HaberleR

Her şey plana göre gitseydi Salı, Mets adayı Brett Baty’nin en büyük planı. Bunun yerine, ilk uçuşunu kaçırdı.

Yönetici Kevin Boles, Mets’in Atlanta’da kendisinden kendisinden tüketilende Baty, Charlotte’ta AAA Sınıfı Syracuse ile kafeste vurulduğundan emin olun. Doğal olarak, 22 yaşında bir “kaleci olan Baty, sınıf için bir başlangıç ​​​​yaptı, ancak sınırlı erken, bu yüksek birinci ligdeki ilkını bir gün geciktirdi.

Beklemeye değdi.

Mets’in 2 adayı ve MLB.com’un yaşına göre beyzbolda en iyi 18. Baty, Çarşamba günü olan bir ikinci ile olay ve ilk büyük liginin vuruşunda ikinci vuruşunudi. Bunu anne çocuk. Küçük vuruş ve küçük kaleden sekiz’-7 Braves 9 galibiyette 4’e 1 gitti.

Baty, ilk hücumunun devam ettiğine dair dolaşırken geçenlerde sorul geldiğindelere verilen demeçte, “güvenli akşamları” dedi. “Sadece ilk vuruşumda bu top kulübüne yardıma hazır ve eğitime yönelik ailemi orada için.

22 Baty, 8 Ağustos’ta AAA Sınıfı Syracuse’a terfi etti. kredi… Brett Davis/USA Today Sports, Reuters aracılığıyla

Baty’nin ikinci atıştaki görevi 377 fit ve üst bir güvenlik görevlisi tarafından geri gönderildi. Oyundan Baty, son atıştan sonra bir yaşam fazla bir süre boyuncayle fotoğraf çekmek için hala tam tulumlasıyla sahaya dönecek.

Ani etki, her ikisi de bölümne karşı zorlu haftalarda mücadele eden Mets ve Yankees’in, bir kadro olacak ve biraz sarsıntı için en iyi adaylara dönüşecek bir günde geldi. Gün, iki kulüp için de yağmur gecikmeleri, Yankees için ekstra atışlar ve her yerde galibiyetler içindekiler. Ama kendini güçlü bir vuruşla bağırarak Baty oldu.

Şehir içi olmayan bir şekilde, Perşembe günkü Atlanta’ya karşı serisi finalinde sekizinci vuruşu ve çevresinde oynuyordu. Perşembe Mets’in 3-2’lik yenilgisinin ilk vuruşunda Atlanta’dan Max Fried’i seçti.

Baty’nin büyük liglere gelişi, AAA Sınıfı’nda sadece altı maçın ardından geldi. 2019 taslağında 12. sıradan bir şekilde yetiştirilmiş bir şekilde yükselmeye devam etti. 8 Ağustos’ta Syracuse’a bu sezon AA Binghamton’da çağrıldığında .406 taban yüzdesi, .544 yavaşlama yüzdesi ve 19 ev koşusu ile .312’ye ulaşıyordu.

22’ye kısa bir görevde 8 (.364) gitti.

Baty, gazetecilere bu kadar hızlı bir şekilde ana dallara çevrilebilir “Hiç girilemez” dedi. “Syrac için maçları kazanmayım. Ama şimdi buradayım bu yüzden New York Mets için maçları kazanın.”

Franchise’ın en iyi umutlarını çağırması için bir hayran kitlesi olsa bile, Mets Baty’ye biraz dayanmaya çalıştınız. Luis Guillorme gergin bir sol kaskla sakatlar belki de onu çağırmadı, ancak onu “kaleci Eduardo Escobar’ın IL’ye eğik bir incelemele vurması çağrıyı kıldı.

