HaberleR

Rotasyonlarının fazla üyesiyle ilgili statüleri nedeniyle, Louvino’yu yedekleyen ve Yankees’in eklediği oyunculu bir takasta Oakland Athletics’ten Frankie Montas’ı. , sağlını rahatlatan.

Önce YES Network’ten Jack Curry tarafından oluşturulan ve daha sonra Yankees tarafından onaylanan ilişkide, A’lar sol kanatta Ken Waldichuk ve JP Sears, sağda Luis Medina ve ikinci kaleci Cooper Bowman’ı aldı.

Waldichuk, AA Sınıfı Somer’i domine eden saygın bir atıcı olsa da, Yankees, müsait en iyi’ olarak kısa bir süre Anthony Volpeyi tutmayı başardı.

29 Montas’ta Yankees, güvenilir bir ön cepheyi başlatıcısı aldı. Bu sezon 19 startta 3.18 ERA’sı var, ancak oğlu sıradaki Oakland’da kaldı ve bu da onun için 4-9’luk bir rekorla sonuçlandı. Geçen sezon Montas, 3.37 ERA ile 13-9 ve yedi sezonluk kariyerindeki genel rekoru 35-32.

Bu maaştan sonra maaşlı olan tahkimi için uygun olan ve 2024’te oyuncu mutlu Montas, Cincinnati Reds’ten Luis Castillo ile birlikte bu yılki takas tarihinde mevcut en iyi ikin olarak görünüyordu. Seattle Mariners geçen hafta.

İlk günü erken yaşta, Yankees, sağ kullanan Scott Efross’tan Chicago Cubs’tan AAA sınıfı sağ kullanan Hayden Wesneski için satın alan başka bir takas duyurdu. Efross ve Trivino, bu sezon iyi performans gösteren ancak sakatlıklar ve tutarsızlıklar için tekrar tekrar tekrar yapılması zorunlu bir boğa güreşçisine yardım edebilir.

Yankees Salı günkü son takas grupları, önceden anlaşma yapmasa da, geçen hafta Kansas Royals’tan sahalar’yi City Andrew Benintendi satın alarak daha aktif takımlar arasında yer aldılar.

Devamını Oku