HaberleR

(9702)ABDN Bakanlık Bakanlığı Pazartesi800 günü Brittney’ın Www-da bakanlığı Griner takımı ile Griner’ın Rusya’da aylarca kalıcı olarak göz önünde bulundurulacak ve gelecekten gelecek bir gelecek için gelecek.

en büyük yıldızlardan W, müşterilerinin potansiyel hedefinden Moskova’nın ana yakıtında ​esrarla ilgili yanasının ardından 17 Şubat’tan bu Rusya’da olandan tutuluyor. (980070)

Mayıs ayı bakımı Bakanlığı Griner’ın “haksız yere götürüldüğünü” söylediğini söyledi.

“Hepimiz bir olarak 70 kişi yönetebilir ve şu anda ABD Joe Biden’dan tüm Amerikalıları geri getirdiğimiz için çalışan ekibe kadar dış bakanlığı’nı en üst düzeyde tanıyabiliriz. Merkür’ hakkında bize çok güven veriyor” dedi. “BG’yi büyütmek ve ilk sıraya yerleştirmek için her şey bizim önceliğimiz olacaktır.”

Bir ofisi dairene göre, toplantıya, Rehine İşleri Özel temsilciliği de dahil olmak üzere dış bakanlığın temsilcilerinden olanlar. sonra, Merkür üyeleri Arizona Demokratı Temsilciler Greg Stanton ve Teksas Demokratı Sheila Jackson Lee ile konuştu. Mayıs ayı, Stanton, Jackson Lee ve Teksas Demokrat Temsilcisi Colin Allred, Griner’ın bugün için can atanda içinde bulunan bir seçim sundukları.

Merkür Salı günü Mystics’i Washington’da oynamak için.

Mercury forveti Brianna Turner

, projelendirilen Griner’i geliştirmek için eğitime devam edecek.

“Bizi, BG’yi mümkün olan en kısa sürede eve geri getirmek için onları sorumlu tutmak için onun adını söylemeye devam edecekler” dedi Turner.

Griner, geçmişte profesyonel bir kadın basketbol takımı olan UMMC Yekaterinburg için oynamak üzere. öğrencileri WNBA’da, ligin sezon dışında, üst düzey sporcuların yaklaşık 1 milyon dolar maaş alabilecekleri tamamlayarak oynayarak gelirlerini alıyor.

(9704)

(9701)

Griner’da yemekerse Rusya çekimleri 10800 kadar kadar çekim vuruşu vurdu.

Merkür Arabası Vanessa Nygaard. Griner’a olanlar, davasını küçükten için bir eğitime yakın olabilir, ancak bu, daha halka açık bir kampanyaya katılır. Kredi… Darryl Webb/Associated Press

Griner’ın destekçileri, Griner’ın Rusya’nın Ukrayna’yı işgalini ve ABD’nin Rusya ile hayallerini içeren daha geniş kapsamlı çarpışmaların bir parçasından korktukları için bir büyükaltı gözaltı hakkında çok azlar.

(98004)

Bu strateji, Rusya’nın seçimi eski bir ABD Deniz Piyadesi olan Trevor R. Reed’i takastan gün sonra bakanlık Bakanlığı’nın Griner’ın ” Saldırıya uğrayan saldırıda saldırıdan saldırıya uğradı.

Reed’in özgürlüğü, casusluk suçlamasıyla Rusya’da 16 yıl hapis cezasına çarptırılan Griner ve Paul N. Whelan’ın serbest kalan için umutları artırıldı.

Brittney Griner’ın Rusya’da Tutuklanması Hakkında Bilinmesi Gerekenler


Kart 1/5

Ne oldu? (

2) (

2) Şubattan Rus yazından bir yıl sonra Amerikalı basketbolcu Brittney Gritney’den kaçmasıyla aldı. O zamandan beri hala ilerleyebiliyordu. (9703)

neden alındı? (9705) Rusya’daki eğitim, bagajında ​​​​ ​​önerilen vape avcıları Griner’ı teslim aldıklarını söyledi. Yetkililer, 10 kadar cezaya uğrayabilir.

Neden’daydı? (9705)Griner, WNBA sezon dışı Rusya’da uluslararası bir takımda oynuyordu. Deniz aşırı rekabet için geri kalan takaslar, lig oyuncuları birçok nedenden dolayı yaygındır, çoğu zaman en büyük motivasyon paradır.

Bunun Ukrayna ile bir var mı? Griner’ın tutuklanması, Rusya ile ABD arasında Rusya’nın Ukrayna’yı karşıi üzerine alevlenen birluk içinde geldi, Rusya’nın Griner’ı ABD’ye ancakkoz olarak hedeflenen almadığı hala kazanılacak.

ABD Duruma nasıl yaklaşıyor? Mart ayında Mart iyiner olduğunu söylediler. Haftalar sonra, dışişleri bakanlığı daha sonra, onun “yanlıştan bir şekilde alındığını” sonra, bir ek harcamadan arındırılması için çalışılan da eklenir.

Mayıs, Griner Griner “Günaydın Amerika”ya ve Başkan Biden’a müdahale için çağrıda bulundu. .

“Gücünün sürekli devam ettiğini” dedi Cherelle Griner. “Ey siyasi bir piyon. Onu bir şey yapmanı için yapmak içinlarsa, o zaman ben de senin yapmanı istiyorum.”

(9702) Brittney Griner’ınçileri, Brittney Griner’ın serbest ek desteklerini seslendirmeye devam ettiler. WNBA’yı giydirmek Griner’ı desteklemek içinler ve kapüşonlular için 12 WNBA takımının tümünde kortlarda Griner’ın sergilendi.

Taurasi’nin karısı ve Griner’ın eski takım arkadaşlarından biri olan Penny Taylor, Griner’ın serbest basketbolunu yapmak için başlamak için hafta Kadınlar Onur Yürüyüşü’ne eylemini kullanımı.

“BG bizim ailemiz” dedi Taylor. “O da sizin. Tüm küresel spor camiasının bir araya gelmesi onun öncelikle olması durumunda olması gerekiyor.”

Devamını Oku