HaberleR

5. Maçtan sonra, Stephen Curry oyun fuarına üzerinde “Ayesha Curry yemek yapabilir” yazan gri bir giyerek giyin.

(9702) Göml, Boston’daki Fenway Parkeği “Ayesha Curry yemek” yazan bir tabelaya yanıt olarak geldi.

Stephen’ın 10 Bu hafif adamı olan ve yemek yemeyi yönlendirmenin merkezi bir parçası olan Aye’de sivri bir kazıydı. Bir yemek kitabı yazdı, bir Food Network şovunda rol aldı ve açtı.

Ve bu seri, Celtics taraftarları ile Golden State oyuncuları arasında ileri geri gidişin sadece bir örnekydi. 4. maçtaki 43 sayılık gençsı içinden Curry, tribünlerdeki taraftarlara bağırıyordu. 3. ve 4. Oyunlar içinde, Boston’daki TD Garden kalabalığı, Draymond Green ve Klay Thompson’a küfürler savurarak Thompson’ın onları alaycı bir şekilde “gerçek klas” olarak ilan etmesini sağlayın.

(9701) (9701)

Kariyerinin bu belediyenin köri, fikir tartışmasının çıkışından çıkıyor.

“Ben küçük küçük, bu her şeyi biliyorum” dedi Çarşamba günü. “Bunu eğlencesi olarak kullanmak ve sadece eğleniyorum.”

Bir şampanya şehir için ne kadar yaşıyorsanız (9800 bir sanayinu an.

(9702) “Belki eski tarz, ilk yıl, ilk iki yıl, işler sırf çok yeni olduğu için hazırlıksız yakalar” dedi Curry. “Bu anlatıların nasıl ortaya çıkarıldığı, tüm dikkat çekici şeylerden ve burada ortaya çıkıyor. Bence bu ortamlara ne kadar girerseniz o kadar eğlence, eğlence olarak kucaklarsınız.

“Dürüst olmak”, bu sahnede tasarım ve insan için gerçekten önemli olan bir şey için çalışmadığınızı görmek, başka türlü olabilirsiniz.”

Fenway Park Curry Game On barı da tabelaya tepkisini fark etti.

Çarşamba günü, yeni bir tabelanın yanında duran, üzerinde “Ayesha Curry yemek yeme” yazan yeşil Celtics kıyafetleri giyen bir kişi Instagram’da üretir. Bu, “Steph’in karısının yemek yemediğini söylemesi, annenin sana söylemediğini gibi” dedi.

Devamını Oku