HaberleR

WIMBLEDON, İngiltere – Wimbledon’ın tehlikedeyken, onu görece onu telafi edecek adama karşı maksimize edecek olacak.

Hem Novak Djokovic hem de Nick Kyrgios, üstün yetenekli ve büyük potansiyele sahip oyuncular olarak erken teşhis edilir. Ancak uzun uzun tutulabildiklerinden 1 adet çeviri olan D’den, mükemmellik için kullanılannda taşlarıp çakılları elerken, Kyrgios en oyunu için mücadele edecek motivasyonu, soğukkanlılığı ve amacın netliğini bulmak zor. okul

Ancak İngiltere’deki Pazar günü, All England Club’ın çimlerinde çatıştıklarında – tam olarak doğru görünüyor – aynı kısa da olsa paylaşacaklar.

Djokovic Cuma günü içeriğinden, “Eh, ömür boyu bir şey var, iki adamdan da duygusal olarak çok havai olacak” dedi.

Wimbledon’ların en tuhaflarından bitişi olan bu final, stillerde bir tezat oluşturacak.

Kyrgios, araç ve arabalar zor servisiyle, kendisinden numune alınır. Oyunda en iyi geri dönen oyuncu olan Djok alevleri içinde uzmandır.

Kyrgios rutin atışları arasında oynanabilirlikerek herhangi bir şekilde iyi olabilir. Djokovic, dayanılmaz zor bir şutu rutin ve ulaşım hale getirebildiği için uzun uzun takdir edilmedi.

Ancak daha keskin tezat özgeçmişlerinde. Bu, D’nin uzun mücadelesi Roger Federer ile yüksek rekorunu kırarak Grand S tekler finalinde 32. olacak.

Bu, Kyrgios’un ilk maçı Perşembe ve günü, planlı Rafael Nadal’ın haftadan bir yırtıkla programından geçmiş olacak. Bu, Kyrgios’un kendisi için keşfedilmemiş olan topraklara bir yolculukta yarı final aşamasını atabilmenize verdiniz.

Kyrgios, önceki iki maçında Djokovic’i yendi. kredi… Ryan Pierse/Getty Images

“Sadece çok fazla düşüncemde bir Wimbledon finali hakkında çok fazla şey vardı; tek başına,” dedi Kyrgio, sadece bir saat uyuduğu konusunda. “İşte Djovic’in hareket halindeyken olduğu yerdedir. Tecrübeden faydalanabilir. Bunu kez daha çok kez yaptı. hissedilecek. Bunu Yapmadım. Ben Böyle bir Şey Bilmiyorum.”

Ancak Kyrgios, Djokovic’i yenmenin nasıl bir şey olduğunu biliyor. 2017’de sert kortlarda arka arka karşıyaya karşılaşmalarda iki kez geldiler ve Kyrgios, servis ve büyük oyun tutkusu, iki maçı da setini düşürmeden kazandı: 7-6 (9), 7-5, galip geldi. Acapulco, Meksika’da final oynadı ve Indian Wells, California’da son 16 turunda 6-4, 7-6 (3) kazandı.

Djokovic o sıralarda bir çöküş içindeydi, uzun biriyet döneminden sonra doğum sakatlığı ve kişisel rahatsızlıkları yüzünden aşağı düştü. Kyrgios sadece 21 aslındaydı ve aslında yukarı doğru bir yörüngedeydi.

Ancak oğlu beş yıllarla birlikte olmuştu ve Melbourne’de kalan Djokovic’i aşı açmazından önce devam etme kararlarını toplamaya devam etmeye, Kyrgios, şefler de dahil olmak üzere sahadaki büyüklerini kandırmaya devam etti. Yine de şu ana kadar bir Grand Slam single’ında finali bile geçemedi.

Kendi kendine göre, kendi kendine acıdan, karşılaşmadan tatmaktan ve kullanımlardan tatmaktan hoşlanır. Ama onun iyi tarafı, onunla karşılaşan şampiyonlar için asla tesadüfe yer vermediniz.

Djokovic, “B iki oyuncumuz onunla ne kadar oyunundan dolayı kendisiyle çok yakın, sadece oynuyor, çok bir oyuncu.” .

Djokovic, bir set kazanmaya bu tamamlamadan basit bir şekilde, başarıdaki esneme boşluğuna doğar bir şey olma potansiyeline sahip olduğunu çok iyi bildiğini söyledi.

Djokovic, “Dürüst olmak olabilir, bir tenis sever olarak finalde başarılı olabilir. “Tura her şeyi övüyor ve büyük olabilir. Zamanla, o yıllar boyunca uzun süre boyunca, duygusal olarak nasıldır. Saha içinde ve dışında yerler farklı şeyler dağıtıyordu ve bu lükslüğü sağlayamıyordu.”

Djokovic daha sonra düşünceyi hoş bir notla bitirdi.

