HaberleR

ABD Softbol’un eski başkanı John Gouveia, Nisan ayında tutulan ve reşit olmayanlarla bir dizi cinsel ilişkide bulunmakla suçlandı.

61 Nisan ağıruveia, 14 Nisan küçük küçük çocuktan sekiz suçtan tutuklandı. 250.000 $ kefaletle tutuldu, ancak kefaletle ayarlandı ve aynı gün, Sacramento County (Kaliforniya) Şerif Ofisi tarafından serbest bırakıldı. Salı dedi.

Küçük sayı, 2015 ve 2021 bütçesinde işlenen suçlara göre çok sayıda çocukla yer alıyor.

Gouveia’nın avukatı Jason R. Holley yorum yapmayın. Gouveia’nın bir tarihi tarihi 11 Ağustos.

Gouveia, 1991’den 2019’a kadar yaklaşık 30 yıl boyunca ulusal softbol federasyonu için fazla görevde çalışan ve örgütün başkanıydı. Şerifin ofisi, Gouveia’ya yöneliklere yönelik ABD Softball ile ilgili söylenenler.

USA Soft adındaki sunumlar, sunumlar hakkında sunumlar. Örgüt, iddiaları ABD SafeSport Merkezi’ne ve Sacramento County Çocuk Koruma Hizmetleri’ne anlatacağını sözlerine ekledi.

ABD Softbol’un sporu geliştirme ve yönetmeyi amaçlayan softbol oyunuyla herkes için mümkün olan en iyi olası sağlamayı içeren ve temel uyumluluğa aykırı ve uygun olandır.

Gouveia ayrıca 25 yıl boyunca Hayward, California’da düzinelerce koşu ve Hayward Park Bölgesi ile çalıştı.2016 yılında genel müdürü olarak emekli oldu, ancak şerif ofisi tutuklamanın eğlence merkezi ile gelecek söylenmiş.

Haber, ABD voleybolunun Cumartesi turnuvasından itibaren Birmingham, Ala.’daki 2022 Dünya’da yarışmaya başlamasıyla geliyor.

Devamını Oku