HaberleR

All-Star arası tipik olarak beyzbolun ilk ve ikinci uyum için kullanılır. Bu her zaman yanıltıcı da – takımlar genel ilk yarıda 90 maç oynar ve ikinci yarıda sadece 72 maç bırakır – All-Star Maçı 19’a kadar oynanmazdan bu sezon daha da fazlaya kaçıyor. 1977’den beri tam sezon oynanıyor.

Takımlar gelecek hafta başında 81 makinen gerçek orta noktalara ulaşılacakları için, Mart ayı başında yapılacakma ile karşı karşıya gelecek olan bir şey en ilgi çekici olayları için ana dallara bakmak için iyi bir zaman.

Bu Sürahilerden Biri Diğerleri Değil

Bu düşünen ERA’ya bir bakış açısıyla, oyun için parlak bir gelecek gösteriyor. Tampa Bay Rays’in ikinci yılında ilk onuncusu olan 25 Shane McClana, Perşembe gününe kadar 1.77RA ile tüm hesaplamalara ilişkindir. Miami Marlins’ten Sandy Alcantara 1,95 ile ikinci oldu – sadece 26 yaşında. İlk 10’dan yedisi 30’luk küçüktü. .

Bir de Justin Verlander var. Houston Astros’un 39’dan sonra olduğu Verlander, sakatlıkları nedeniyle toplam altından geçen, iki sezonluk bir bölümden 2.03 E ile majörlerde oldu ve bu ilk atıcılarda. 10 galibiyete. Belki de atıcılıkta, ana dallardaki ikinci hareketli oyuncu, atakta atak oldu. Bu uzun bir aradan sonra yaşlananların çoğu için bir olacak olacak, ancak bir şekilde, 12 200 vuruştan oluşan bir gerileme başlatıcı olan Verlander için mükemmel bir ifade ediyor.

Yankees’ten Aaron Judge Perşembe gününe kadar 29 ev koşusu yaptı ve bu da onu 61’e çıkardı. kredi… Seth Wenig/Associated Press

62 için Kovalamaca

Aaron Yargıç sadece eve koşmaya devam ediyor. Yankees’in süper hızlı gidişi Yargıç, bu sezon dışında muazzam bir tahminde bulunulan ve 213,5 milyonluk bir sözleşme tamamlamasını gözden geçirmek ve bir kariyer gibi görünen bir tutkuyla devam etmeye başladı. Perşembe günü, takımını ana dallardaki en iyi rekora ziyaretken, 29 iç saha ve 59 koşuyla .286’ya ulaştıyla. Felaket dışında, Yargıç’ın bahsi gibi görünüyor.

Soru, daha ne kadar iyi gelebileceğidir. Perşembe gününe, Babe Ruth’un 1927 beceria ayak uydurdu (ilk 75 maçında 29 iç saha koşusu) ve Roger Maris’in 1961 kadarın (75 isteka 30) hızının hemen dışındaydı. Maris’i tek sezonluk meşru bir rekor sahibinden olarak seçseniz de seçmeseniz de – bir fazla sezonda homer’ına sahip olan performansı arttırıcı olaylara bağlanırdı – Hakim’in Yankees’in kırılmanı gerçeği bir gerçeğinden dolayı heyecan için yeterli yeterli .

Albert’ın gidiş yolundaki Fenway Park’ı son kez ziyaret etti, Boston Red Sox Monster’ın puan tablosunda 5 numarayı sundu. kredi… Michael Dwyer/Associated Press

Elveda Derken Yukarı Çıkıyor

Albert Pujols Veda Turu kitaplarında hera yollu rekorlar ve çokye ilham veriyor, yaşlanan olsa bile sadece 0,198’i vuruyor.

Pujols 23 isabetle Eddie Collins’i tamamlanır ve Paul Molitor’u tamamlanır. Toplamda 39 Willie Mays’i ekleyerek sıraya koydum. Oynadığı 40 maçla art arda Dave Winfield, Barry Bonds, Cal Ripken Jr. ve Mays’i sekizinci sıraya yükseldi. Sezonun ikinci geçebilecek 40 maç daha ekleseydi, Stan Musial, Eddie ve Ty Cobb’u da bir adım öneerek bu konuda avantajlı yanında yer alırdı.

Ne yazık ki, Pujols’un 700 iç sahada hedefi olma, ulaşılamaz gibi görünüyor. 17 söz olması ve olması için oynamakta olan veyalığı yok.

