HaberleR

PHILADELPHIA — Çoğu beyzbol eğitimi, Pablo López 1996’da Venezuela’da Danny López ve Agnedis Serra ile doğumdan çok önce, yüksek kesimli üzengi giymeyi bıraktı. López, Miami’nin iki genç asından biri Marlins, nostaljik tarzdan hoşlanıyor ama ona iki yaz önce kalpten eskiden Danny’yi hedefk için üzengi takıyor.

“Tanıdığım en zeki adam,” dedi Pablo López günü Phillies ile bir haftadan önce Marlins’in önceki haftasında deneyimken. “Kitap zekası olan insanlar ve sokak zekası olan insanlarsınız?

López mucizevi bir bebekti; Dahiliye Danny, çocuk sahibine hastasıydı. Kazasında öldükten sonra Pablo’yu profesyonel denemelerine. Ulusal Lig Cy Young Grant’nin 1 başları ve belki de ilk lideri de bir örnek gibi. bir kazasında insandan sonra, annelerden biri

İntiharcılar, genç bir annenin etkisinden etkilenenlerden daha geniş alanlardan etkilenen kişilerden.

“Dediğim gibi ailelerimizin kaptanlarının.” ben ayrıldık,” dedi Alcantara. “Ailelerimiz bizim için gerçekten çok önemli. Pozitif kalmalıyız ve bizi gökyüzünden izlediklerini.”

Pablo López, Marlins için bir çıkış verir. … Lynne Sladky/Associated Press

Alcantara, López, 2003 World Series’ gibinden bu yana her playı kaçıran bir franchise’ın.

Çarşamba gününe kadar, Alcantara 2021 uygulamasından alınan bu yana 297 vuruşta çalış, bu da da da ana dallarda en fazla (St . Louis Cardinals takımından Adam Wainwright idi) ikinci, 279⅓ ile). Mets’in’in arkaya sekiz ile bitirme 2019 Cy Young’u arkaya sekiz ile bitirmeden bu yana majajörlerin en uzun serisi olan az isteka tesliminden bu kadar.

Yakalayıcı Jacob Stallings, “Oyun devam ettikçe güçlenme gerçekten dikkat çekici” dedi. “Altıncı’ydı, birinci ve sekizinci vuruşların – ve dokuzuncunun da – tıslayabildiğinde başka bir vitese başlangıçta. O olağanüstüydü.”

2022 MLB Sezonu

“Rahatlayın, tamam mı? , bu daha demokratik.”

  • Uyum Sağlamak İsteyen Bir Aykırı Değer : Elini kolej voleybolunda, ama Kelsie Whitmore ait olduğu yerde : Staten Island’da
  • Bir As Yeni Bir Unvan Arıyor: Dave Stewart bir yıldız oyuncu, koç, menajer ve yönetici oldu.
  • İyi Görün, İyi Hissedin, İyi Oynayın. Koku Güzel mi?: Çok sayıda oyuncu için, yüksek dozda kolonya veya kadın parfümü, performansçıların en olası (
  • Atışların Kralı: Tom House süper yıldızların daha da iyi ile yardıma sahip değildir.

(

Çoğu atıcı

kazanılan kazanılanken, 1,68 koşuşan ortalama ile 6-2 olan Alcantara gerçekten daha iyi oluyor. Rakipler, bir ilk iki plaka maçında ondan .215, ancak sonrasında sadece .156 vuruyor. Alcantara, dört basamaklı hızlı ve top olmak, kaydırıcı ve hızlarını her şeyde değiştirir.

Geniş repertuar, Alcantara’nın oyunlarda çoğu güçlü atıcıdan daha uzun süre dayanmasına yardımcı olur, bu bir gurur. Onun haricindeki 200 vuruşta çalınacak olan isimler sayabilir – Walker Buehler, Zack Wheeler ve Wainwright – ve bir parçanın ötesini. Baştan atışlar için avlanmak, atış hızlandırabilir.

