HaberleR

, Mass. — Şu PGA Tour’daki 13. yıl ve dört kez büyük şampiyon olan Rory McIlroy, çalınan kayıpları LIV’in en açık sözlü arşivni oldu. Golf pisti profesyonelleri sarstı.

Salı günü LIV Golf’ün açılış gününü Londra’dan gerçekleştirmeden günler, McIlroy’un yarışma lige yönelik karalamaları daha da yükselme ve bu haftanın Country Club’da ABD Açık’ta şampiyonu Jon Rahm’da bir yarışmadan buldu. Boston dışında. Geçen PGA Tour’un Kanada Açık hafta’taki zaferinden bahseden ve bunu LIV Golf’ün haftasını deneyen McIlroy diyebileceğini söyledi: “Geçen Kanada’da LIV asla buna sahip olmayacak. Geçen hafta bir anlam ifade ediyordu. Orada hiçbir şey ifade etmiyordu.

McIlroy uzun uzun, en büyük tıslama Kamu Yatırım Fonu, Suudi Arabistan’ın egemen servet fonu olan ve golfçülere sahadaki herkesin bir seçebilecek garanti eden yüksek görünürlükleri Golf serisinin çiziyor. önemli bir ödeme, bir yarışmadan çok bir sergidir. Muhtemelen, PGA Tour’dan yararlanılır, sahadaki golfçülerin yarısından fazlası – en yüksek puana sahip olanlar – turnuvadan yapılır ve herhangi bir para yardımı olmadan yapılır.

Bu, Rahm’ın Salı günü LIV Golf’ün ilk “bir golf oyunu olduğu değil” olarak nedenine neden olduğu yerler yok.

(9701)

şunları ekledi: “Yüz yıldır devam eden bir formatta dünyanın en iyilerine karşı oynamak istiyorum. Görmek aradığı şey bu. Evet, para harika ama parasal sebeplerden dolayı hiç golf oynamadım. Oyun için oynuyorum ve en iyilerine karşı oynamak istiyorum.”

McIlroy, özel PGA Tour yerine LIV Golf’ü seçen 28 Bryson DeChambeau gibi birkaç genç’e inanmakta zorlanıyor. 150 milyon dolar harcanan eskidir ve değeri 150 milyon dolar olan eskidir ve değeri daha fazla olan ön sözleşme cezbed.51 Phil Mickelson’ın için yaklaşık 200 milyon dolar atmak. ) McIlroy, bıraktı, ABD Açık’ın oğlu şampiyonu Jon Rahm ile antrenman yaptı. Salı günü Rahm, LIV Golf’ün ilk olarak “bir golf oyunu değil” olarak nitelendirildi çünkü Kredi… Amanda Sabga/EPA, Shutterstock

“Anlıyorum, çünkü bu adamların çoğu 40’lı yaşlarının kısaları ya da Phil’in durumunda 50’li yaşların başında,” dedi 33′ Kuzeyli McIly. “Evet, aslında bu odadaki herkes ve beden en günlerinin içinde görünürler. Halaönümdeler bunu düşünüyorum.

PGA Tour’a olan bağlılığında neden bu kadar tutkulu olduğu sorulduğunda, McIlroy yanıtladı: “Bence yapılacak doğru şey bu.”

PGA Tura katıldığının kabulü için toplanacak olanlardan bahseden ve katkıda bulunan: “bir mirastan bahsetmediğini düşünüyor.” “suda ölü” olarak nitelendirildi. yanıldığım şey bu. PGA Tour’a kendi adamış insanlar – bunların ortaya çıkışı konan açıklamalardı. Bunun üzerine geri giden insanlar. satın alınan ve yanımı aldım.”

Amerika Birleşik Devletleri Golf Birliği, uygun oyuncularla yemek yemeden, Phil Mickelson, LIV Golf’e iltica konusunda ABD Açık’ta oynayabilir. Kredi… Charlie Riedel/Associated Press

(9701)

Son olarak, McIl800’a, saygınlıktanro tanınan en ünlü oyuncu olan Mickelson’a olanını yitirip kaybetmediği soruldu. Yanıtla, nasıl yorumdu.

LIV Golf Serisi için Hızlı Kılavuz


Kart 1 / 6

Yeni bir seri. Yeni Suudi tarafından finanse edilen, eğitima sarılı LIV Golf serisi ilk günü kutlanan kutlamalar. Ama bu ne? Kim oynuyor? Tüm bu şamata nedir ve onu nasıl izleyebilirsiniz? İşte sizin:

LIV Golf nedir? Seri, Suudi Arabistan’ın egemen servet fonu tarafından finanse edilen yeni gelecek bir profesyonel golf devresidir. Organizatörleri, yaklaşık bir asır en yüksek profesyonel golf Tour’a oyuncu PGA onu gücü bir alternatif olarak yüksek olan-ı umuyor.

Bunu kim oynuyor? İlk LIV Golf’teki 48 oyuncu, tam olarak golfün kim olduğu ve spordaki Tiger Woods ve Rory McIlroy gibi en büyük isimlerin çoğu uzak durmak. Ancak Phil Mickelson, Dustin Johnson ve Sergio García gibi büyük isimler eski büyük şampiyonlar vardı.

Oyuncuları nedir? LIV Golf sporu, golf tarihiki en zenginlerdir. İlk öğrencilerinin toplam cüzdanı 25 milyon do ve kazananın 4 milyon dolardı. Her etkinlikte oğlu sırayıa 120.000$ garanti. Bu, dokuzuncu trafik kabul edilebilir olmaları ve katılım ücretlerinin ödemelerinin üstünde.

PGA Tour, LIV Golf’ün yükselişine tepki verdi? PGA Turu ay önce, yeni tura katılan tümlera çeşitli etkinliklere katılmaları için izin verdikten sonra bu oyunculara karşı geçeceğinin tanıtımını verdi. 9 Haziran’da LIV Golf oyuncuları arasından 17 PGA Tour üzerinden tüketicileri aldı.

Yeni turu nasıl görebilirim? Yüksek profilli golfçülerine ve büyük para birimlerinde, LIV Golf henüz Amerika Birleşik Devletleri’nde bir yayın izinlerinde bulunmadı ve sizin için gösterilecek daha fazla izlenen hizmetlerinde gösterilecek. Amerika Birleşik Devletleri’nde, bu haftanın karşılaşması LIVGolf.com, YouTube ve Facebook’taki canlı yayınlar ile yapılacak.

“Bir golfçü olarak mı? Hayır,” dedi McIlroy. (98003) (98003) (980070 Devam: “Bir golfçü70 Phil’e büyük göze.

BrookelereM’e çok Illroy 90 dakika sonra, hoşlanılan kişiden zevk almas Koepka, PGA Tour-LIV Golfğı hakkında bir görüşe burada. Koepka yüzü buruşturarak “Yasal olarak. Konuşmalardan bıktım.

Koep bıktım.

Devamını Oku