Clay Holmes, bu sezon Yankees için 18 maçı bitirdi. Aroldis Chapman sakatlıktan döndünde oyundan daha yakın olup kapalı açık bir soru. kredi… Kim Klement/USA Today Sports, Reuters aracılığıyla

Clay Holmes’un Yükselişi

Beyzbolda en kurtarıcı değil, takımına daha yakın değil – en resmi olarak değil. Perşembe günü, Yankees için bir koparma yıldızı olan Clay Holmes, istekada 38 gol atarak 0.49 ERA’yı bir araya getirdi ve tüm büyük lig eğlencelerini 2.0 üzerinde galibiyetle yönetti. Buna göre, kısa süre içinde geçici olarak bitirme oyunlarını kaybedebilir, çünkü Holmes’unkinden 16 kat daha yüksek, ateş topu solak olan Aroldis Chapman, sakatlıkların şansın dönmeninde geçebileceklerinde.

34 Chapman, bu sezon ücretsiz ajans için uygun ve 29 Holmes, tahkim yıllarına yeni giriyor, Yankees’in bir veraset tesisi var gibi görünüyor – Mariano Rivera, John’un oğlu yaşanmış iyi çalıştı. Sulak alan. Ancak Holmes, Chapman’ı geride bırakılmaya devam eder, ancak bunu sekizinci devrede çalışıyorsa, birkaç ay garip olabilir.

Louis Cardinals takımından Tommy Edman, savunmasıyla o çok değer kattı ki, vuruşunu dahil etmeseniz bile, Pete Alonso ve Carlos Correa’nın favorileri sayısı kadar fazla sahip olunabilecek. kredi… John Fisher/Getty Images

Savunma Sayımları

Louis Cardinals’den Paul Goldschmidt ve Los Angeles Angels’tan Mike Trout, Perşembe gününe kadar yedekten 4,2 kazanmak, San Diego Padres’ten Manny Machado ve Angels’tan Shohei Ohtani 3,9 galibiyet aldı. Beyzbol Referans’a göre, bu yıldızların hepsi Cardinals’in orta sahadaki Tommy Edman’alardı.

Edman’ın durumu göze çarpmıyor. 0,341 taban yüzdesi ve 0,401 yavaşlama yüzdesi ile 0,271’e vuruyordu. Çalıntı taban denemelerinde 22 eğitim 19’uydu, yedi iç sahada yapılan ve liginde bir standart kategoride lider durumdaydı: sayı, 58 ile.

Ancak SAVAŞ, savunmak, ikincida 43’te ve 30’te başlangıçta ilerlemek için 11 savunma yürüyüşleri devam ediyor.

1990’da Atletizm, Oakland Coliseum’da 2,9 milyon hayran dikkat çekti. 2022’de 700.000’den az çekme hızındalar. kredi… Jim Wilson/New York Times

Ev Gibisi Yok

Atletizm nesiller boyu takımlar kuruyor ve yıkıyor. 1901’e geri dönersek, 10 kez 100 veya daha fazla oyun kazandılar, dokuz Dünya serisi şampiyonluğu kazandılar, ancak 16 kez 100 veya daha fazla oyun kaybettiler.

Bu yılki kulübün kaderi 17 100 mağlubiyet yapmak gibi görünen ve sezon dışı yangınları önceden yapılmamış bu pek beklenmeyen da, bunu yapma amaçlı kullanımlar. Perşembe günü, evlerinde 8-28 idiler ve onları Oakland Coliseum’da 63 maçı gözden kaçırmaya soktular ve bu da 1939 St. Louis Browns ve 2019 Detroit Tigers tarafından ortaya çıkacak 59 ev sonunda rekorunu kıracaktı. En az 1962 evde sadece 58 kaybetti.

Darbeyi yaşamak için – ya da potansiyel olarak bir sebep olmak – bu zararlar için pek çok yaşamak için yaşamak için gerçektendir. A’lar, maçına ortalama 8.358 seyirciyle majörlerde sonuncu. Bu, 2001’den bu yana ana dallardaki en düşük ortalama olacak ve Oakland’ın AAA Sınıfı takımı Las Vegas Aviators’ın 2019’da programından oyunla yaklaşık 1.000 daha az.

Pete Alonso, 22 iç saha koşusu ve Perşembe gününe kadar ligin önde gelen 69 koşusu ile Mets aşırılık için inanılmazdı. Son haftalarda takımının hücumunun geri dağıldı. kredi… Troy Taormina/USA Today Sports, Reuters aracılığıyla

Metro Serisi Vol. 2?

Yankees, bu sezon beyzbol hem rekor hem de koşu yarışında harika en iyi takım oldu ve günün büyük bir bölümünde, en Ulusal Lig takımı olarak seyreden Mets tarafından sevilende yerler. Scherzer ve Jacob deGrom.

Ancak hücumda oğlu yaşanan bir ölüm Mets’in solmasına neden oldu. NL’deki en iyi rekor için Los Angeles Dodgers tarafından geçildiler ve Atlanta Braves, NL East unvanını tekrar gizlice çalmaya ve çalmaya çalma.

Belki de Scherzer’in Binghamton Rumble Ponies ile gündeme geldiğinde Mets’i tekrar tekrar köyan şey olabilir.

Devamını Oku