2017 yılında Marcell Ozuna’yı bekleyen St. Louis’den Marlins’e gelen Alcantara, “Oyuna en iyi şeylerle başlıyorum ama çok fazla şey olmayacak” dedi. Bazen bir oyuna ilk vuruştan vuruşa 96, 97, 98’de başlıyorum. Ama vuruştan sonra gücümü kullanması gerekiyor – 99’dan 100’e, de 101′ e.”

Alcantara, oğul iki sezondaki tüm büyük lig atıcılarını yüksekte, bu da güçlü atıcı için bir gurur verici. Kredi… Laurence Kesterson/Associated Press

Genel olarak, hem Alcantara hem de 2. ERA ile 4-2 López için olan öne çıkan Fangraphs’a göre Alcantara, ortalama 91,8 mil başı bakış açılarından daha sert, ortalama 91,8 mil başı saat.

Marlins’in atış koçu Mel Stottlemyre Jr. bir olarak dahaten ziyade hızlı toplarına hız yakın olduğunu söyledi, ancak daha fazla hareket ile.

(000001)

“İkisi de harika bir kol hızıyla atıyorlar ve’Bu atmaya uygun’ uygun yok” dedi Stottlemyre. “Gücü ön cephedeler, bu hedef hareketlerini ve sahadaki bitişlerini en üst hedeflerinden geçiyorlar. Onlar özel.”

Sahalar, evet, ama aynı zamanda insanlarda. (

58 Stottlemyre, “Bunun nasıl olduğu konusunda, onun amacına yönelik bir amaç ve bir amaç için ve anlam kazandırmak için – üçümüz de bundan dolayıdır. “Onları izlemek” çünkü ben sadece benim ölümünü nasıl ele alını biliyorum. Ve genç olmak?

Stottlemyre, sürahileriyle görüşmeye devam edin. zaman iki atıcıya Alcantara ve López kadar yakın söylenecek. içinde, 16 yaşında Seattle Mariners’da bir kariyere devam etmesi için onu cesaretlendirdi başka bir okulda olan başka bir okul seçeneği: Zulia’daki anaokulu mezunu López liseden 15 yaşında olan bir yol gibi. dilde ustalaştı – ve kendi tarafında, beyzbol çok iyi mükemmellikle uyardı. edek planı hayal etmek, amacı olamaz. López zaman zaman yüksek başarının taşınmasıyla mücadele etse bu mantık galip geldi.

“Ailem çok akıllı bir geçmişe sahip, bu yüzden çok işi ve sesimi yumuşatmak zorunda kalabilirim,” dedi López

(

López liseden mezun oldu. Kredi… Derrick Tuskan/Associated Press

“Kendinizin en iyi gelişme yolunda ilerleyin. Kimseden daha iyi olmak durumunda olabilirsin, sadece son kontrolündeyken daha iyi olmalısın, anlıyor musun? Ve bunu beyzbola çeviriyorum: Sadece beş gün göre göre daha iyi olmalıyım.”

López hiçbir zaman, arkaya dokuz vuruşla bir oyun ilk atıcı olduğu gibi 11 Temmuz’dan daha iyi olurdu. Bu , “Babamın vefatının biraz birinciüydü,” dedi Lopez.

Marlinler, López’e benzer şekilde yetiştirilmiş.

Alcantara, Alcantara, Henüz erken gelmediğini söyledi. İngilizce veya İngilizce’da az kelime bilen López’den daha çekingen ama aynı şekilde ailesini araçlarıyla daha ediliyor. Alcantara’nın kırmızı Rawlings eldiveninin dış cephe kaplaması, mavi büyük harfle yazılı bir övgü var: RIP MOM & LEXI.

“Annemin çok mutlu olduğunu biliyorum,” dedi Alcantara, “çünkü ben buradayım ve o beni hayatımdan.”

Devamını Oku