HaberleR

(9701) (980070Kyrie Irving’in tasarımından) tamamen elde edilecek – gelecek için can bir kalabalık ve bu sezon beklentilerine yönelik beklentileri800 tasarımına olan inancı. Pazar gecesi Charlotte Hornets’e 119-110 kitaptan sonra soru sorulmasından sonra.

Brooklyn’de Nets için oynayabilmek için “tarihi” dedi. Alabileceğine izin vermeyeceğini söyledi.

“Bu geceyi kabul etmiyorum” dedi Irving. (98003)

Tam beyzbol deplasman ve NBA playoffları için tam zamanında, New York City, özel sektör koronavirüs aşısı yetkisine, yerel sporcuların ve aşı durumlarından bağımsız olarak herhangi bir izin verenlerin 70 istisnasını yarattı. Günü yapılan bu duyuru, Covid-19′ karşı aşılamayı reddeden’in bitmeden evde olabileceğine dair Perşembe olacağı.

“Artık devamında,” dedi Irving. “Artık herkes için devam edebilir. Sınırlı dikkat, korkutmayın. Bir maçın daha iyi durumda.”

Sezona şampiyonluk tesisiyle büyümek şimdi playoff için mücadele ediyor. Irving’in dönüşü, Nets’e biraz destek verebilir. Ancak Barclays Center’daki ilk maçında Nets kaybetti ve bu sezon sonra bir koşu yapmak için ihtiyaç duyacakları uyum geliştirmeleri için zaman azalıyor.

“İçinde içinde durum bu”, Kevin Durant’a ithafen. “Başımızı eğ ve işe git. Yani, bilirsin, bu bir okuma. Bu sezonluk olarak meydanlardan gidiyor. Önümüzde olan bu.”

Irving’in Nets iç arenada oynamasıyla ilgili yaklaşık 10 ay geçmişti. Pazar gecesi, Barclays Center’daki bir Nets maçı için bir sayı olan 18.166 kişilik kalabalık onu selamladı.

Oyundan önce, görüntü kontrolünde bir fan son sesli küçük uzat “Kyrie” diye muhtemelen. Irving, küçük kadroları tarafından tanıtıldığında bir oyuncunun en yüksek tezahüratını aldı.

Bahşişiş tarafından hemen önce, skorlanmışbord üzerinde sabit olarak sahada Nets’in üzerinde tanıtılır.

“Onu orada güzel görmek, Durant. ”

Covid-19 aşısı kullanımdayken, NBA ayrı ayrı tedavileri aşıyı alan aşın aktif kullanım ve takımlara katılmayı basitleştirmeyi kolaylaştırdı. oynamasını engellemiş olsa da, daha sıkı test protokollerine uyarak izin deplasmanda oynamasına katılma. Zaman bir insan.

Son askerler, havadan kısıtlamaları gevşetmeye başlarca, Irving’in takımı arkad aşları ev maçlarına dönmek için kaşınmaya başladı. NBA komiseri Adem Silver, yasanın oyuncakları için kullanılacak takımlardaki araçlara binmeye götürülecek şekilde giyilecek.

Perşembe günü, bir şekilde beyzbol bitirin yakın bir zamanda, New York Belediye Başkanı Eric Adams, Irving’in Barclays’teki ilk tercihini yerel sporcular ve olanlar için bir istisna ilan eder.

“Bu sadece Kyrie’nin sahip olduğu yetenek değil, aynı zamanda evde görüşmeyi yerindelik” dedi Koç Steve Nash. “Ama o burada olmadığında, üstlenmesi gereken rollerdekilar ve yük miktarı.”

İlk çıkış tarihi ülkü değil. Nets, cumartesi gecesi Miami’de oynadıktan sonra Pazar gününden kısa bir süre önce eve döndü.

Irving ilk beş atışını kaçırdı ve 22’ye 6 oldu, ancak bu, kalabalığının onun için sesli takdirini susturmadı.

“Bir tür beklenti görüyorsunuz” dedi Irving.

(98004)

Irving ilk beş atışını kaçırdı ve Barclays Center’a 22’de 6 oldu. Kredi… John Minchillo/Associated Press

(

İlk 17 şutundan sadece yaptı, ancak “artık” daha verimli oldu, arka arkaya üç atış oyunu 104’e getirdi. Bir eylemsinde faul yaptı ve çizgide uygulamada, kalabalık onun hakkında haykırdı. (980070)

Bu işe yaramayan Nets, Irving bile olsa Nets, Durant Harden’ın zaferlerine ulaşamayacak kadar büyük bir ilk ulaşabildi. Ancak Durant’i diz sakatlığı nedeniyle arka arkaya 21 maç kaybetti. Harden, evlenmemiş olan Ben Simmons Philadelphia’ya takas edilmiş.

Nets için sadece yedi normal sezon maçı kaldı. Şu anda Doğu Konferansı’nda sekizinci sıradalar ve sezonlarda sona erecek dokuzuncu sırada yer alacaklar. Bu, sadece playofflara kalabilmek için iki play-in maçı kazanmalarını bir başlangıç ​​pozisyonu. (980070

Nas’in geri kalanını okumak için güvenebilecekleri, Nets’in geri kalanını beğenebilecekleri kesin. Öneriye uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

“Bunun ciddiyetten aşırı derecede şüpheciyiz” dedi.

Sezonları Nash’in buna güvenemeyeceği kadar dayanılmazdı.

Devamını Oku