“Olmak için sahip olması gereken yer tutması ve oynama hak ediyor” dedi.

Djokoviç-Kyrgios dünyaları daha önce bir ciltse idi, ama kulağa daha Cuma günü bir beğeni topluluğu gibi ve Djokovic, geldi Avustralyalı Kyrgios’un ocak gibi ve Avustralya’dan sınırlandırılmamış olarak beğenilmek gibi çok ve Djokovic tarafından onaylanmıştır. Avustralya Açık. Melbourne’e aşılanmamış, koronavirüsten yakınken iyileştirilmeyeceğine unutulmuş.

Kyrgios, “Şu anda kesinlikle biraz kardeşliğimiz var, bu garip” dedi. “Sanırım herkes orada bir süreliğine aşk kaybetmemediğini biliyor.”

Djokovic kardeşliği ikinci plana atmaya pek hazır olmasa da Kyrgios, Instagram’dan direkt mesaj alışverişi yapacaklarını söyledi. Kyrgios, “Haftanın başında, ‘Uarım Pazar görüşürüz’m.

Öyle, Kyrgios’un olduğu ama kazan ya da kaybet, yansıtmayacak. Kyrgios dünyada 40. sırada yer alan Wimbledon’a geldi ve’nın yer alan Wimbledon’a gelen Rusya’nın ziyaretçilerine yasaklara cevap olarak ATP’un hafta bu yılmbledon’daki puanlarını seçecek.

Pazartesi günü, yılki Wimbledon’dan verilen puanlardan da eğitimden ve Kyrgios yaklaşık 45’e ders. Wimble üst’da üst 27 maç üstün ve burada üst üst sınıf üstünlüğünde olanda olan Djokovic de geri çekilecek: 3’ten 7′.

Eşi ve tamamlayıcısı adaletsiz. Erkekler ve kadınların turları, yaşlı kadınlarını yasaklamak ve yarışmalar için, puan için darbeleri caydırmak, oyunculara dolup taşan Wimbledon’dan daha kısa olan bir gelecek. onu daha hafif bir ilk paketlemeden sonra ve küresel vızıltı göndermeye devam etti. (Kyrgios vs. Djokovic orada yemek görmez.)

Ama aynı zamanda, aynı zamanda, Berrettini de dahil olmak üzere gelen üç erkek virüsü virüsü testi pozitiftan sonra meydana ve Nadal’ın Kyrgios’a karşı final oynamama ve gidişna devamedemediği bir Wimbledon oldu. -yıl Grand Slam. Çarpışmalardan birinde büyüyen birina: Rusya’da hala ve orada antrenman yapıyor Ele Rybakina, kızlar finalinde ve Kazakistan’ı temsil ediyor. İngiltere hükumetiyle mücadeleyi bitirdi.

Djokovic yarı finalinde kalabilmekte ve Cuma günü İngiliz Cameron Norrie’ye karşılanmadan ve 2-6, 6’lık bir zaferle bitişe hızlanmadan önce bir buçuk setten fazla sürmedi. -3, 6-2, 6-4.

Djokovic’in dahil olduğu çoğu zaman olduğu gibi, birdi: Norrie ve partizan bir Merkez Mahkeme kalabalığı Djokovic’e karşı.

Norrie öne geçtiğinde ilk etaplarda yüksek, geleceği gök gibi olacaktı, henüz Pazar günü kalabalığın hangi yöne eseceği çok daha az net. Kyrgios’un içine düşmek için mono ve ağzı konuşmaları ve kalabalığı özellikle Merkez Kort’ta daha yaşlı olan All England Club’da tipik olarak yaygın olarak kullanılanlara aykırıdır.

Para cezalarında liderinin lideri olan Kyrgios, eski kız arkadaşının darp iddiasıyla 2 Avustralya’da mahkemeye çağrıldığı için kanuni belayla da karşı karşıya. Wimbledon’daki iddiaları ele alınacak olan ve Cuma günü, Djodaki röportajında ​​​​adı geçtiğinde, kısa bir alkış tufanı ve çok daha yüksek bir yuhalama geldi.

İngiliz teknik direktör, tv analisti ve eski oyuncu Mark Petchey, “Kalabalığın finalde Novak’ı destekleyeceğine” dedi. Bunun, nasıl öğrenilecek olan Novak’ı nasıl öğreneceksiniz.

Pazar günü düello gerçekten ilginç olacak belki de olacak. Kyrgios, üç tam gün geçtikten sonra, ya periyodunun en önemli hale gelmesine yükselebilir ya da çok fazla bir gecenin düşebilir.

“Bu sistem için kesinlikle bir çünkü çok fazla maç oynuyorum” dedi.

Ama kesinlikle Kyrgios’un sporun en büyük için yapılmış bir oyunu ve mizacına sahip olduğu görülüyor. Djokovic’in şimdiye kadar kullanın.

Devamını Oku