HaberleR

Perşembe günü ve Güneyden toplama, Pac-12 konferansı’ndan hazırlanmaya hazır Big Deri’ye; bu, kolej sporlarının ekonomik ve ekonomik manzaralarının başka bir sismik yeniden yapımını tetikleyecek bir hareketi.

Manevra, şu anda Nebra’dan New Jersey’e kullanımska’dan Ortabatı ayaktaki 14 üniversiteyi içeren Big Deri’nin, kolej sporları en zenginleri arasında sırada bekleyen yeni bir televizyonunu kapatmasıyla geldi. Big’in Perşembe günü geçmesi bekleniyor. Bunun için üniversite rektörleri ve rektörlerin oyları bekleniyor.

Güney medya pazarına bir Big Cilt damgası, onu Güneydoğu konferansı’na karşı güçlü karşı ağırlık olarak belirleyecek ve sporcuların üzerindeki baskılarla bombalarla bir endüstride etkiyi daha da yoğunlaştıracaktır. UCLA ve USC’nin çıkışı, 1920’lerden bu yana okulları kendi bünyesine katan henüz oğlu Büyük Cilt ve SEC ile hem de sahada ayak uydurmak zorlanan Pac-12 konferansı’nı da tehlikeye atacaktır.

Oklahoma ve Texas, son yıllardan gelen ileri gelen kolej futbol olan SEC için Büyük 12 konferansından ayrılmaya karar vereli daha bir bile olmadı. Hareketleri ülke çapında bir dizi yeniden düzenlemeye yol açtı.

Birlikte belirli, Büyük Pac-12’nin sünnet listeleri, kargaşa döneminden kaldı. SEC’in ayinine bir kontrol peşinde olan ligler, bazı müzeler başka bir Atlantik Power Five ligi olan Kıyısı konferansı ile güçlerini birleştirdi.

ardından Perşembe günkü gizlilik geldi, aylarca tartışıldı ve ilk olarak Mercury News tarafından bildirildi.

Görüşmelerin kendisinden dolayı isminin duyulmamasıyla ilgili bir alıştırmayla alıştırma hakkında bir kişi, UC’nin Büyük Deri’ye lige yakınlık hakkında yakınlık söylemesiyle ilgili. Özellikle, Güç Beş toplantı tarihlerindeki satışların geleceğinde olacağından, sözleşmeler ve tüzüklerle üretilebilir, sezonlar için çok önemli olan ürünler.

Hem Büyük Cilt hem de SEC beklendiği gibi genişlerse, birkaç yıl içinde kolej sporlarındaki en popüler markalardan bazıları da dahil olmak üzere onun en az üniversitesi olacaktır. Big Ten’in üyeliği, Michigan, Nebraska, Ohio State, Penn State ve Wisconsin’i içermektedir.

USC ve UCLA’nın doğacakları, Big Ten’in itibarına ve günümüzün reytinglerine de mutlaka bulunacaktır. İki Los Angeles okulu, yıllar boyunca uzun süre atletik mükemmellik için büyük tarihi geçmişleri ile çeşitli biçimlerde Pac-12’nin çapaları olmuştur.

USC, uzun ulusal ulusal şampiyonluk takımlarının uzun listesi, Heisman Trophyleri ve Los Angeles Memorial kazananları’da bir Truva maskotu kendine özgü Batı yazı ile yakası’ndaki kayan kolej futbolu franchise’ı olmuştur.

Westwood’daki kasabanın küçük, UCLA, erkek basketbolunda benzer bir duruş sergiliyor; Bruins, Pauley Pavilion’da 11 ulusal şampiyonluk tarihi oynayan ve NBA’de rol almış bir mezunlar sahipnadır.

Eski Oklahoma Teknik Lincoln Riley’nin ilk maçına çıkmayı planlayan USC, iki ulusal şampiyonluğun payını için Petini yarıştığı ve sürekli olarak başkaları Carroll altında eski Oklahoma 2000’lerin başına kıyasla, futbolun gücü kısıtlı. UC futbol takımı oğlu uyumla’nın uygunluğu için mücadele etti. Ancak bu ülkelerde, ülkenin en ikinci televizyon versiyonundan büyük bir satın alımdan faydalanmaktan büyük deri için çok sayıda olmaktan faydalanmaktan faydalanabilirsiniz.

Okul futboldaki serveti azaldı, ikisi de genel olarak sezonların basketbol karşılaşmasını kazandı. kredi… Stephen R. Sylvanie/USA Today Sports, Reuters aracılığıyla

Oğul gibi, Pac-12’nin futboldaki serveti azaldıkça – ve lig, Big’in geleceğinden önümüzdeki dolar daha az ödeyen bir program geliştirmeyle sekteye – Ohio State okulları, Georgia ve Clemson seçkin yetenekler için idealler için Bilim’da Madencilik yapıyor.

Futbol ve erkek basketbolununC, UCLA ve US, sözde Olimpik sporlardaki güçlerdir. Örneğin USC, son saha voleybolu, kızlar açık hava atletizm ve erkek tenisinde ulusal şampiyonluklar kazandı. UCLA kendi adına beyzbol, plaj voleybolu, kadın jimnastiği, kadın futbolu, voleybol ve kadın tenisinde son şampiyonluklar kazandı. Her iki okul da pac-12 sponsorluğunda veya hamile olmak için gönderilmeyan sunda şampiyonluklar kazandı.

İster yarış ister parkur yürüyüşleri olsun, Los Angeles’tan State College, Pa.’daki uzak kamplara gidiş-dönüş planlamak olarak seyahat edecek olan sporcular artan yük, olası gidişin gidişinde kalacak; New Brunswick, NJ; ve College Park, Md., yarışma için.

USC ve UCLA’yı cezbeden herhangi bir ilişki, liginin önümüzdeki pandemi için önümüzdeki 2020’de eleştiri alan Big Deri komiseri Kevin Warren’ın gölgesini kaldıracaktır. Organizasyonun bölümlerine ayrılmış bölümlere ayrılmış. (O Komiser Larry Scott yönetimindeki Pac-12, 2020 futbolu da iptal ve yeniden canlandırdı.)

Aynı zamanda, USC ve UCLA’nın olası ayrılışları, bir yıl önce Cuma günü Pac-12 üyesi olan George Kliavkoff için keskin bir test gösterisi. Geçen Ağustos, Oklahoma ve Texas’ın kararlarının ligde “12 üniversitemizin mevcut rekabet gücü ve hızılığı” için “şu anda planlamayı planlamadığını” söyledi.

Kevin Draper’a yüklendi.

Devamını Oku