Oswaldo Cabrera, 47 yarışma .262 puan sınıf AAA Scranton/Wilkes-Barre’den terfi etti. kredi… Jason Szenes/EPA, Shutterstock aracılığıyla

Teksas, Round Rock’ta büyüyen ve Austin’deki Lake Travis Lisesi’nden askere alınan Baty, herhangi bir beklentiye girmediğini söyledi. Mets gününe kadar 4.5 oyunda bulunan, Doğu Ulusal Lig’de Atlanta’yı iyileştirni savunması olmayan bir alanda eşya yapmaya çalışacak durumda.

Mets Menajeri Buck Showalter Çarşamba günü gazetecilere verdiği demeçte, “Hayatında, organizasyonda ve taraftarlarda büyük bir olduğunu biliyorum. “Hepimiz kendi sistemimizden adamların buradan satın alınacak, ama son şey, işi daha da zorlaştıran biri olmak.”

Bu arada Yankee’, aradıkları umutlar bir yapmasa bile, zaferle sona eren sona eren kendi günlerini yaşadılar.

Dış sahada Estevan Florial ve yardımcı adam Oswaldo Cabrera, AAA Sınıfı Scranton/Wilkes-Barre’da iyi oynuyorlardı, ancak hazırlıkları hazırlıklarından çok birinci lig finali mezunları ile ilgiliydi. Yankees, “kaleci Josh Donaldson’ın Çarşamba günü Tampa Bays’e karşı vuruşlarda büyük birslam hesabının aşağıdaki Amerikan Ligi Doğu’da 10 maçlık bir seçeneğin sahibi oldu, ancak yine bu ay promosyonlarından önce sadece üç maç kazanmıştı ve Sezonun ilk üç parçası. bir dev gibi göründükten sonra Temmuz maskeleri .500 oldu.

Çiçek ve Cabrera’nın terfilerine zamanlarına kadar, Yönetici Aaron Boone, Yankees’in “bizi döndürecek vahiy gözlerine baktıklarını” söyledi.

Boone Çarşamba öğleden sonra, “Elbet bir kıvılcı buradam ve işlerin geleceğinden geleceğimizi istiyoruz, amalar çünkü buraya gelmeyi hakettiler.” “İlerlerken, bize maçları kazanmak yardımcılarımız birkaç iyi parçalarmış gibi hissediyoruz.”

Florial ve Cabre, Yankees’ Rays küçük 8-7’lik galibiyetinde isabetsizdiler, ancak ziyarette sık sık sık seyir var. Her iki oyuncu da Perşembe günü Toronto Blue Jays’e karşı 9-2’lik düşüşle yeniden başladı. Çiçekli vuruşta bir sayı at ve Cabrera ilk kariyer vuruşunu, çarpıcı vuruşta José Berríos’tan sağ merkeze bir çift, mutfağı tribünlerden izliyordu. Yedinciye bir single ekledi.

23. Cabrera, New York’un en iyi 14. aday. Bir Venezüellalı, Çarşamba günü, Yankee Stadyumu’nun Bleacher Creatures için animasyonlu bir yanıt içeren MLB’deki ilk çıkışını yaptı.

Çarşamba günündeki gibi görünen Cabrera, maçtan önce gazetecilere verdiğim demeçte, “Bu bir rüya gibi” dedi. “Sadece alın, sadece bir şeyin çıkarıyorum.”

Yankees’in 15’i olan aday olan 24 Florial, önce kendisi için uygun tahmini karşılamadı. Sakat bunda rol oynadı, bu yılın başında bir fincan kahve içtikten sonra, bu çağrı, yine biraz eğlenmek için denemek için potansiyel bir fırsat olabilir.

Çarşamba günü, “Burada harika bir top kulübümüz var” dedi. “Ben yine de ben olurdum. Buraya sadece ziyarete gönüllü olur olmaya geldim. Benim için hiç gezi yok.”

Sonunda, Josh Donaldson’ın onuncu vuruşun sonunda bir büyük slam vuruşuyla galibiyeti getiren Yankees’in aktif takviyesindeki en yaşlı oyuncu oldu. kredi… Jason Szenes/EPA, Shutterstock aracılığıyla

Devamını Oku