yıl denetimli cezalık cezaya çarptırıldı.

sekiz oyun

 • Antonio Brown. 2020’de lig o sıradaki serbest oyuncu olan Brown’ı, cinsel cinsel tacizlelayan bir tehlikeyle karşılaşmaları ve hareketli bir şirket ile olan bir çarpışmadaki olayla ilgili suçla ilgili. Hırsızlık ve yıllarına saldırmayan ve iki denetimli aldı. Kahverengi cinsel cinsiyet sınıflandırması.

 • Chris Henry.Lig, bir Cincinnati alıcısı olan Henry’yi, Aralık 2005 ile Haziran 2006 arasında tutuklandıktan sonra 2007’de dört yerde.

 • Terry (Tank) Johnson.O zamanlar Şikago ile savunmayı tartışan Johnson, polisin teslim almaya yönelik ve ruhsatsız silaha alınma üzerine 2007’de alınan, bu da önceden bir silahla saldırıyla ilgili hazırlıklı tahliyesini talep etti.

 • Mychal Kendricks.Kendrick, 2018’de iki halkn öğrenenlerin koleksiyonunu satın alındıktan sonra satın alınmıştı.

altı oyun

Eski bir Giants tekmecisi olan Josh Brown, karmaşıklığını itiraf etti. kredi… New York Times için Tim Clayton
 • Josh Brown.Giants’a oyunununda eyalet çapındaki oyundan sonra 2016′ bir ceza alan, Washington Polisi tarafından gözden geçirilmek üzere gözden geçirilir.

 • Adrian Peterson.Çocuk istismarıyla suçlanmasından sonra, Mining’den geri koşan Peterson, 2014’ün gerisinde kalmak için gidişinden ve bu maçtan kaçmayı kaçırdı.

 • Myles Garrett. NFL, NFL, kontrolörler C Garrett’ı 2019’da Pittsburgh oyunu oluşturmuş Mason Rudolph’un miğferini ona vurduktan sonra sürez olarak alındı. Lig, sezon sonunda Goodell ve lig denemesiyle görüşmeden iki gün sonra Garrett’ı eski görevine iade etti.

 • DeAndre Hopkins.Bir Arizona alıcısı olan Hopkins, iyileştirici iyileştiriciliği beğenin sonra Mayıs beğenilmiş beğenmişti.

 • Ezekiel Elliott. Dallas’a geri dönen bir yıldız olanott, aile içi şiddet iddialarıyla bir lig soruşturmasının ardından 2017’de alınmıştı. Eski bir arkadaşı onu Ohio Eyaleti’nde ağırlamak Columbus, Ohio’da beş kez saldırmakla suçladı. zamansız suçu duyurusunda bulunmadı.

beş oyun

 • Albert Haynesworth . 2006 yılında, o günlerde bir Tennessee savunması olan Haynesworth, “Haynesworth” adlı kampanyadan alındı. Goodell, komisyon ödülleri haftalar sonra rafadan mamul hale getirdi.

 • Terrelle Pryor. Ohio’deyken State uygunsuz olarak kabul edilebilir olmak için NCAA tarafından yapılan maçlık alan Pryor’dan, bunun yerine NFL ek taslağına girdi. NFL, çaylak yapımcının ilk beş maçında oturulmasını okudukıldı.

dört oyun

Ocak 2015’te AFC şampiyonluk maçında Tom Brady. Oyun, Deflategate skandalını doğurdu. kredi… Damon Kış/New York Times
 • Tom Brady.Brady, Indianapolis’in New England’ı Brady’ye fayda sağlamak için futbol toplarını planlasının haberinden ortaya çıkan Deflategate skandalına karıştığı için 2016 yılı hedef alınmıştı.

 • Ben Roethlisberger. Roethsberger, 2010 yılında Georgia’da bir barda bir cinsel ilişkide bulunmakla suçlandıktan sonra ilk altı maç ceza almıştı. adaleti dört dört maça indirdi. Pittsburgh oyun, herhangi bir suçla suçlanmadan ligin kişisel itibarı hakkında kabul edilen ilk oyuncu oldu.

 • Greg Hardy. NFL, 2015 yılında bir aile içi şiddetteki rolü nedeniyle savunma amaçlı Hardy’yi 10 maç boyunca aldı. Bir hakem cezayı dört oyuna indirdi.

 • Ikemefuna Enemkpali.Lig, o Jets’in lineback’i olan Enemkpali’yi soyunma, bir tartışma konusundaki kendi takımının oyun kurucusu 2014 Geno Smith’i yumruklayacağı için satın aldı.

üç oyun

 • James Winston . O zamanlar Tampa Bay’de oyun olan Winston, 2018 geliştiricinin ilk üç maçında ceza almıştı. Ceza, Mart 2016’da bir Uber’e yönelik olduğundan şüphelenildiğine göre bir NFL soruşturmasından kaynaklandığını söylüyor.

Devamını Oku