HaberleR

ST. LOUIS – Geç kayarak ama yine de Amerikan Ligi’ndeki en iyi rekor için hafif bir avantaja sahip olan Yankees, önceki yıllardan Major League Beyzbol takas ilk anadan geçti. İlk 10 adaylarından iki küçük ligdennu, perspektif atıcı Lou Trivino ve başlangıçatıcısı Frankie Montas’ Oakland Athletics’e gönderildiler.

Sağ klinik kullanan Trivino, bu sezon kariyer normlarına göre daha düşük performans gösterse de, sakatlıklardan dolayı zayıflamış bir boğayı güçlendiriyor. Yankees için şimdiden dört kez forma giydi. Ancak, “kullanılacak yer ve takımların da kullanacağı alan türü Montas, henüz Yankees’teki ilk çıkışını yapmamıştı.

Ailesinin ölümü Montas, Cumartesi akşamına kadar Yankees’e katılmadı ve St. Louis’de buluştu. Takım Emniyetde yakalayıcı Jose Trevino ile toplandı. Ve bir gün sonra, ilk kez bir Yankee olarak höyüğü aldı. Ancak 2022’deki en kötü kaymasını durduramadı.

Montas sezona en kötü çocuklarını yaptı ve Pazar günü istekada altı koşuya izin verdi. Artan Kardinallere 12-9’luk mağlubiye, Yankees’in ilk üç maçlık galibiyetini kapattı ve en kötü maçlık mağlubiyet serisini öldürecek.

8 Temmuz’da Yankees, 162 maçlık normal bir sezonda MLB galibiyet rekorunu (116) kırmak için bir tempodaydı (118). 9-16’dan beri püskürüyorlar. Yankees (70-39) kendi bölümleri olan AL Doğu’da önemli bir yerde, küçük görünenler görünen ve sezonda en iyi tohum için Houston Astros’a (70-40) zemin kaybedilenler.

Ulusal Lig Central’da birinci olan Kardinallere karşı Montas’ın emri tutarsızdı. Yankees’in 4-1 önde olduğu ikinci devrede, ilk iki vuruşta ilerledi. Dylan Carlson ve Paul Goldschmidt, Kardinalleri bir koşuya getirmek için onun biri bir koşuda – arada başka bir yürüyüşle – sürdü. Ardından Nolan Arenado, ona bir perde kazandıran bir ileri, üç ev koşusunu ezdi.

Sağ sahada Aaron Hakim, vuruşta iki koşu çiftiyle skoru bağladı, ancak Yankees’in boğa güreşi, çerçevenin alt eğitimlerini koşuya izin vererek bunu yapıyorsun.

Belki de Montas’ın tartışmalarının bir nedeni, geç saatlerdeki düzensiz programıydı. Sağ elini kullanan Montas, fırlatma omzunda son yüzünden yaklaşık üç hafta kaçırdıktan sonra 21 Temmuz’a döndü. 26 Temmuz’da Oakland için tekrar başladı, 78 sahaya ulaştı, sonra New York’a takas edildi. Ancak Yankees Müdürü Aaron Boone’a göre, yine dedan sonra hala yeniden inşa edilmiş olan, Montas’ın gelişini geciktiren ve iş hayatı ailedeki ölüm geldi.

Takımın atış koçu Matt Blake, Montas yas sırasındayken, atış direktörü Briend, buluşmayla ve bir boğaz güreşi da dahil olmak üzere olmak üzere çekimlerinik için Arizona’ya uçtu, dedi.

“Dört ya da beş gün boyunca tek başına yetiştikten sonra geldiğinde başlayacaktı, bu yüzden Sam, bir nevi onu gördü, beklenenler neler konuştu ve bize yaptıklarının yaptığının bir indirmesini verdi. rutininde ve her şeyde yapıyor, ”dedi Blake.

Boone ekledi: “Koşullar ortadan kalkar, iyi bir hafta hafta geçiririz.”

Takas oğul önceleri, Yankeler, dizilişi daha da Syees ve Giancarlo’nın (sol Aşil tendiniti) ve Aaron Hicks’in (.226 vuruş ortalaması); Tabanca fırlatma atışlarını, sağ elini kullanan kurtarıcı Scott; trivino; ve Montas.

29 Eylül’e kadar Luis Severino’nun (sağ latismus dorsi suşu) bu dört startta startta 5.09 ERA’sı var.

Ancak, Yankees, yankees tarafından kendilerinden bir şekilde ortaya çıkan ve şaşırtıcı bir şekilde, 2014’te sonsuza dek bir atış yapan (3.69 ERA) ve gelecek yıl takımının altında olan 29 ile ilgili solak Jordan Montgomery’yi gönderdi. Belki Eylül 2021 kadar sakatlıklar yer Eldiven ödüllü orta saha Harrison Bader için Kardinaller. Bader bu sezon .256’ya Haziran’a ve sonuna kadarn plantar fasiit ile tamamlamaya yardımcı olabilir.

(Eski takım deneylerle bu kadar ani bir şekilde yüzleşmeyi duygusal ve garip olarak nitelendiren Montgomery, Cumartesi günü 1-0’lık galibiyette Yankees’e karşı beş golsüz vuruş yaptı.)

Beyzbol endüstrisi Montas’ı Montgomery’ye göre bir görünüm olarak görse de, Genel Müdür Brian Cashman kısa önce Montas’ı Montgomery’yi görmek için süre aldığını söyledi. 2023’ten sonra serbest oyuncu olacak Montas için için takasının “Ekim iyi en çok olan olanlarımızın nasıl olacağıyla en iyi şekilde uçabiliriz” hedefle nasıl anlatılır. ve bize en fazla kaliteli seçenek veren şey.”

Blake, Montas’ın Severino’ya benzediğini söyledi, “sana güçle saldıran höyükte bir bulldog.” Daha sonra ekledi: “Bizim için sağ ve solları alabilen tam bir cephaneliğe sahip, orta ila 90’ların sağ kullanan bir atıcı. Rotasyonumuzun tam sonundan sonra ve bize bir sezonlarına girdiğinde gözlenmesi mağazamız başka bir adam veriyor.”

Aslen Boston Red Sox ile Montas, birkaç kez yakınlaşma sonra Atletizm ile temellerini buldu. Oakland’da yakın gelecekte Montas, yaklaşık 538 istekada 3.70 ERA ile 35-30 yaşındaydı, performansı arttırıcı bir ilaç nedeniyle 2019’da 80 maç ceza aldı ve daha önceki bir sezonda21’de, 3.37 ERA ile) 180’den fazla isteka attı . ).

Yankees’e katılmadan önce, Montas bu sezon 104⅔ istekada 3.18 ERA’ya katılarak. İlk olarak iyi bir yere gitmedi, ancak Ekim için planladıkları gibi, Yankees’in birleştirmek için Montas’a dahil olacak.

Devamını Oku