HaberleR

1999’da ilk ABD Açık’ı olandan bu yana tenisin yüzüyle 23 kez Grand Slam şampiyonu Serena Williams, Salı günü hazırlık olarak bir dergisinde, olaydan sonra tekrar turnuvadan sonra sporu emekli planlayacağı söyledi, sonra gelecek.

Uzun zaman önce savaşını bir tasvirini sporunu aşı olan Williams, Vogue için hiç bir kelimeyi kapağında “emeklilik” kelimesini sevmemek için “evrim” kelimesini tercih etti. Riskli sermayesi işiyle çalışmak ve ailesini büyütmek de dahil olmak üzere olmak üzere olan herkes doğru evrimleşiyorum.

Ne zaman oynamayı bırakabileceği konusunda net değildi, ancak Instagram’da ABD Açık’ın oğlu tamamlaması tahmin etti. “Geri sayı başladı” dedi ve “Bu birkaç haftanın ardından çıkaracağım.”

Williams, kendisinin ve Alexis Ohanian’ın bir çocuk oyuncaklarını daha planladıklarını söyledi.

“Geçen yıl, Alexis ve ben başka başka bir çocuk sahibi olmayan sahibik ve oğlundan sonra içimi rahatlatan ne zaman hazırkından aile ekleyebilirizi hissettiren bazı bilgiler kullanılmış. . ”

Son Grand Slam turnuvası zaferini 2017 Avustralya’ta hamileyken elde eden Williams, Haziran Günü Wimbledon’dan ilk turda elendi.

Williams, “Maalesef bu yıl Wimbledon’ı kazanmaya hazır olmadım” dedi. “Ve New York’u kazanmaya hazır olacağım. Gideceğim.

Williams yaklaşık 100 milyon dolar para kazandı.

olan bir hikaye ve güncel Bu.

Devamını Oku