HaberleR

Nets Genel Müdürü Marks Salı günü gösterimi Durant’ın takımlarını, ve yıldız için, Kevin Durant’ın, büyüleyen şaşırtıcı bir kişiyle ilgili iki ay sonrasını kabul edin”.

Bir Nets’in, ifadenin Durant’ın geri elleçleme ve artık onunla takas edilmeye yönelik olarak gelmeyeceği anlamına gelebilir.

Durant’in medya Nets ve Board’un logolarını içeren birroom Marks, “Aklımızda tek bir ortakla pazarlamaya odaklanıyoruz: Brooklyn’den satın almak için kalıcı bir franchise inşa etmek” dedi.

Açıklamada ayrıca Durant’ın işletme müdürü Durant ve Rich Kleiman’ın sahibi Joe Tsai ile görüştükleri; Clara Wu Tsai, Tsai’nin eşi ve işletmen ortak sahibi; Koç Steve Nash; ve Marks Pazartesi günü Los Angeles’ta.

12 kez NBA All-Star’da ve 2014 En Değerli Oyuncu Ödülü Sahibi Durant’in durumu, yazın büyük bir bölümünde sporu alt üst etti. Nets, Doğu Konferansı playofflarının ilk turunda Boston Celtics’ten sonra hoş bir karşılama düzenledi. 33 geçen Durant, geçen yaz franchising ile devam etmeyi düşünüyorum.

2019 yazında atlarından bu yana yana sezonluk imzalardan ve Durant’in ömürlerinde nesiller boyunca bir yetenek kazanabilmenin nadirliği gözünden, Durant’i kaybetmek Nets’i yüzlerinde ataözü yumurtalarıyla bırakacaktı. Ancak Durant’in itibarı küçük yaşta ve kısa sürede sona erebilir. Yine de takası onu Celtics ve Miami Heat’in içinde yer alan takımla ilişkilendirdi. Celtics için takas görüşmeleri, taraftarlarınsi Jaylen Brown genç gibi genç yıldız en az bir birleşme, ağlar için uygun hale getirilebilir Brooklyn’e uygulanabilirdi. Salı günü Marks’ın yanıt verene veren Boston Belediye Başkanı Michelle Wu, Twitter’da “İyi” dedi. (Brown, Temmuzken üretimi, “ticareti döner döner” için bir olan “Smhyi” şifreli bir şekilde hazırlanmış.)

Atletik’in bir raporuna göre, Durant ve takımın ilişkilerine göre, bu Ayın başındaki Joe Tsai ile bir araya gelip Tsai’nin ona sahip olmak ile Nash ve Marks’a sahip olmak “seçimle” konuşmaktan bahsetmeyecekti. Atletik toplantıyı bildirdikten sonra, gündem tartışmaları hakkında göz önünde bulundurulur.

Tsai’nin Twitter’daki gönderisinde, “Brooklyn Net’in çıkarları” üretimiz’ denildi.

James Harden’ı Philadelphia’ya gönderen takasta satın alınan Ben Simmons, sezon dışı ameliyatı geçirdi. kredi… Brad Penner/USA Today Sports, Reuters aracılığıyla

Ağlar, Durant ve Kyrie Irving ile antrenman kampına girerse, kağıt üzerinde yine zorlu bir takım olacaklar. Bu özellikle, Nets’in geçen sezon’dan James Harden için üç kez All-Star Ben Simmons, ilkbaharda büyümeden sonra sağlıklıysa geçerlidir. Takım dışında sezon dışında eski oyuncular TJ Warren ve Royce O’Neale’i de ve keskin nişancı Joe Harris’in sakatlıktan dönmesi bekleniyor. Ek olarak, ücretsiz oyuncu için Net’te birden fazla sayıda boş kadro var.

Ancak Durant’in Nets’teki görev süresinde bir sabit varsayım, o da plana göre çok az donanım paketidir. Nets’in 2019’da Durant’i, Irving ve diğer pivot DeAndre ile ile birlikte Ürdün’ü, kapsamlı şehirlerarası Knicks’ tercih edilecek bir hayran kitlesi oluşturmak için mücadele eden’da bir takıma bir uzmanlık çalışması yapılmadı. Ancak o antrenmandan beri Durant, olasılar tahmini 226 maçın tahmini 90 normal sezonda oynadı.

Geçen sezona satılan Nets, finallerin favorisi olarak görülüyordu. Ocak 2021’de çekildi ve Durant, Irving ile seçkin bir yıldızirdeğ sahip. Ancak pandemi ile ilgili yerel kurallar, koronavirüs aşısı olmayan Irving’in evlerinde oynamasını etmeyinca alt üst üstlerindeyken. Nets’in birkaç gençnu ve draft ile takas olabilir.

Harden’ı kaybetmek, Irving’in tutarsız durumu ve sakatlıkların eğitimlerini Nets’i rayından çıkardı. (Sezon başında Harden gazetecilere “Bu organizasyon ve içinde eğitim eğitimi” dedi.

Durant’in Nets ile gelecekten kalacak, gelecek yıl trendini yapılacak.

Devamını Oku