HaberleR

WIMBLEDON, İngiltere – Halihazırda bir Amerikan tenis ikonuna koçluk yapan Eric Hechtman bir tane daha ekledi: Hem Venus hem de Serena Williams’ın kalan maçlardan veya sezonlardan en iyi şekilde kullanımlarına yardımcı olmak için ekstra milleri ve ekstra kullanımları kaydediyor.

Hechtman geçen hafta Wimbledon’da bir röportajda, “İkisi de iyiyse, ben de kesinlikle iyiyim” dedi. “Onlar aile. Yakın harikalar. Bir çekim kadar.”

38 yaşında bir üç kulübü profesyoneli ve Miami’den çocuk olan Hechtman, mutlu bir “yaşlı” olduğunu ancak iki öğrencisinden de daha genç olduğunu söylüyor.

Venüs 42. Serena 40. Ama Venüs yaklaşık bir yıldır turneye çıkmamış olsa ve Serena ile ilgili yılki Wimbledon’dan beri teklerde oynamak olsa ikisi de de emekli olmayacak hazır değil.

Her iki kız de Londra’ya geri döndü, ancak Serena ilk turda Salı günü Merkez Kortu’nda eşi olmayan bir Fransız olan Armoni Tan ile karşılaşacak. Hafta sonu All England Club’da çimlerde antrenman yapanlar Venus, tekler veya bayanlar çiftlerlerinde oyun oynamıyor, ancak yine de karışık çiftlere joker kartla katılabiliyor.

Kız kardeşlerin planlarını küçük bir süre boyunca sahiplerinden planlar, ancak Venüs’ün kızları Isha Price ve Hechtman ile Pazar Red Hot Chili Peppers konserine için Atlantik’i tahmin edecek gibi görünüyor.

Venus Williams’ın Wimbledon planlarını doğrulamayan ama buna kariyer demeye hazırlayan doğrulayan Hechtman, “Çok çılgın” dedi.

Hechtman, “Planları ihtiyaçları değil ama kesinlikle olmayacak hazırlar” dedi. “Bak, de oyunu. İkiside. Her ikisi de çok yoğun ve eğitimsiz.

Venus Williams Pazar günü All England Club’a geliyor. kredi… Julian Finney/Getty Images

Williams’lar tenisin kurallarının özellikleri gelecek şekilde yetiştirildiler: profesyonelleşmeden önce az genç yaştaki çocuklardan ve futboldan çok genç yaştaki aktif kişiler tarafından hedeflenmek için ve öğrenciler için tasarlanmıştır. Her iki kız kardeş de en iyi olan 40’lı yaşlarında geçen günlerdeyken için şimdi olası olanlar gibi, erken dönemde muhtemelenciler henüz başarıları veya sürdürülebilir ile ilgili tartışma yok. Venüs’ün yedisine 23 Grand S tekler şampiyonluğu Serena’nın üstün bir sahiplerinin sahip olduğu araçlada, Wim.

Venüs beş tek şampiyonluğu kazandı; Serena yedi; ve altı çiftler şampiyonluğu final için güçlerini birleştirin veilerlerde 6-0’a gittiler (tüm Grand Slam ve Olimpiyat çiftler finallerinde birlikte 17-0’dırlar). oyun oynanır,” dedi Hechtman. “Gençlik güçlerinden aşırılar ve o yaşta olmaya devam etmeye devam edecekler. Ve bunu yapmayı planlıyorlar. Sadece ve onlar uygulanmayacak.

Kendini “tenis meraklısı” olarak Hechtman, Miami Üniversitesi’nde oynamaya devam eden bir gençti.

Uzun arkadaş olan ve eski küçük rakibi olan Evan Zeder, Hechtman’ı 8 beri tanıyor.

Zeder, “İyi ya da kötü, her zaman vahşice dürüst olduğu ve bence bu, efsane olan Venüs ve Serena gibi insanlar için bir gündem incelemeden dürüst olmak için sahip olmak için canlandırıcı” dedi. New Balance için küresel spor pazarlaması.

Zeder, Hechtman’ın sahada basketbol şortu ve Lejyoner şapkası giyilmemiştir. “İvan Lendl’in eskiden giydiği türden,” dedi Zeder. “Ve bir nevi kendi davulunu çalıyor.”

Onun da sabrı vardı. Zeder, Zeder, Hechtman’ın 18’deki maçlarından tam olarak setinin başına gelmeden atlayamayacakları ve gitmeyenler, artık gidenlere gidenlere büyükler için uygun. Zeder, Hechtman’ın hastanesi gibi görünecek bir şey olduğunu söyledi.

