HaberleR

BOSTON – Clay Holmes, yakaladığı ilk andan itibaren bir platin attı. Yedi yaşında olduğunu tahmin etti ve parmakları dikis yerlerinde değil, dikişlerde rahat rahatdu. Zamanda, iki kayıtlı tutuş, adımlarını aşağı doğru, arkaya doğru okul geçirecek ve ona profesyonel bir kariyer kazandıracaktı – eğer devam edebilirseydi.

Bu mutlu Yankees’in parlayan yıldızı Holmes’un 2011’de bir liseden seçen Pittsburgh Pirates ile binbaşılara yedi yılını aldı. Holmes binbaşılarda mücadele etti. Ayırıcısını zaten yapmıştım.

Holmes Perşembe günü Fenway Park’ta, bir Yankees zaferini için başka Boston Red Sox’u boğmadan önce, “Kısa kollu bir geçmemi, çok büyük mekanik yapmamı bir fazla insan vardı” dedi. “Sonuçta buna karşılık verebilmek için platinimi gözden kaybetmeden isteyeceğim. İşte o zaman gerçekten benim programım olacak.

Saha o kadar baskındı ki, Holmes, Major League Baseball’un atıcıları ve yedekleri açık Pazar günü kesinlikle ilk All-Star takımına seçilecek. Cumane kadar Holmes, 0.47 kazanılan ortalama ve 17 şansta 16 kurtarış elde etti. 142 vuruşla karşı karşıya kaldı ve evden kaçmasına bakmaktan.

19 Temmuz’da Los Angeles’taki Dodger Stadyumu’nda All-Star Maçı, Holmes’un çevresi Temmuz’da onun için Korsanlar’a Diego Castillo ve Hoy Park’ı gönderen Yankees ile olağanüstü ilk yılını kutlayacak. Yankees, Holmes’un her zamanını kullandığı histmişti: Platininin en iyi versiyonu, sıkma kullanılırsa, onu bir yıldız yapılabilirdi.

Genel Müdür Brian Cashman, “Belirli bir istisnai. “Sektörün “bütünün” bir yolu bu, yeniden tuarınızın tüm bu farklılarını bu şekilde çalıştırılırken kullanım amaçlı kullanım bu şekildek yerine – tek adımla mükemmel bir şekilde bir şey mı yapacaksınız? Ve durumusa, buna yönelin. ”

Clay Holmes, 26 Temmuz 2021’de Pittsburgh Pirates ile takastan beri Yankees için finansmanti. kredi… Seth Wenig/Associated Press

Holmes, beyzbolda (en az 30 vuruş) hızlı topunu sürün az yüzde 80’inde atan tek atıcıdır – ve hızlı top ile, batan iki denizciyi kastediyor. Düz olması gereken bir dörtlü atında bile, Holmes hala topunu batırıyor.

“Bilmiyorum,” dedi. “Bir çizgide yaşamak için bir üst bulamıyorum.”

Holmes, Yankees’e ticarete başlamadan önce platininin hareketiniye ve bu süre boyunca onu boğa güreşi seansından bir TrackMan cihazı toplandı. Sahada o kadar iyi olmak zorunda kalacak; Tasarım aşamasından sonra atabilir ve yine de tasarım projelendirilebilirdi.

2022 MLB Sezonu

“Sakin ol mı? Herkesi dışlamayan. Çarpışmalar tamam! fazla faşisttirler.

  • Sığdırmak İsteyen Bir Outlier :Kolej voleybolunda antrenmanını denedi ama Whitmore ait olduğu yer: State Island’da profesyonel beyzbol oynamak.
  • Bir As Yeni Bir Unvan İstiyor: Dave Stewart bir oyuncu, bir koç, bir menajer ve bir yıldız olmuştur. Beyzbolu gerçekten olmak için bir takıma sahip olmak istiyor.
  • İyi Görün, İyi Hissedin, İyi Oynayın. Güzel mi?Çok oyuncu için, yüksek dozdaya veya kadın parfümü, performansı arttırıcıların en olası kolon değildir.
  • Atışların Kralı: Tom House, süper yıldızların daha da iyi bir çocukluk öğrencisi. Yeni bir uygulama ile kötüleştirmeden önce iyileştirmeleri düzeltir.

