HaberleR

BLAIRST, NJOWN – Symeon Efstathiou, Yunanistan’ın Heli’nin geneli tatil evinden seyahatinden üç gün içinde kendini bulabilir.

6 fit-8, 200 kiloluk çerçevenin yanı sıra, yanında bir alet koleksiyonunun getirdiği: ipeksi bir atış vuruşu, alçaklarda kurnazca hareketler, onun iki elle bitirebilme yeteneği ve bir şekilde ortaya çıkacak paslar ve yeni bir takım deneyna beşlik çakıyor.

Bu yazın Avrupa U-18 şampiyonasında Yunanistan için oynayacak olan Efstathiou, “hafta sonunu ülke çapındaki kolej koçlarının kalitesine verilen düzine erkek basketbol işe adayından biri Orta Atlantik Bağımsız Okul’nda oynayarak başardı. .

“Arizona Cardinals’in futbol kursuna olan basa bölümü 7 kampından, Blair’in ev gösterileri gibi gösterilerden biri. New York’tan Philadelphia’ya hazırlık okulları.

Bu olaylar, federal bir çürük skandalının ardından NC ayakkabı’nın içeriğiyle kapsamlı ve kapsamlı en iyi çevre koçların top etkinlikleriyle ilgili yaz seyahatinin devresinin diziginleme çabalarının bir parçası. Temmuz ayında katıl.

Pollyannaish gibi, giyilmekten bir kişiden, en teorik olarak bir akademik kuruma bağlı koçlarına yönlendirmek. yönelik eğitim öğretim üyeleri, özellikle de sınıfının en tepesine yakın olan kişiler, genelde Kuzey Augusta, SC’nin genel tercihleri. çatı katı.

Yine de, Blair Akademisi’ndeki gibi olaylar için bazı faydalar var.

Seyahat yardımda yardımcı rol olan bir oyuncu, lisede lider bir rol oynama, daha fazla tahminde bulunulabilir. Kansas Üniversitesi’ni ulusal şampiyonaya taşımış olan Ochai Agbaji buna iyi bir örnektir – seçkin bir seyahatda dakika yanında zorlanan, ancak üniversitedeki dört yıl boyunca çiçek bir radar altı yetenek.

Efstathiou’nun Yunan 18 yaş altı milli takımı forması. kredi… The New York Times için Rachel Wisniewski

Bu sonu tekrar kolej eğitimlerinden hedeflerine koltuk haftası olacak olan bu belirli bir spor eğitimi, St. üniversite.

Hayatımızdaki Cuma, günü seçkineakademisyenleri olan bir Division III okulda bir koç, o Atina’dan Ivy League sınıfı bir öğrenci olan bu yeni çocuk tüyo öğrenci sonra Efstathiou’yu gözlemlemek için oradaydı.

Kortta birkaç tur attıktan sonra koç içini dikkat çekti.

koç, “Bizim için fazla iyi” dedi, çünkü NCAAlenen göreceği ismiyle oynayacakları hakkında bir koçun açıklanmamasıyla. “Bu bir Bölünme I.”

Bu Efstathiou’ya iletlenmesi.

Nisan 18’de başlayacak Efstathiou, kendi içinden alımını satın alacaktı. Bir iş işinden işleten, basketboldan çok akademisyenlerle kullanılır. (Ağabeyi Angelo, Tufts’a Mahdur.) Ama basketbol tutkusu da vardır, bir Amerika Birleşik Devletleri’nde Yunanistan’dan daha iyi besleneceğine yönelik, kulübü Panathinaikos için devam edebilir, daha iyi olabilir. bir beş yıl daha yakın sistemle sistemle ilgili değil.

Efstathiou’nun “yaz ABD’ye gelme planı, koronavirüs pandemisi seyahat kısıtlamaları yüzünden suya Ekim kadar kadar alamayan için suya düştü. Bunun yerine, görüntü kliplerini Duke ve UCLA’dan bir Bölüm III okulu olan Rochester’a kadar yaklaşık 50 kolej koçuna e-posta ile gönderdi. öğrenciler okul, birkaç e-postasına cevap vermekten bıktı. Yale otomatik olarak bir gönderildi ve yardimci yardimci Efstathiou’yu onlarla tanismadigini iletmek için almaktaniz diledi.

Princeton Üniversitesi’ndeki koçlar, Efstathiou’yu olan kamptakilere yakın bir yatılı okul Hun Okulu’na kadar çok sevdiler. Efstathi liseden sonra orada bir yıl geçirecek ve ona daha güçlü ve daha atletik olacak şekilde olacak.

kredi… The New York Times için Rachel Wisniewski

Bu, Princeton’ın öğrenimi için öğrenci sayısı fazla olan öğrenciler, okulları tam makine mühendisliği veya zamanlamalı olan diğer koçların öğrenim alanları için daha fazla tercih edilen olacaktır.

Efstathiou’nun Annesi Semiramis, “Kolay değil” dedi. “Etrafta her zaman ona yardım etmeye gönüllü insanlar vardır ama onlar onlar için gerçek olmalıdır asla bilemezsiniz. Dürüst olmak gerekirse, onun tarafından görülmek uygulanamayan kişilerle iletişim için doğru tahminlerimizi gösterir.”

Bu, kolej sporlarında büyük bir eşya. Sporcular daha önce hiç olmadı kadar güçlendi – para kazanabilir, birkaç kısıtlamayla okul ve pandemiden NCAA tarafından verilen bir yeterlidan yeterli olmayanlar. Ancak bu özgürlükler, her yerde kullanılmıyor.

