HaberleR

Mets vurucuları bu sezon yüksek oranda saharken, takımları sabrılara tükeniyor ve bitiriyor. Beyzbol Ligi’nin bu sezonda beyzbol topları olduğu düşünülüyor.

Mets’in hayalinin nedeni açık: Birinci kaleci Pete Alonso’nun iki günü vuruldu. Genel olarak, Mets 19 maçı 18 yenildiler, bu da diğer tüm takımlardan yedi fazla.

A öğleden sonra bir akşam başlamayı beklerken ve günlerinden Çarşambasoya açmadı, Salı800 günü St. Mets’ten Dominic Smith’e çarpmata yedek oyuncu Nick Wittgren çarptı; Alonso, Kodi Whitley’den ön kaska 83,1 mil hızla bir yardım projesi ve sekizinci yanına seyahate ve iki sıranın da projene yol açtı; ve Starling Marte, Aaron Brooks tarafından 92.7 mil/saatlik bir platin ile dokuzuncu sırada vuruldu. Marte’nin vuruşu, üsler yüklüyken, koşarak geldi.

Oyunu Mets için başlatan (ve bir atış yapan) All-Star atıcısı Chris Bassitt, “hepsi” olan beyzbolları suçladığını söyledi. farklı.”

“Takım seklinde görülen son derece sıkıcı ve burada belirli sahalardan vurulursanız böyledir, ancak sahada vurulmak Geçen sezon bir çizgi çizgisinde vurulan Bassitt gazetecilere verdiği demeçte, vurulması gereken aşırı derecede büyük olduğuna. “Bu bazı yakın uygulamalar ve yüzüme vuruldum ve hiç bunu yapmayı çok istemeyenleri için MLB’ (9800 beyzbol 703) (9800 büyük sorunu var.” “Kötüler” diye ekledi. “Ligdeki herkes biliyor. Her atıcı bilir. Kötüler.”

Sorunun bir kısmı, bazı atıcılar, tutuşu ve dönüşte olmak bazı atıcılar, tutuşu ve dönüşte bazı atıcılar, tutuşu ve dönüş açısından bazı atıcılar, tutuşu ve dönüş açısından bazı atıcılar için tercih edilebilir. Büyümek için’ Spider gibi ürünler için kullanılmakla suçlandı ve MLB’nin çocuklarından faydalanmak için sahada incelemeler için

Starling Marte dokuzuncu atışta bir atışla vuruldudu için sahada incelemeler için. ve koşuya zorlandı. Kredi… Joe Puetz/Getty Images

(

Mets avcısı James McCann Salı günkünden sonran sonra teslimlere verdiğinde demeçte, evet, bunu oyundan çıkar” dedi. içinde. Beyzbol topuna hakim olmana izin ver.”

Mets’in ilk 19 maçında oyun başına ortalama 0.95 vuruş vurucusu yüksek olsada, MLB oranı artmadı. Çarşamba gününe girerken, takımlar bir oyuncuya oyun başına 0.42 kez isabet ettiriyordu; günlük genel notu 0.43 idi. Vuruş sahaları yıllar içinde dalgalandı, 1995’ten bu yana sürekli olarak 0,3’ün üzerinde ve 2020’de 0,46’ya yakın rekor bir yüksekliğe ulaştı (1898 ve 1899’da ortalama 0,47 idi).

tahmin edilemez, gerçek olmayan fikri değildir. Bradford William Davis ve fizikçi Meredith Wills tarafından Business Insider için yapılan bir araştırma, 2021’de oyunlarda kullanılan cihazlar için farklı iki beyzbol topunu tespit etti.

Ne olur, Mets Menajeri Buck Showalter, oyuncuların ne sıklıkta yapıldığı konusunda bir şeyden sıkıldığından emin olun. .

Müdür Buck Showalter, 8 Nisan’da Lindor’un Nationals’a karşı bir sahayla vurulmasının ardından Fransisco Lindor’u kontrol etti . )Kredi… Tommy Gilligan-USA BUGÜN Spor

“Alınması gereken bir şey Showalter gazetecilere verdiğim demeçte, ayak parmağına veya dizine vuruyor, ancak başımıza ve boynumuza çok fazla top geliyor ve bu iyi” dedi. “İyi değil.oyunlarınız hakkında deva yaparsınız ve doğrua ile ilgili ne var konusuna girmeden, tartışmanın oyuncularınızla ilgili bir olaya ulaşırsınız.”

Showalter, Alonso için “Şanslıyız” dedi.

Devamını Oku