HaberleR

Nisan günü Başkan Biden’a gitmesini istemeden bir mektup gönderdi.

Griner, “Buradaki ve karımın min, arkadaşlarımın, Olimpiyat forması veya herhangi bir başarımın korumasından yoksun olmaktan, sonsuza kadar burada ondan ona” dedi. mektupların mektup.

Devam etti: “Çok fazla uğraştığının farkında mısın lütfen beni ve diğer Amerikalıları unutma. Lütfen bizi eve getirmek için gelmek için kullanın.”

Beyaz Saray, başkanın çıkışının alınmadığını, ancak Ulusal Güvenlik’den Adrienne Watson’ın açıklamasını yaptı.

“Başkan Biden, Brittney olmak üzere, tüm ABD’nin büyüyebildiği konusunda net. ABD hükümeti, onu eve getirmek için mümkün olan her yolu kullanarak agresif bir şekilde devam ediyor” dedi Watson.

Rusya-Ukrayna Savaşını Daha İyi Anlayın

  • Tarih ve Arka Plan :İşte Rusya ve Ukrayna’nın görüşmeleri ve çatışmaların hakkında tartışılacak.
  • H ow Savaş Açılıyor:Doğu Ukrayna’da küçük bir yıpratma yapısıyken, Rus ve Ukrayna’da çok sayıda kullanabiliyoruz.
  • Rusya’nın Acımasız Stratejisi :1000’den fazla fotoğrafın analizi, Rusya’nın Ukrayna’da uluslararası uyumlar tarafından geniş çapta yasaklanmış “kullanıldığını ortaya koydu”.
  • Dış Basınç: Hükümetler, spor organizasyonları ve işletmeleri Rusya’yı cezalandırmak için eğitiyor. İşte bu kadar pahalı satılanlardan bazıları listede listelenebilecekler.
  • Güncel Kal: Gelen kutunuzda savaşla ilgili en son güncellemeleri almak için kaydolun. Times’ın gazeteci olduğu dünya çapında daha erişilebilir kılmak için bir Telegram kanalı yayınlandı.

“Başkan’ın ekibi Brittney’nin ekip halindeki diye katıldı.

31 Griner işleminden sonra, sonra bir depoda depolanan yağ deposundan 17 Şubat’ta tutuldu. WNBA sezon dışı takımı forma giydiği profesyonel basketbol UMMC ile birkaç oynamak için Rusya’daydı. Takımın onu 1’leri genelleştirenle 2013’ten beri WNBA’nın Phoenix Mercury için oynuyor ve ABD kadın milli basketbol takımıyla iki Olimpiyat altın madalyası kazandı.

Griner, Rusya’daki hayatından kaçmaktan suçlusa, 10 yolculuk kadar bir ceza karşı karşıya kalacak. Duruş’un başlangıcı ve kanuni olması durumunda olduğunu. Ama dış görünüşün esasına göre değil.

The New York Times’a verilen demeçte, Kennan Enstitüsü vekili ve Rus hava aracı William Pomeranz, “Aslında bir deney var, çünkü Rus yargı sistemi yargılanmak için değerlendirilmeye gerçekten yargılanmamaları gerektiğini söylüyor” dedi. geçenlerde. “Sanığın yüksek beklentine süt gerçek bir fikir veya yok. Masumiyet karinesi yok, gerçekten.”

Griner’a tepkilere. ABD Dışişleri Bakanlığı, Mayıs ayında, “haksız yere alındığını” nasıl bir şey nasıl ve nasıl ulaşacağınızı söylemedi. Karar, rehinelerle hükümetlerin planlanması onu serbest düşünülmek için yapılacakları anlamına gelir. Bu yılın dünya çapında 40’tan fazla Amerikalının iddiası hakkında araştırma yapıldı.

Biden’a mektupta Griner, 4 Temmuz’a bulundu. 2020 seçimlerinin ilk kez oylandığını ve Biden’ı tercihlerini de sözlerine ekledi.

Griner’ın karısı Cherelle Griner, Biden’ı karısını bırakmaya yardım etmeye çağırdılar. Geçen ay, Griner’ın menajeri Lindsay Kagawa Colas, düzinelerce kadın ve sivil örgütlenmeden Biden ve Başkan yardımcı Kamala Harris’e bir mektup gönderdi. Mektup, Griner’ın “uygun olmayan insanlara” maruz kaldığını söyledi.

Mektupta, “Şimdi sizi Brittney’i hemen ve mevcut bir şekilde Amerika’ya geri döndürmek için bir araya gelmeye çağırıyoruz” dedi.

Nisan ABD ve Rusya’yı taşıyan iki kişisi olan bir eski bir salıtıyla birlikte tutuklu olan bir kişiyle takası serbest bırakılan Trevor. Buna ABD bağışı, 2011 yılında kokain kaçakçılığı 20 yıl hapis cezasına çarptırılan Rus pilot Konstantin Yaroshenko’yu serbest bıraktı.

ABD’li, Griner’ı düşmek için bir kişi takasını düşünüp düşünmeyeceklerini söylemediler.

ABD ve Rusya “Uzun devam eden gerilimler ve Ukrayna’da devam edecek olan Griner’in tamamlanması tamamlanacak, ancak devam edecek olan Griner’ın serbest bırakılmasının gerçekleşmesinin bir önemi olduğunu söyledi.

Michael D. Shear raporya bulundu.

Devamını Oku