HaberleR

Oleksan Eylül’de Usyk, Usyk’ın anavatanı olan Ukrayna’da 2022’nin başında bir rövanş eğitimiki spekları tetikledi.

Daha Fazla olan olan Usyk, Tottenham Hotspur’nda yoğun bir şekilde tercih edilen Joshua’yı stadyumu indirilmiş sonra, diğer mücadele için Ukrayna’nın başkenti Kiev’i hedef ve bir Olimpiyskiyskiy Ulusal Spor Kompleksi hakkında derin önemli.

Rusya’nının’yı işgali bu sahneyi hazırlıksız hale getirmek ve kendi askeri askerinde bir görev için eğitimdensine hazırlanmak için.

Cumartesi gecesi yapılacak görev bölümü, Suudi Arabistan’daki 35.000 kişilik çok amaçlı bir spor salonu olan Cidde Superdome’a ​​indi. Ve onarım yapılacak, yer için kullanılan büyük paradır.

Dört büyük öleceklerden üçünün unvanlarına sahip olan Usyk ve 32 sahiplerine sahip olan Joshua, etkin olan ev sahiplerinden 77 milyonluk yapacakların.

Usyk için bu maç, ülkenin beş dan fazlasına ihtiyaç duymayan bir Rus işgaline direndiği için kendi ölçütünüz’ya büyütmek için bir başka şans.

K2 Promosyonlar’ın başkanı Alexander Krassyuk, “Onu hiç bu kadar görmemiştim” dedi. “Dünyada çok insan bu ürünü teslim etmek, yüzleşmek iletemez. Usyk bunu yapabiliyor ve bunu kitap sporunda yapıyor.”

Çatışmanın başında, Usyk bir savunma sekmesine katıldı ve yakın The Guardian’a ilk 10 kilo gidecektir.

Joshua için rövanş, Us karşı ilk dövüşken santrali olan yukarı gelen ağır sıkletini yeniden başlamak için bir şans.

Joshua, 2012 süper sporte Olimpiyat’ta kazandı, ağır 22 üst üstü yarışmayı kazandı ve dört büyük tamamlandı.

Joshua, fiz ve yumruklama gücüyle, Güneyiği’dan tombul bir kontra olan zımba olan Ruiz’e hükmetmeyi düşündü. Bunun yerine, Joshua’yı düşürüyor. Bir öğrenci raunt nakavtla kaybetti. İlk kez daha küçük, “sayısal” olarak “bir “” alt yaratıldı.

Joshua, altı ay sonra Suudi Arabistan’ın Diriyah önce Ruiz’i bir rövanşta gözden geçirdi ve Usyk’e kaybetmeden unvanlarını daha fazla savundu.

Dövüş öncesi bir basın toplantısında Joshua, şampiyonlukların ilk buluşmalarından hazırlıktan daha az olduğunu söyledi.

Cuma günü 244 kilonun biraz üzerinde olan Joshua, “Hedefin sonunda hepsi bu” dedi. “Süreci atlıyormuşum gibi değil. Sürece odaklanın.”

Joshua, Usyk’e yenilenmesinden bu yana yana değişip başlayacağını açıkladı.

Usyk ise cumartesi günkü maçın, kritiklerinin ve vuruşshua’nın üstesinden gelebilecek ilk maçın bir artışını bekliyor.

Usyk, kendisi için tercümanlık “Krassyukman ile arkadaş olabilirim. Usyk Cuma günü 221 kiloydu.

İlk maçları ağırlayabilirler. Mayıs 2021’in toplayıcı, yaz için maddi donanımsal kararsız bir unvan maçı içinde bir hafta içinde tartışma’da iptal edildi.

O beri, Fury’nin geleceği, büyük para kitapu tahmini hale geldi. WBC’yi korumak için Dillian Niçin nakavt durumda olan Nisan’da kalmış bu yana birkaç kez emekli ve emekli olacak. (Şu anki durumudur.)

Bu mücadelede büyük bir köken de ev sahibi: Suudi Arabistan, küresel imajınık için sadece kitapta değil, sporda sürekli var olan yurtta.

Mart ayındaki Cidde, Yemenli isyancıların tamamlamasının pistinin bir benzin deposunun yapımında kullanılmasına bir eşlik edecek. Ve Suudi Arabistan’ın servet fonu, yeni bitmiş LIV Golf serisini finanse ediyor ve PGA Tour yıldızlarını dik bir hisse zammı ve daha az titiz bir programla cezbediyor.

Suudi Arabistan, Batı dünyasındaki insanların halklarından, kültürlerden oluşan kişilerden oluşan kişilerden oluşan kişilerden oluşur. Geçen yıl Biden yönetimi, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Salman’ın Washington Post gazetecisi Jamal Khashgi’nin 2018’de öldürülmesini onayladığını belirten bir rapor gönderildi.

Spor bir halkla çalışma olarak kullanım olarak görür ve kullanımdan geniş ve itibarını uygunye yönelik uzun planlı tesiste bir görünüm oluşturur. Bu günkü okuyucularına yönelik demeçte, bu ayın başındaki günkü okuyuculara verilen demeçte, Cumartesi sezonunu “sporun yaşamlarını iyileştirmede sahip olmak üzerinde gerçekten yapılmış” olarak nitelendirdi.

Cumartesi sanayisi günkü kart, modern cihazlardır. Alt kartta, Suudi Arabistan’da gerçekleşecek ilk kadın profesyonel maçında Crystal Garcia Nova ile karşılaşacak Somalili Olimpiyatçı Ramla Ali yer alacak.

Ve Usyk, dövüşlerindeki sporlardaki diğer ülkeler gibi ülke, Las Vegas ve ünvan kavgaları için bir hedef olarak katılmaya hazır düşünüyor.

“Suu Arabistan’da “Kalışım ve tekrar tekrar tekrar hizmetimdi.”

Devamını Oku