Artık platini mükemmelleştirmeye göre, Holmes artık yaşamak için gereklina gerek yok. Bu takım arkadaşlar için iyi bir haber.

“Aslında ile yakalamaca oynamaktan nefret ediyordum ve buraya ilk geldiğinde” yani platinleri olduğundan dolayı parçalamaktı. “Ve şimdi onunla daha rahat olabilirsiniz, o kadar üzerinde çalışmıyor. Sadece serbest kalıyor, bu yüzden yakalanması kolay.”

Holmes’un majörlere yedi yıl sürdü ve 91 yarışma 5.57 ERA ile sık sık Pittsburgh Pirates için mücadele etti. Kendi platinine olan güveni asla sarsılmadı. kredi… John Minchillo/Associated Press

Nesiller aracılığıyla batan hızlı top, verimliliğe ve yumuşak temasa değer verenler için sahaydı – Tommy John, Orel Hershiser ve Derek Lowe veya denizaltı kurtarıcıları Kent Tekulve ve Dan Quisenberry’yi elde etmek.

Yine de Holmes, ağır, hatta görünen bir platin ile uzun boylu, sağ kullanan bir göz veren Kevin Brown’a benziyor. 1986’dan 2005’e kadar birkaç takımda rol alan Brown, kendi döneminde platinin gaddarlığıyla öne çıktı. Pittsburgh için koçluk yapan eski bir büyük lig avcısı olan Tom’a benzer şekilde davrandığını söyledi.

Holmes, perde o kadar yüksek serbest bırakıyor ki, King, bu bu kadar çok bir perdeyi azaltan kişiyi vurucularını kandırdığını söylüyor.

King, “eğer bir platin olsanız, vurun dibini asla atıyorsasınız, çünkü top size, onu vurmak için bahsetmeden” dedi. “Topun dibini ondan asla göremiyorsunuz, çünkü ortaya çıkıyor ve düz geliyor. Topun üst kısmından görebildiğiniz ve takımdm yer topun sadece olacak. Bu nedenle seçkin hitters’tan bu çok çirkinler olacak.”

Platin gibi şeylerle ilgili olanlarda daha olması, bununla ilgili herhangi bir modanın buna adapte olması. Fırlatma çılgınlığı – esasen daha fazla ev sahibi olmak için düşük perdede sallanıyor – yüksek atıcının hızlı üstleri ve vurguları olabilir.

Holmes, Yankees’in yetiştirdiği büyük bir platin avcısı grubunun parçası. Bu sezon şu ana kadar 0.47 ERA’sı var. kredi… Paul Rutherford/USA Today Sports, Reuters aracılığıyla

Yankees, vurucuların bu yurt içinde yaşadığı yer. Bir büyük düzenlemenin tercihi olmak ve hedef ve platin topçuları yetiştirdiler. Holmes’un yanı sıra, organizasyon dışından King Wandy Peralta, Miguel Castro, Albert Abreu ve Zack Britton ve Jonathan Loáisiga’yı aldılar.

Hepsi sert vuruşlar yapar ve vuruşlar bu yere indirilirken, Yankees’in gelişmiş saha savunması sahasında geri kalanın devasını alır.

Atış ko Matt Blake, ” ligin ticari hedefimizi hedefimizi uygun şekilde değerlendirin” dedi. “Bölgenin geldiği noktada, günümüzde takımların popüler hale getirdiklerini tamamlayamayacaklarını tamamlanamayacak, bu nedenle oradaki serbest vuruşlar – serbest vuruş ve ıskalama gibi bir şeylerdi. Şimdi çok daha fazla bu bu sahayı daha iyi idare için optimize edilmiş ve belki de biraz gard kampanyadır.”

Birkaç takım arkadaşı, All-Star Oyunda Holmes’a katılmalılı, iyimajörlerin en iyisine sahip bir Yankees takımına uygun – 61-23 – Cuma günü, günlük kulüp randevusu en iyi puan için hızla. Sezon, Yankees’in umduğu gibi biterse, bitirilecek höyük, ömrüs boyu bir hediyeye olan sarılmaz inancın bir övgüsü.

Devamını Oku