HaberleR

David Ross, Yankees’in 2009’daki oğlundan bu yana Dünya Serisini iki kez kazandı. Her iki şampiyonluk takımı da pazarlarda büyük harcamalar yaptı – önce Boston Red Sox ve sonra Chicago Cubs . Ama iki takımında her zaman planlaması asla düşünmedi.

“As’her zaman’ diye bir şey olacak bilecek kadar uzunla beyzboldayım,” dedi, şu anda Cubs’ı eski bir avcı olan Ross. “Bence bu bir şey değil. Her yıl benzer ve ucuz olabilir. Başarıyı zor.”

Zor ama imkansız değil: Otuz’u yıldırım ekibi (9703) (98004)

Şimdilik, Yankee Stadyumu’nda Pazar’ olarak günkü Cubs’u 18-4’lük bir iyi rekorden sonra 44-16 ile majörlerde en tr Franchise 60 maçta daha iyi bir başlangıç ​​için sadece dört kez yarıştı: 1928’de Babe Ruth, 1939’da Joe DiMaggio, 1953 ‘te Mickey Mantle ve 1998’de Derek Jeter.

Tüm bu takımlar Dünya serisini kazandı ve bu başarıyı 2022’de tek başarı serisini olacak.

Cumartesi günü Yankees’in altı homer’ından birini vurduktan sonra dış saha bölümü Aaron Judge, “Burada çok sayıda adamımız var, gerçekten, pek bir şey yapmadık” dedi. yüzükleri olan birkaç adam daha var – ama bu takım toplu olarak fazla bir şey değildir.”

(98001)

Aron Hakem 24 günlük koşusu ile majörlere aynı şekilde yaşıyordur. Anthony Rizzo ise. Kredi… Adam Hunger/Associated Press

Anthony Rizzo ve Aroldis Chapman, Ross’un 15. ve oğlu Cleveland’daki 7. Maçtan sonra takım arkadaşlarının omuzlarında sahadan çıktığı 2016 yılında Cubs ile yıldızlarını kazandı. Yavrular genç yeteneklerle doluydu ve parayla dolup taşıyordu, bilgili bir ön büro ve yolda kendi televizyon ağları vardı. Uzun bir devam etmek beni geliştirmek gibi hissettirmedi mi?

(98004)

“Evet derdim ve sonra genel yıl son dünya tarihine kadar mezun tüm adamlardan kurtuldular. Hepimiz, bugün yedi kez, büyük bir kişiliğiniz için” dedi, günü günü Ulusal Lig Merkezi rakibinin iki karşı tarafı ev ve koşuda uzun süren St. Louis Kardinali olan Yankees’ Matt Carpenter

(980070

“Sürekli olarak iyi ne kadar zor olduğuna bir kanıt. Bu nedenle gerçekten gerçekten önemli – ’09dan beri kazanmalarını bilmelerini, ama uzun gerçekten gerçekten iyiler. Louis’de gerçekten iyiler. ‘ Kendilerine sürekli olarak orada olma şansı veren takımlar hakkında söylenecek bir şeyler var.”

20 MLB Sezonu

“Rahatlayın, tamam mı? Herkesi dışlamayan. Çarpışmalar sıkıcı! , bu daha demokratik.”

  • Bir As Yeni Bir Unvan Arvan : Dave Stewart bir yıldız oyuncu, koç, menajer ve yönetici oldu. için bir takıma sahip olmak istiyor.
  • İyi Görün, İyi Hissedin, İyi Oynayın. Koku Güzel mi?: Çok sayıda oyuncu için, yüksek dozda kolonya veya kadın parfümü , performansı artırıcıların en olası değildir.
  • Üçüncü Kalecinin Gambiti: Manny Machado beyzboldaki en oyuncu ve Kraliçeniz için geliyor.
  • ( 980070 Kralların Kralı: Kralların kralı: Evi süper yıldızlar için daha da iyi bir yardıma ile gençlerin için yeterli.

(98002) NL Central’ı oynayan Kardinaller, artarda 15. galibiyet ezonunu sürdürüyorlar. Los Angeles Dodgers, galibiyet serisini 12’ye varmak için bir bahis sitesi. Yankiler? Bu, üst üst 30. galibiyet olacak. Playoff standartlarının indirilmesiyle birlikte takımla – bu sezon lig başına altı kazanacak – Ekimine ulaşmak için tek başına bir olabilir.

