HaberleR

Paolo Ban yeşilo, ön kolundaki ceketli tişörtü için üstteki siyah kapüşonlu sweatshirt’ü. Uzun kolları, onu Perşembe günü NBA taslasında en iyi adaylardan biri olan 7 fitlik kanat açıklığında tasvir, ancak aynı zamanda bir hikaye de anlatıyor.

Sağ, yetiştirilmesinin önemli kısımlarını tasvir eden ve stil hakkında açıklamalar yapanlarla dolu: Space Needle ve Seattle’ın silüetinin geri kazanımı sağ omzuna döndürme; İç pazısında basketbola Boys and Girls Club’a bir selam olarak “19. ve Ladin” yazıyor; ven iç kısmındaki arkadaşının sık sık spor yaptığı ve sıktığı bir parça” Seattle’dan Skyblue Kolektif giyim markasının yer alıyor.

Banchero’ sağ kolunda, basketbol oynayarak Seattle’daki Boys and Girls Club’a gönderme “19th and Spruce” yazan bir dövme var. kredi… Bob Donnan/USA Today Sports, Reuters aracılığıyla

Duke erkek basketbol takımını bu yıl Final Four’a 19 binmek Banchero, dövmelerini ve kıyafetlerini bir kendini ifade etme, ince bir mesaj gönderme olarak kullanmayla. Bir berberde düzenleme taslağı öncesi stilde, taslak hazırlıklarına kıyasla bir gün kullanımına uygun bir siyah lüks tasarımcı gecesinde giydi.

Banchero ve 20 draft sınıfındaki en iyi model zaten halka açık bir karaktere sahip, ancak bir NBA takımı onları imzalarsa bu çok daha fazla artacaktır. Bir NBA ekibinin nasıl algılandığıyla iyi oynamak veluklaryken, stil ve yakın bir saniyedir. Ne de olsa bu, Los Angeles Lakers forve/merkezi Anthony Davis’in tek kaşını 2012’de “Fear The Brow” tabirini markaarak kendi başına bir ünlü yazın.

NBA sporcuları, maç öncesi girişlerini Met Gala’nın kendi versiyonlarına göre adayların moda anlayışlarını takdir etmelerini kolaylaştırdı. Sosyal medyadaki hayranlarından, NBA takımlarından arabalarından soyunma odalarından 30 saniyelik yürüyüş ve videoları paylaşıyorum. GQ dergisi, Oklahoma City Thunder guardı Shai Gilgeous-Alexander’ı, Phoenix Suns guardı Devin Booker’a karşı NBA’in 2022’nin en şık olarak taçlandırdı, çünkü “adam giysiyi umursuyor”.

Santa Clara Üniversitesi’nden bir forvet ve Jamai potansiyel bir ilk tur seçimi olan Williams, oyun öncesi podyumunu dört bekliyor. Cep tipida, farklı giyim markaları için açık olan çok fazla arama sekmesi var. Salı günükü etkinlikte MNML Salı günü markadan siyah eşofman giydiklerini görünce güldü ve bir potansiyel 2022 draft hakkı olan G League Ignite’tan Jaden Hardy’yi işaret etti.

Williams, eğlenirken ne giyeceğiyle ilgili kendini beğenmeyeceğini söyler, çünkü giyeceği şeylerleyargılanacağını söyler. Daha az popüler markaların kıyafetlerini giydirmek için beğenilmeyen “kendine yönelik derileriyle” amaçlanıyor.

Jalen Williams, görüntü oyunlarında modanın kendisi için olduğunu söyledi. kredi… Genç Kwak/Associated Press

21 Williams, “Bence modada yanlış anlaşılan en büyük şey bu” dedi. “Kimseyi memnun etmek zorundasın, ama ne kadar onu seversin.”

Williams, görünümleri küçük markaları desteklemeye ve sosyal adalet konularını desteklemeye da söyledi. Bazı model adaylar için özel işlemeli ceketler Tattoo’d Cloth’tan bir ceketdi ve markayı bir Instagram ürününde etiketlenmedi. Juneteenth’ Malcolm X’in yer aldığı bir gömlek giydi ve Black Lives Matter hareketini farklı türde giysiler giydi. Williams, “Sporcular olarak insanlara ilham vermenin ve bir türe yol açmanın ve platformumuzu kullanmanın önemli olduğunu düşünüyor” dedi. “Bazen hiçbir şey söylememek bile kıyafetleri gerçekten önemli bir şey.”

Williams’ın modası da kıyafetlerinin gelişiyor. Lise ikinci sınıfındayken, saçının geri kalanında örgüsüz, örgüyü göz hizasında sarkıtarak tek bir örgü yapmaya karar verdi. Bu NBA’de popüler bir tarz mevcut geldi

“Ben başlatmıyorum ama başlamadım” dedi şakayla.

Moda, Williams’ın hayatında önemli bir rol oynamıştır; Kullanıcıları kullanan ve onları sanal bir parkta birleştirmek için şekillendirilebildiği NBA 2’yi görüntülemede My Player’dan yana olmayanK tercih edilirna kadar. My Player’ın moda seçicileri konusunda ciddi.

Williams, yaratılan oyunculara verilen genel kıyafetle alay konusu, “olabilir ki. “Kahverengi gömlek yok!”

Bir metre boyundaki Chet Holmgren, gençken uzun ve ince bir uyanış giysi bulmanın zor olduğunu söyledi. kredi… Kyle Terada/USA Today Sports, Reuters aracılığıyla

Gonzaga’da oynayan ve Perşembe ilk üç sıraya gelme iki metrelik pivot Chet Holmgren için moda olmak, büyümek için bir meydan okumaydı. Uzun ve ince bir aileye uygun kıyafetlerin kıyafetlerine zaman ayırmamış, hayranlığına özel dikim kıyafetlerini almaya yetmemişti. En bebek kıyafetleri ile alay: Nike çorapları, temeller, basketbol şortları ve basketbol naylonları. Holmgren, lisedeyken, büyük ve büyük beden kıyafetleri olan yeniden satış web sitelerine yönelirken tarzının fırladığını söyledi. Şimdi, bu draft sınıfındaki en moda adayı emin.

Holm giydiklerimin, “en havalı, insanım” dedi. Ayrıca modanın sadece bir giydiği parçalardan ayrıntılı olarak bahsedilmiştir.

Bir kıyafete 10.000 dolar alabilirsin, ama üzerinde çöp bir kıyafet olabilir” dedi. “Doğru sahip olabilirsin ama onları bir araya getiremezsen, kıyafet harika olmaz.”

Williams gibi Holmgren de NBA’in maç öncesi podyumunu dört gözle bekleyen ve stil seçicileri konusunda endişeli değil.

Holmgren, “Nöbet şansımda gerçekten özlemiyormuşum gibi” dedi. “Yani ne giyersem giyeyim, iyi geçin.”

Devamını Oku