Antrenörler için bu bahar transferlerine ev sahipliği yapmakla o kadar büyük ki, okul – bir antrenöre göre bölüm I takımlarının bir kabaca hafta biri – Nisan ayındaki iki sonu lisede değerlendirilmek için koçlara başvurmakdi. kişi. Transfer portalı o ki – bu yıl 1.400’den fazla erkek basketbol takımında – kadrolar her yıl kolayca yeniden düzenlenebildiğinden, işe alım planlarından kadar uzunni de en aza indirdi.

Sonuç olarak, koçlar sadece liseli oyuncuları almak için almak için az zaman zamanlar.

Yine de Cumartesi günü Blair Akademisi’nden yaklaşık 60 mil yanında, Skillman, NJ’deki Montgomery Lisesi’nde, burada kendini anlatıldı. Flypaper defans 6-3’lük olarak ün yapmış, Elijah Gertrude, tanımına 3 sayılık isabetler alıyordu. Virginia, I, St. John’s ve Seton Hall’dan gelen koçlar Gertrude’un battığı her şutta siniyorona – bu özel denediği altı maçın hepsini de yaptı – onu takıma alabileceklerini canlandırıyor.

“Birçok şey için: Topu vurabilir miyim?” Jersey City’deki Marion Gardens konut projesinde büyüyen Gertrude dedi.

Bu başlangıcın başında Jimmy Oladokun daha temel bir kutlama yapmak zorunda kaldı: Buraya ait miyim?

Efstathiou, Amerika Birleşik Devletleri’nde oynamanın Avrupa’daki çok farklı olduğunu söylüyor. “Avrupa’da her şeyi görmediğiniz” dedi. “Yani, burada spor yapanlar arasında smaç yapanlar.” kredi… The New York Times için Rachel Wisniewski

Upland, California’dan 16 popüler Oladokun, en iyi 100 adayın popüler yer Las Vegas’taki Pana All-America Kampına davet edildi. Kamp, yüz yüze bir değerlendirmede yapılacakdı, bu ek olmak üzere City Thunder’ın genel müdürü Sam Presti ve Denver Nugg’ın basketbol operasyonları başkanı Calvin Booth da dahil NBA değerlendirmeleri ve işe alım analistleri.

6-9, 210 sterlin olan Oladokun, fazla büyümüş bir oyuncu gibi oynuyor – zarafetten daha fazla coşku – ama yerel en iyi umutlardan bazılarıyla ölçüca ribaundlara vurarak damgasını vurdu.

4.5 ortalama olmayan olan ve kamptan bu yana California Üniversitesi, San Diego ve UC Davis’ten burs teklifleri alan Oladokun, “Çok gergindim” dedi. Spor bursunun ancak başka bir mali yardım sağlayabilecekleri Yale.

“Basketbolun büyük bir kendindendir; “Kamp tavana kadar oynamalar da ne yapabildiniz?

Bu ifşaatlar kıyıdan kıyıdan gerçekleşebilecek.

Geçen Cuma günü boş bir spor Efstathiou, konuşan Quakertown, Pa.’dan 6-9’luk kanat olan Alassane Amadou ile eşleşti ve Marquette Antrenör Shaka Smart ve bir yardımcı tarafından tarafından yönlendirilen hakkından izlendi. Cody Hatt. (Amadou önlerinde bir oyunda beğeni topladılar.)

Açılış maçında sakatlık nedeniyle iki oyuncu takımı, Efstathiou’nun engelleyemediği, Efstathiou’nun engelleyemediği bir smaç için kulvardan uçarak hızla 22 sayı düştü.

İkinci yarıda takımını 9 sayı geride tutan Efstathiou, ara sıra Amadou’ya geri dönerek, “Smaç basmaktan korkmuyorum” dedi. kazanan için. “Atlatizm – Avrupa’da göze batmayan şeyleri görüyorsun. Demek burada spor görebileceğin yerde görünebilir.”

kredi… The New York Times için Rachel Wisniewski

Ekledi: “Alışmak biraz zaman alacak. Ben biraz daha yapıyı tercih ederim.”

Gün gün, ilerlemen aramalar.

Davidson Teknik Yunanistan Matt McKillop, Efstathiou gelecek hafta’a dönmeden önce, St. Joseph’s, Joseph’s, and Cornell koçlarının ortaya çıkması gibi, onu bu hafta sonu denemek istiyor. Princeton Koçu Mitch Henderson onun kampını gezmesini istiyor. Bu sonbaharda kaydolmasını isteyen Maine, Türkiye’deki Avrupa’daki bir koç göndermeyi planlıyor.

Iona da ilgi için aranır.

Galliler ilginç talipler. Antrenör Rick Pitino, yıl Panathina’ta koçluk’yu üç kez önce, yine Pitino haftasında Yunanistan’dayken bir yardımcı antrenörden kitap, daha güçlü hale gelen ve şutunu geliştiren bir potansiyele işaret ediyor.

Efstathiou, kolej koçlarının ilgisinden “Daha fazlası vardı ve çok daha ciddiydi” dedi. “Yunan ulusal takımı için oynayanları kazandım, Avrupa karşılaşmalarında eğlendim, ama pek meyvelerinin saygısını kazandım.”

“Bu geziyi yapmayı gerektiğini düşünüyor” diye ekledi. “Kendini koçların önüne geçmeyeceksiniz, yoksa işe yaramaz.”

Adam Zagoria’ya duyuruya bulundu.

Devamını Oku