HaberleR

FORT MYERS, Fla. — Taslak sınıfında ilk genel tercihti, hızı, gücü ve öğrenmeye devam etme merakı olan bir lise kısa stoperiydi. Bir gün görevi, ekibini yıldırım imrendiği bir tutuke götürmekti: World Series kupası.

On yıl önce, o Carlos Correa’ydı. Beş yıl önce, Royce Lewis’ti. Şimdi, Houston Astros ile görevden sonra, Correa, Lewis’in Minnesota Twins ile takım arkadaşı. Birlik uzun sürebilir, ancak bunlardan en iyi şekilde yararlanmayı umuyorlar.

kısa sezon sakat ve henüz mt. “Her zaman takımı deneyenlere yardım ediyor. İlk gün yanıma geldi ve ‘Hey insanı, onu her şeyi sana öğreteceğim. Sana yardım etmek için ona zaman buradayım. Artık bir aileyiz.’”

İkizler ve Correa eski Olive Garden sloganını benimsiyor: Buradayken, sen aile . Correa’nın bu hafta resmileşen yıllık, 105.3 milyon yıllık, ona bir iç saha için rekor bir ortalama veriyor. Aynı zamanda ona bir sezondan sonra vazgeçme ve serbest oyunculuğu yeniden canlanıyor.

27 Correa, 2 Aralık’ta 99 günlük lokavt önce yeni bir takımı bulamadı. Ocak Scott Boras’ı yeni bir menajer tuttu. , Correa için kullanmayı sevdiği bir yerde kısa vadeli plani alan. Correa, Hedef Alanda 1.205 taban artı yavaşlama yüzdesi ile .413 ortalamaya sahip, mevcut bir lig parkında en mevcut.

“Açıkçası bir köprü yapmak istedi” dedi Boras. “Ama Carlos’un endişesi, ‘büyükiyim bir yere gitmek, iyi işler yapmak ve sahip olmak istiyorum’ idi. Ve kesinlikle Minnesota bu senaryoya uyuyor.”

MLB Kilitlenmesi Sona Eriyor

  • Yeni parça : Çekişmeli bir iş anlaşmazlığının ardından, lig ve oyuncuları, 7 Nisan’dan itibaren tam bir oynanabilirliğe izin verecek
  • İleriye Bakmak: Lokavtın sonu daha iyi bir oyunla okulsa, ulusal beyz yazarımız, buna değeceğini yazıyor.
  • A Yıpranmış İlişki: MLB’nin komiseri anlaşmayı “zeytin dalı” olarak tanımlanmıştı. Ayrıca lig ve araçlar daha iyi olabilir mi?

(980070Correa, geçen 73-89 ile American League Central’ın 20 maç gerisinde için ikizler için garip bir uyum gibi. Chicago White Sox. Ancak işlerin ne kadar çabuk değişebileceğini herhangi bir bir franchise varsa, o da Minnesota’dır.

Çarşamba günü burada bir basın toplantısında Correa’nın arkası, sadece bir sezon sonra, Hall of Fame sürahi Jack Morris de dahil olmak İkiz oyuncuların oyuncularının tabandan bir duvar resmi. Ama Morris o deplasmanda Minnesota’yı oğlu sıradan 1991 şampiyonluğuna yardımcı oldu ve Dünya Serisinin En Değerli Oyuncusu Ödülü’nü kazandı. İkizler o beri geri dönmedi.

(970701)

Cor rea’yı seçmiştir. Kredi… Steve Helber/Associated Press

(

“Bunun gibi bir şekilde sağlanırız?” İkizlerin beyzbol operasyonları başkanı Derek Falvey dedi. “Bunun emek ve zamanin farkindayiz ve siraya giris tanimlayacagiz. Sözleşmeye uygun ve benzerdir ve bunu doğru olarak ele alabiliriz. Ama şimdi ona sahip olmak, bu teşvikten ve bizi yönlendirmek için yardım almaktan faydalanın.”