Zeder, “Kafama yapılmaya başlandı ve işe yaradı” dedi.

Zeder, “BütünEric onu servis arabadan sonra, tümden kramponla bir bütünle bindirmeye götürüldü” dedi. “O ve finallerde zar zor yürüyebildi ve sigara içebildim ve ben bir papatya kadar tazeydim ve “lük için oynamak zorunda kalabilirdim.”

Hechtman, diğer bölüm I programdan, ikinci sınıftan sınıfa yakalanan ve günümüzde Brenda’yı satın almak için evde tercih edeceğini söyledi.

Üniversiteden sonra yaklaşık altı ay profesyonel turda oynamaya çalışmak. Hechtman, “Dürüst olmak durumum” dedi.

Hukuk fakültesine gitti ama aynı zamanda bir eğitimden mezun olarak mezun olmaktan ve sonunda güçlü bir genç programı olan bir olan olan Royal Palm Tennis Club’da tenisörü için bir teklif aldı.

“Hukuk için bir tutkum yoktu” dedi. “Tutkum kesinlikle tenis ve bu fırsat karşıma o kadar da zor bir seçim olabilir.”

Son 15 yıl genç genç yaşamak için can atmak ve 50 öğrenciyi üniversitede devam etmek için umut vaat ediyor. Ama aynı zamanda profesyonel oyuncular için ara sıra bir vuruş partneri olarak çalıştı. Venus Williams’la 2008 Fransız şarkısını ve bitmeden Serena ile de ondan sonra vurulmuş, iki kızdırıldığından de uzun vadeli: Venus, Amerikalı David Wit ile ve Serena, Patrick Mouratoglou ile vurulmuş.

Serena Williams, cumartesi günü bir antrenman içinde. kredi… Clive Brunskill/Getty Images

Ancak Venus, Witt ile işten ayrıldıktan sonra, 2019’da Hechtman’ı işe aldı ve Serena, bu günün başında Mouratoglou ile ayrıldıktan sonra, Hechtman’ı Venus’ün onayı ile işe aldı.

Hala Royal Palm’da tenisörü olan Hechtman, Venüs’ün Jüpiter’deki ilk okuldaki iki okuldan birinde, eğitimden sonra iki kıza arabau eve gitmek için eğitimli ve yakın iki öğrenciden arabau eve gitmek için burada. kulüpte çalış.

O ve eşi Alexandra’nın üç çocuğu var; oğulları Nuh, 7, Chase, 5 ve kızı Madison, 3.

Bu, Williams’ın dış işleriyle, 4 yakın akrabası Olympia ile kocası olan Alexis kurabilecekleri Ohan’la ilgili bir görünüşte vakayla ilgili.

Serena henüz genel teknikörü hakkında ayrıntılı bir plan şeması, bununla ilgili olan 10 Grand Slam tek şampiyonluğu’na yardıma olan gerinin nasıl bir eğitim planıdır.

“Aman tanrım” dedi. “Bunun hakkında düşünmedim bile. Bilmiyorum. İyiyim. Burada harika vakit geçir.”

Hechtman, Witt ve Mouratoglou’nun geleceğine inandığını söyledi. “Ben iş işleri yapacak tipte biri değilim” dedi. “İşım ahlakı var ama böyle bir fırsat fırsat mühlete buna demeyeceğim.”

Hechtman, ara sıra sahayı Richard Williams’ı nasıl’la’yı, da felç geçirerek Williams’ı hala kızlarının eğitimlerine katılan Richard Williams’ı geçirdi.

Hechtman, “Bazen biraz koçluk yapacak ve izleyişi oyun için özdeş bir gözü var” dedi. “Spor damgasını vurdu. Fame Salonu’na ait olan, geçmişte en iki oyuncu olmak için sıfırdan koçluk yaptı.”

Hechtman bir gün bir oyuncu bir cemiden daha fazla hedefe ulaşmak isteyen, şimdilik görevi çok kısa vadelidir: iki hedefin çok ilerleme yolunda bir gün bir oyuncuya ulaşmak için hedefin çok uzun bir hedefe ulaşmaya yardımcı olacaktır.

Hechtman, “Bunu sadece gözlerinde görebiliyorsunuz, tutkuyu” dedi. “Orada olmak istemeyen çocuklardan motive olmuş olabilir ve buna yönelik tenisa için tamamen kendinize göre onun gibi insanla sahada bulundum. Bu, deneyim kadarki en iyi deneyim ve başarıdıklarını denklemden çıkardı. Bu tarifeler ile ilgili haberler. Eğer bir tenis ineğiyseniz, iyisiniz.”

Devamını Oku