HaberleR

Chicago Sky ve Liberty arasında 2. Maç playoff’unun başlangıç ​​noktasında bir şey belirgindi: Sky ilk şeyden dolayı Kahleah Bakır değiştirmek.

Bakır, cumartesi günküodan önce, sahada bir aşağı bir yukarı zıplayarak, çırparak ve takımla enerjik bir şekilde konuşarak başlatmak için hevesli deneme. Top devrildikten sonra, Liberty savunmaları tarafından zorlu dönüşler için patladı, bitişlerden sonra onlar ve Liberty’nin All-Star guardı Sabrina Ionescu’yu koruma görevini üstlendi.

Bakır ilk çeyreği 10 sayı ile tamamlandı ve Liberty’nin toplam skorunu tutturdu ve Chicago’yu 21 sayılık bir farka taşıyarak maçı bitirdi. Liberty, Copper’ın ilk maçında barajını bir türlü toparlayamadı ve Sky 100-62 kazandı ve üç serinin en iyilerini tekla berabere bitirdi. 3. maç Salı günü Barclays Center’da.

Bakır, “Omzumda bir çiple kesinlikle onun oyununa yaklaşmaya yaklaştım” dedi. “Sürekli olarak ortaya çıkan ve bize her şeyi veren kalabalığımızın günümüzdeki kaybolmuş, bu yüzden cevap vermem önemliydi.”

Gökyüzü Koçu James Wade, 1. maçınmağlubiyet takımı heyecanını ve Cumartesikü maçı, maçların maçlarına yönelik ürünlerle bir oyuncuta oynamaları için ilham alacağını söyledi. Gardiyan Courtney Vandersloot, Wade’in tekrarladığı ve oyuna “bir zihniyetle” tartışmalarını söyledi.

“Sanırım bu gece farklı bir takım gördünüz ve biz farklı bir takım gibisiniz” dedi.

Bakır, ilkte Sky bench’inin görünümü bir köşede 3 sayılık basketi ile bağladıktan sonra kalaba ateşledi, döndü ve üçlüğü kaldırarak zemine koştu. yanından tarafından Wade’e bir beşliktı. Liberty mola verdi.

Sky’ın 38 sayılık galibiyeti, playoff tarihindeki en büyük zafer marjı için bir WNBA rekoru kırıldı. (Geçen yılki finallerin 3. maçında Phoenix Mercury’ye karşı 36 sayılık bir zaferle Sky rekoru elinde bugündü.)

Liberty Antren Sandy Brondello, “Bunu Chicago’danörüm ama böyle bir tekmeleme konusunda düşünülmüşüm” dedi. Liberty ve diğer insanlara “yan sürmesine” izin vermenin yanı sıra sıra kötü karar vermeleri ve 19 en yüksek standartla hayal gerçekleştirmediğini da sözlerine ekledi.

“Onlar gibi inşa edilmedik” dedi. “Kimsenin yanından geçebilecek bir Bakırımız yok. Bire bir defansımız daha iyi olmalı.”

The Sky, 2021’de büyükte Copper’ınz oyununda ve oyununda yarışmacıların oyununu – en anlarda oyun açısından ilk WNBA yarışmasını kazandı. Sky sezon finallerin 2. Oyununu kaybettikten sonra Bakır, 3. Oyunun ilk oyunu Merkür’ün ilk beşini geride bıraktı. Finallerin en iyisi yetiştirilmiş.

Sizin cumartesi günü Sky günü elemenindeyken Copper, takım deneyinin Wade’in ondan hoşlanmış gibi oynadım. Ve Wade, Copper’ı playoffların en iyi 17. izleyici olarak gösteren yakın bir gün bir ESPN tekniğini dile getirdi. Wade, “Şu anda playoffların en iyi 17 gidişini yapabiliyor, ama yapabiliyor, o 17’yi yapabiliyoruz” dedi Wade.

Copper’ın skorları, puanlamadan önce bükülüp değişen akrobatik dizilerden geldi. Vandersloot’un kullanımına göre, Copper’ın harika bitirişleri bekleniyor için için biraz hazırlık olarak nitelendirdiği sepetle mükemmel dokunuşuyla tanındı.

Vandersloot, “Temas üzerinden ve her şeyden geçen biriyle karşılaşma konusunda bir özelliği var ve bunu kolay ilerliyor ve kolay şey değil,” dedi. “Ama gibi ve, o bizim motorumuz o olduğundanda biz özeliz.”

Copper’ın kritik performansı, Sky’ın onsuz oynamak zorunda kalacak gibinden bir sonra geldi. Sky’ın Cuma eğitiminden bir sakatlıktan erken ayrıldı. Wade, sakatlık bölümlerinin görünümü ve cumartesi günü başlamadan önce gazetecilere “iyi” olduğunu söyledi. Bakır, 20 sayı ile tüm skorerlerin başındayken sağlıklı yetiştirme ve Liberty’yi – özellikle Ionescu’yu – tüm sahada dırdır etti ve üç top çalmayı kazandı. Wade, Copper’ın sahanın iki yanında da yaşayabilmesinin onu özel şey ve savunmasının oyununun göz ardı edilebilecek bir parçası olduğunu söyledi.

Wade, “Yıkıcı olma ve herkesten, bize bir kova getirme ve savunmayı gerçekten çekme yeteneği, bir ton Gösterisi” dedi. “Ve ton gece olan şey ve bunu bu yapabildi ve çoğumuz için yapıyor.”

Michael On’ların, Chicago’nun onları esas olarak günleriyle, gün geçtikçe daha çok sevdiğini, “sömürdüğünü” söylüyor. Bunun üzerine hayalmağlubiyetin en hayalma çizdiği şekilde gösterilmiştir.

“Sanırım önce kendimize bakmak, bence ilk bizim şey,” dedi. “Birlikte oynamaya devam edin ve bizim sezonumuz olduğunu bilmeye devam edin. Yani, nasıl oynanabilir, daha iyi yanıt veririz tüm içtenlikle düşünüyorum.”

Yedi başlar seribaşı Liberty’nin mağlubiyeti, Çarşamba günkü serininin ilk maçında Chicago’da 2 baş seribaşı Sky’ı sersemlettikten sonra geldi. Bu maçta Liberty, Chicago’yu oğlu 3 dakika 31 saniye boyunca golsüz tuttu ve 13-0’lık bir seriye 98-91 kazandı. Ancak Cumartesi geçen bu takıma benzemiyorlardı; Brondello’nun sebebinin “burada başarımızdan ve takım olarak yapmaktan uzaklaştık” olduğunu söyledi.

“Ama bundan bir tane daha maçımız bilmekte fayda var ve biçimimiz iyi bir şekilde olabiliriz ve olacaktır olumlu olur.”

Devamını Oku