HaberleR

(9701)

Bir Rus mahkemesi, WNBA yıldızı Brittney Griner’ın tutukluluk nedeniyle Perşembe günü iki ay800 ve onu ev hapsini almayı uman hukuk tedavisinin kesinini görmek.

kesin olarak 10 kadar sürecek olan süresine kadar sürebilir. Durumu bilen ve hassas kişilere yönelik bir kişiye yönelik kişi tarafından “iyi” ve Rus askerinialtındayken ilk kez görüldü.

(9702) Rusya Federal Gümrük Servisi, 5 Mart’ta üretimnin, daha sonra Griner olarak bir Amerikalı basketbolcuyu gördüğüne inanıyor. Gümrük sistemlerini, Griner’ı Moskova’daki Sheremetyevo sistem gövdesinde esrar içerebilen vape savunmaları savunmakla suçladı.

Perşembe günü, Rus haber ajansı Tass, Griner’ın tutukluluğunun bir yanında 19 Mayıs’a uzatıldığını bildirdi. Griner’deki Rusya’daki hayat yolundaki olaylar, Rusya’daki ev hapsine yakın zamanda tamamlanmıştı, ancak bununla ilgili olarak, sabırsızlıkla reddedilmesine şaşırmamıştı.

Suçlamalarla soruşturma devam ediyor ve bir Rus mahkemesinin tutukluluk bir yakınlık tarihine kadar – eğer ki – eklemesi normaldir. amaç için ayarlanır. Kişi, Perşembe günküünün olmadığını söyledi.

WNBA deplasman 6 Mayıs’ta başlıyor. İki kez Olimpiyat altın kezsı ve Phoenix Mercury için yedi yıldız olan tüm yıldızlarından biri.

Rusya’nın geçen ay Ukrayna’yı işgalinden sonra ABD ve Rusya’yla ilgili büyük bir heyecan yaşanıyor bir şekilde devam ediyor. ABD’li, öğrenciyi kontrol etmekle ilgili ABD’yi kontrol etmekle suçladı.

Uzmanlar, yüksek profilli bir Amerikalı’nın devam eden tutukluluğunun, Rusya’nın konusunda Washington ile siyasi ve ekonomik çözmezda avantaj elde etme şansını bile söylüyor.

Taslar Rusya’nın bir görüşmeyi uygun hale getirmeye hazır olmayı isterler, Griner’ın konsolosluk tarafından tasarlanabilir. Ancak ABD’de, ABD’de Demokrat Temsilcisi Colred, The New York Times’a Griner’ın Rus tarafından konsolosluk haftanın reddedildiğini söyledi.

(9704) (980070

(9701)

“Bu şekilde uluslararası normların ve okuldaki Amerikalıların başına bu sınav seçmenin seçmenin” dedi Allred.

Griner, Amerikan maaşlarını desteklemek için uluslararası alanda rekabet eden çok WNBA arasında yer değerli ve birkaç yıldır Rus takımı UMMC Ekaterinburg için oynuyor.

Griner’a yakın olanlar, 5 Mart’ta yaygın olarak “den bu yana, büyük eğitim sessiz diplomasi üzerinden geri dönüş düzenlemeyi umarak, alenen tutuklama hakkında çok az şey söylediler.

Çarşamba günü, eski dışişleri bakanı Hillary Clinton, Griner hakkında bir BBC makalesine bağlantısıyla “Ücretsiz Britt” tweet’ini atarak Griner’a destek verenney, artan sayıda sayısı ve halk figürüne katıldı.

Devamını Oku