İkizler harika küçük orta sahada By Buxton ile Kasım yedi yıl, 100 milyonluk bir yetiştirmesı tamamlandı. Sağ el kullananlar Sonny Gray ve Dylan Bundy’yi genç bira veya Frankie Montas’ı uygun hale getirirse Oakland’dan temelyardımını sürdürecekler. Spotrac’a, tek başına Balti Orioles’ın tüm ikireasından daha kapsamlı olacaklar olan Correa’yı bütünlemek için daha fazla olanlar, pahalı kaleci Josh Donaldson’ı, yaka Gary Sánchez ve saha yönü Gio Urshela için Yankees’e tasarım.

“Külüpteki yetenekler ve çocuklarla heyecanlanıyorum” dedi Correa. Takım olarak düşünülebilecek doğru bilgi ve doğru çalışma ile çok daha iyimizi düşünüyoruz.”

Correa, 2015 yılında majörlere doğal bir lider olarak geldi; Correa’nın üç kariyerine yaklaşık bir ay kez All-Star için Jose Altuve, “Hepimizin ondan öğrenmesi gerekiyor” dedi. Correa, Houston’a bir yasa dışı işaretli seyir planıyla gölgelenen 2017 şampiyonluğu da dahil olmak üzere altı playoff maçı ve üç flama için yardım edecekti.

2020’nin başındaki skandalın ardından, Correa genelinde tüm Astro’lardan daha fazla röportaj ve daha dürüstlük ve meydan okuma sundu. Sözleri küçük veya küçük ölçekli olmak, bir araç olarak kullanılmış çizdi. (980070)

(98004)

(9701)

“Houston’da tüm atıcılarımıza yardım, sadece oyun hakkında konuştu” dedi Astros’tan bir takım arkadaşı olan İkizler Joe70 Smith. “Adam oyun konusunda o kadar zeki ki, herkesi bitiriyor. Bir adamla sözleşme imzaladığınızda, onun performans performansını istediğiniz ama tasarımında tasarım olarak taslak olarak taslak ve o da öyle.”

Correa her yerde imza atmaya açık olduğunu söyledi; o ve karısı Daniella – 2017 Dünyanden sonra Dodger Stadyumu’nda nişanlandılar – küçük bir çocukları var ve fazla zaman geçirmiyorlar. Ancak Falvey ve Twins Müdürü Rocco Baldelli’ye “Rocco’e’ (9800ya ve Derek’e (9800ya ve Derek’e) 9800ya ve Derek’e (9800ya ve Derek’e) “bu şekilde bir şekilde şuruz.” dedi Correa. Belki; Size anlatabileceğim bir şey olabilir. Onlardan eşyalardan oluşan ürünlerden bu ürünlerden oluşan bu üründen satışlardan ve tüketicilerden çok hoşlarım.”

Trevor Story, Çarşamba günü Red Sox kampında tanıtıldı. Doğal bir stoper, Boston için ikinci kaleye geçecek. Kredi… Steve Helber/Associated Press

İkizler, Red Sox’un birkaç mil ötedeki kamplarında başka bir serbest oyuncu kısa stoperi Trevor Story’yi karşılamasından hemen sonra Correa’yı. Eskiden Colorado Rockies’li olan Hikaye, Boston ikinci kaleye geçmek ve bu da ona yanmak 140 milyonluk bir anlaşmayı kabul ediyordu.

(980070) çok heyecanlı bir oyuncu sınıfı için transfer olabilir: 2021ya kısa sonra bir şehir serbest oyuncu hak kazanabilir veya eski stoper. Javier Báez, Mets’ten Francisco Lindor, Corey Seager ve Marcus Semien’in de yer grup, sezon başına yaklaşık 29.2 milyon dolar ve toplamda 1.22 milyar dolardan fazla yeni anlaşmalar yaptı.

(9704)

Bu hepsi70 büyük büyük pazarlardaki süreklilere yönelmedi; Báez Detroit Tigers’a, Seager ve Semien Texas Rangers’a gitti ve Rockies Story’yi bitirirken Kris Bryant’a daha da büyük bir ilişki (yedi yıl, 182 milyon dolar) dolar. İkizler, daha sonra, aceleyle gelişmeyi uman mucize bir ekip olarak şirkete sahipler.

Bryant Seager için bağlantıları day eden ve Boras, “Aynı zamanda harika liderler ve iletişimciler olan yeteneklere sahip olmanız nadirdir” dedi. “Ve mülkiyetinde, franchise değiştiriyorlar.”

Devamını Oku