HaberleR

Bilekleri kelepçeli maskeli bir polis memuru tarafından götürülen refakat tarafından yönlendirilen Amerikalı patronu Brittney Griner, bu silindirin hedefiyle sonuçlanması muhtemel bir davada Salı başka bir için Rusya’da mahkemeye çıktı. avukatlar dedi.

Kendi kuşağının en iyi oyuncularından biri olan Bayan Griner, Moskova ile Washington arasında, Rusya’nın Ukrayna’yı işgali ile açık bir yüzleşmeye dönüşün yüksek bahisli bir yarışmain randevunuza yönelik. Ve dava bir öğrenci sınıfında görüldükçe, Bayan Griner’ın kaderinde gözlenen diplomatik arenaya olayı ve ABD’de ABD’de gözaltında yüksek profilli Rusların takasına olasının olasının gösterimini verdi. .

Geçen hafta, Dışişleri Bakanı Anton J. Blinken, görüşmeyi görüşmeyi kabul etmeyen, Amerikan’ın “masaya önemli bir çekicinu” olduğunu söyledi. Perşembe günü, Rus mevkidaşı V. Lavrov ile Ukrayna’daki savaştan bu yana gibi ilk telefon görüşmesinde tartıştı. Ancak Moskova’daki davakideki kasabadaki bir yargı öncesindekiyle ilgili hiçbir şey kaydedilmiyor.

31 Ocakta Bay Griner, Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinden yaklaşık bir hafta önce yerel bir takımda oynamak için Rusya’nın Yekaterinde bir şehirdeyken bir Moskova gezisine götürüldü. Gümrük memurları, bagajında ​​vape içermekte olan iki roketinde.

Ancak, gazetelerin tutulduğuna dair haberler ancak savaşmaya başladıktan sonra kamuoyuna açıklandı. 10 ceza kadar ceza cezasını çekmek, olan sayıdaki yaşam tarzıyla Rusya’ya müdahale etmekle suçlanmakla suçlandı.

Geçen ay Bayan Griner, Rus yasasını çiğnemeyi hedeflediğini ve aceleyle yapmayı düşünmeden düşünülmediğini iddiayasa dışı çıldırtmalarını vurgulayarak kabul etmelerini kabul eder. Rusya’da, davayı kabulü bir davayı sona erdirmez ve projeye göre yargılamaların Ağustos ayına kadar devam etmesi bekleniyor.

Avukatları Mariagovolina ve Aleksan Boikov, yargıcı cezayı yumuşatmaya zorlanmaya girmeye çalışacaklar. Bay Griner’ın Rus takımı arkadaşlarından biri olan Yevgeniya Belyakova, ekibin direktörü ve ekibiyle birlikte ifade verdi. Onun yanında, 2013’ten Merkür için Arizona’da, anka kuşundan beri canını ve diz ağrısından yardım etmemiş.

Geçen hafta mahkemede verdiği ifadede Bayan Griner, alındıktan sonra nasıl kafa kafaya karşı karşıya bir Rusya ile karşı karşıya geldiklerini anlattı. hakları açıklanmadı ve gözaltı başladıktan sadece 16 saat sonra bir avukat sağlandığını söyledi. Bayan Grid dışında, herhangi bir ifadeden herhangi bir tanımlaması onaylanmadan kullanılmış ve herhangi bir şey tarafından tanımlanmadan bir tercümede tercüme edilemez.

Devamını Oku