HaberleR

BOSTON — Kevin Durant’ta yer yoktu. kadar itiraf etti. Çarşamba akşamı Celtics’e karşı ne zaman topa sahip olsa ve o olmasa bile, defans oyuncuları onun zevkini dolduruyor, onu gölgeliyor ve Saran hazırlıkları gibi onun yerine sarılıyorlardı. Çevrede, boyada ve dirsekteydiler. Nasıl olur da evvelinde sadece beşi mahkemedeydi?

Celtics’ten Al Horford’u “adamını yanıma yetişecek bana vurduğu” için seçen Durant, “Ben bir 800’ü kaçıran alt üstlerini” dedi. Durant devam etti: “Sadece iki ya da üç adam gitsem bana vuruyor. Ve bu sadece playofflardaki hedeflerin.”

Durant, Nets’in ilk tur playoff serilerinin 2. maçında Celtics’e 114-107 mağlubiyetinin otopsisini sunmak için saat 23:00’e erişimdu ve o pek de endişeli önemsendi. Aslında, tahliller: İşte gerçekler ve Nets, yedinin en iyindeki iki maçlık. Cumartesi gecesi 3. Maç için Brooklyn’e gidiyor.

“Bitirmek ve çözme bana” dedi. “Takım arkadaşların veya savunmanın bana nasıl oynanır. Sadece bir şey üzerinde oynamam gerekiyor.”

Durant atipik bir seriye sahip. Nets’in Pazar günkü 1. maçtaki mağlubiyetinde, 24/24 şutunu attı ve top yaptı. 2., sahadan 17’de 4’ünü şutunu çekti ve altı top yaptı. Celtics, bütçeleri ve dayanıklılıklarıyla normal sezonda NBA’in üst sıradaki savunmasını üretti ve şimdi de gezegendeki herkıs en iyi golcüyükaca alıyorlar. Bu bir şans değil.

“Harika bir golcü ilerlemeda veya bununla ilgili bir skorerseniz, açık alan alışırsınız ve gidişat bir veya hamlede adam sallarsınız” dedi Nets’in kendi sorunları olan Kyrie Irving, sahadan 13/13 şut çekerken 10 sayı kayıt. “Ama bu savunmayla, bu iki ya da mezra, adamlar kalçanızda üç kalıyor.”

Bunu zaten duymuş olabilir, ancak Nets çalkantılı bir sezon kaybetti. Bir kişi, James Harden onlar için oynadılar, ta ki onu Ben Simmons ile takas edene kadar. Irving’in Nets için oynamasına izin verilmiyordu ve o zaman – ama sadece bir ay olabilir kadar sadece yoldaydı. Ve bizi izlemeye devam edin: Simmons bu dizide takım için ilk çıkışını yapmak. Sonuç olarak, Nets’in hiçbir zaman çok uyumsuz.

Elbette tahminleri katmamak hata olur. Durant ve Irving tek başına olağanüstü şeyler yapabilecekler. Ancak Celtics gidiş – Çarşamba günü geri dönüş öncesi 17 sayı geride kaldılar – ve kendi kimyası markalarının Jayson Tatum ve Jayle Brown adlı iki yıldızları var. Irving reklam yollayıcıları.

“Hiç şaşırmadım,” dedi Irving. “Geçen zamanının doğru olduğunu düşünüyorum. Bu pencerede şu anda bu takımda olgunlaşan bu genç adamlar için. (9800800703) Çarşamba (9800800703) Çarşamba günü bir maç için hazırdı Maçtan birkaç saat önce. modelde, 96 deplasman için alan koruma olan Gard’ın da dahilyton dizisi’nden.

Durant, Nets’in Çarşamba günü Celtics’e 2. Maçında 17 karşılaşman sadece dördünü şutladı. Kredi… Michael Dwyer/Associated Press
(9704)

Yine de, binadaki hemen herkes Durant’in 1. Oyundaki iyi tartışmalarından geri dönüşü olan ve bunun bir nedeni olabilir. Geçen sezon, Nets’in playoff oyunlarını arzu eden dört karşılaşma 41.8 sayı o tutturdu. Celtics’in koçu Ime Udoka, bu istatist olmadığı kesindi. Çarşamba günkü görüşmeden önce alıntı yaptı.

“Dışarı ne yapmaya çalışacağınızı,” dedi Udoka. “Hepimiz onu.”

Udoka, özellikle. Geçen sezon, Nets Koçu Steve Nash’in yardımcılarından SSS. Udoka’nın kurumsal bilgisi var ve bunları kullanıyorlar.

“Her şeyi değiştiriyorlar” dedi Durant. “Temelde bir bölge oynuyorlar, bu yüzden her oyuncu için daha kolay. kovalamak zorunda değiller, şeyler ekranla savaşmak zorunda değiller. Sadece kullan, şeride otur ve yardım et.”

Durant maçın raporunda, kutuda olduğu gibi, bir bilmece skor800 devam etti. Birkaç gözlem yaptı. Örneğin, Celtics’in yedi sınıfının en az 10 puan ve bu da dengelerinin göstergesi olduğunu gözlemledi. Ayrıca “bizden birkaç atış daha” gözlemledi.

Çözümler yokdu – henüz değil. Bir yandan Celtics seride sadece ev sahipliğinde, devam ediyor. Bir yandan, Nets zor durumda Öte: Önümüzdeki dönemde eğitimden dördünü kazanmaları gerekiyor. Matematik affetmez.

(9702) “Dürüst olmak gibi, hayal etmek için gerçekten zamanımız yok” dedi Irving.

Belkiant’ın dakikaları Durya başlıyorlar. Normal son haftalarında, Nets’in haftasında, uzun boylu olmak için bir yer bulmak için sorunlu ve Durant Charlotte Hornets’a 42 dakika, Milwaukee Bucks’a 45 dakikada, Atlanta’ya karşı 42 dakika içinde bir yükün omuzlarında. Şahinler. Ayrıca normal bir son maçında Indiana Pacer’a karşı 17’de 5’lik şut performansla 40 dakikadan zaman ayırdı. Bu, kendi yolunda, Celtics’e karşı gelecek bir bir işaretiydi.

(9702) Cumartesi günükü maç söylemiyor, Durant sinema okuyacağını söylüyor. Takım denenna inancını dile getirdi.

“Oyunumuzun adı sadece son derece sert oynamaktır” dedi.

Sorun mu? Bu da Celtics’in oyunu.

Devamını Oku