HaberleR

Salı günü NHL’de cesur bir sağ kanat olarak 14 sezon Mike Grier, Salı günü San Jose Sharks’ın genel menajeri seçildi ve 105.

2011 yılında oyuncu olarak emekli olan 47 Griter’de, Chicago’da scout olarak, iki yıl yardımcı antrenör olaraktan sonra takıma geliyor. Geçen sezon, Grier ile Boston Üniversitesi’nde ve Buffalo Sabers ile oyuncu takımları ve genel müdürü Chris Dry’ye rapor vererek Rangers’a hokey operasyonları ile denenmiş.

Grier, başarılı bir spor ailesinden geliyor. Ağabeyi Chris 2016’dan beri Miami Dolphins’in genel müdürüydü ve Bobby, Patriots’ın genel müdürüydü ve Bobby, Patriots ile ön büro işlerine önce bir NFL koşusu ve New England Patriots ile bir koçtu. ve Yunuslar.

Mike Grier, California San Jose’de basınca basında “Babamın aşıladığı en şey iş ahlakıdır” dedi. “O okula gitmeden önce işe gitti ve boya akşam boyan sonraya kadar eve gelmezdi.

İşe alma, siyahın lig kadrolarının yapısı ve küçük ön görev görevini yerine getirme NHL için önemli bir kilometre taşıdır.

Grier, atanmasının başkaları için yaratılacağını söyledi.

“Oyun yaştan beri ligin öğrencilerinden daha mutlu hale geldi ve bu görmek mutluten bir şeyden” dedi. “Benim işim San Jose organizasyonu için gelenlerin en iyileri ve hazırlıklarını planlıyoruz.”

Grier, 1996-97 ile lige Amerika’da Edmonton Oilers’ın yaptığı ve kullanan ilk Afrika’dan geldiği söylendi. 1981 ve Indiana’da doğan ve 1993’te NHL’de çıkış yapan Donald Brashear, Kanada’da genç hokey oynuyor.

Oynadığı maçların 6 fit-1 ve 225 pound olan Grier, Needham, Mass.’daki St. Sebastian’s School’da hazırlık okulu hokeyi oynadı ve 1993 taslağının dokuzuncu turunda, toplamda 219. sırada St. .Louis Blues. O sonbahar, tam Brashear Montreal Canadiens için ilk maçlarını oynamak, Grier Boston Üniversitesi’ne hazır geldi.

Bu’nun ulusal sınıfında birinci sınıf sınıfıydı. Grier profesyonel kariyerine Edmonton’da başladı ve Washington Capitals, Sabres ve Sharks’ta görev yaptı.

Franchise’ın ana şirketi olan Sharks Sports and Entertainment’ın başkanı Jonathan Becher, Drury’den gelen, bu yıl Doğu konferansı finallerine ulaşan Rangers’ın geri bildirimlerinin geri kazanımı gibi sahiplerine sahip olunan bir rol kazanımı.

Becher, “Chris, Mike’ı uzun gidiyor ve Mike’a genel müdür olarak güçlü bir destek verdi,” dedi. “Mike’ın güçlü bir karakter var. Mike bir lider.”

Drury’ye yönelik, “Mike’ı otuz yıldır tanımasına ve ona bir kişiyle, oyuncu ve yönetici olarak büyük deneyime sahip”. “Köpekbalıkları ile ne gibi olmak için sabırsızlanıyorum.”

Grier, 2006’dan 2009’a kadar Sharks için oynadı ve normal sezonda 35, playoff maçlarında iki gol attı. kredi… Marcio Jose Sanchez/Associated Press

Grier geçiş döneminde bir franchising’a: San Jose 2019’da Batı konferans finallerine, üzerinden üç yıl playoff uzun kaçırdı, franchising’in 30 yıllık tarihiki en playoff kuraklığı kullanıldı.

Köpekbalıkları, geçen hafta Koç Bob Boughner’ı kovdu. Grier, Doug Wilson’ın Nisan gibi durumda olmasından sonra genel müdür olarak görev yapan Joe Will’in yeri aldı.

Grier, bir teknik eğitim ve Perşembe günü günü Montreal’de olan N taslakına odaklanacağını söyledi. San Jose genel seçimde 11 numara. Sharks, San Jose’nin serbest oyuncuları sözleşme ruhsatı sınırlı olabilecek büyük sözleşme olan savunma oyuncuları Karlsson, Brent Burns Marc-Edouard Vlasic de dahil olmak üzere yaşlananlarla dolu bir kadroya sahip olacaklar.

Takımın atan sezon en çok gol atan iki tane, 35 ve 30 gol Timo Meier ve Tomas Hertl oldu. Meier 25 ve Hertl 27.

Grier, amaçlı olarak yaşlın işletimini söyledi.

“Kadroyu yıkmayacağım” dedi. “Bizim için önümüzde birkaç engel olabilir, her gün daha iyi olmayan ve kadroyu daha iyi hale gelebilir malzemeleri.”

Devamını Oku