2016’da, Rizzo ve Jason Heyward, Chicago’nun Dünya Serisinin 7. Oyunundaki galibiyetini olası David Ross’u saha taşıdı. Altı yıl sonra, o takım uzak bir anı. Kredi… Ezra Shaw/Getty Images

2008 yılları arasında Yankees ile dokuz oynayan Cubs’tan kurtarıcı David Robertson, “İlk kez oradayken birkaç kötü oynadık ama kötü bir takım değildi” dedi. ve 2018. “Artık çalışmaları playofflarla birlikte bu takım, her yıl onun içinde olacaklar.”

37 sağ bek Robertson, çok sayıda hüla vurulması zor, gelişigüzel baskın bir sezon daha saldırı. Geçen yıl, Tampa Bay ile playofflara katılmadan önce amatör erkek takımı için sahaya çıktı; Rho’daki kış, lokavt içinde Rho’daki evde, Cubs’la adada yerel halkte kırbaç öncesinde onaylayarak korudu. Yakında bir kaç ticaret yapacak.

23-36 numaradaki Cubs, bir şantiyede günlük operasyonları sürdüren bir mobil treyler listesi gibi bu tür yer telefonlarla dolu. Cuma günü yakın bir düşüşten sonra, üstün geldiler: Yankees, sürahilerini homer’larla dövdü, yürüyüşler için bekledi ve Pazar günü, ikinci ve çocuk koşucularla birlikte düşen bir iç sahadan sonra onları cezalandırdı.

Bu gelenekle gelenekle; Cubs, 1930’daki World Series maçında olmak için 12 maçın hiçbir şey istemeyen Bronx’ta hala kazanamadı. Aynı, ne kadar iyi tanımlı ve bunu her gün kanıtlamak’ için insan gördüğü mevcut Yankees’in aynı, ne kadar iyi olduğu bilinen ve bunu her gün kanıtlamak’ için insantrasını da yansıtıyordu, en iyi takımları nadir bir ego ve beceri.

“Galibiyetlerimizi tamamladığımızı 800703) “Galibiyetlerimizi tamamladığımızı söyledi, oysa bazı takımlar, eğer evders’ı vurmasaydık, hayatta kalamazdık”, Gian saha izleme ve atanan vurucu Giancarlo Stanton Stanton. “Amaç takımları için çok farklı araçlardan yararlanırız.

Giancarlo Stanton Pazar günü üç koşuyla 2’de 4 gitti. O, yüksek alımlara ve ayrıca bazı alıcılara sahip olan melez bir yankees satışlarının parçası. Kredi… Mary Altaffer/Associated Press

Cumartesi günü, küçük küçük tanton soldaki

bir eğri küre vurdu; alt koltukların aşağısında geri.dı ve sahaya indi Saatte 119 8 mil hızla yarasadan varki majörlerde bu kısa sürede çok vurulan homer oldu ve zavallı Cubs sürahi, Matt Swarmer yakındaki bir çaylak, eğildi ve cızırdayken döndüğü – gözler geniş, ağzı açıktı – havai. Hiç kimse Stanton gibi topa vuramaz.

“Tuhafsın,” dedi Müdür Aaron Boone sığınakta. Yüksek övgüydü.

Yankees her alanda gelişiyor; Amerikan Ligi’nde en fazla sayıyı attılar ve analarda en az sayıya izin verilir. 247 milyon dolar oranlarında maaşlı bordroları, Mets ve Dogers’ın genel olarak yer alıyorlar. Stanton ve yıldız başlangıçlı Gerrit Cole gibi ürünlerle genel olarak gelişmek için ilerlemeler sürüyorlar, genel gibi ilerlemeler geliştirmek ve ilerlemek için koşuyorlar (Nestores, Clay Holmes, Isiah Kiner-Falefa, Jose Trevino).

Parçalar özellikle bu sezona çok yakışıyor, de bu zor 28. şampiyonluğu kadar olacak iyi; Önümüzdeki birkaç hafta, Tampa Bay, Toronto ve Houston’a karşı, Yankees’in gölünün daha iyi bir barsi olacak.

(
04) (980070

Her durumda

sadece kısa zamanda bir ısınma. Cubs ve diğerleri, süre rekabet etme ve yeniden inşa etme etme işlemini yaparken, yankee’ler her zaman yapıyorlar. “Uzunlaştırmayı daha iyi hale getiriyoruz.

Devamını Oku