HaberleR

Rus haber kaynaklarından çıkan haberlere göre, yakın zamanda Philadelphia Flyers ile sözleşme imzalayan bir Rus hokey incelemesi, askerlik hizmetinden kaçmayı planladığı planla Rusya’da alındı.

6 fitlik bir kaleci olan Ivan Fedotov, 7’ta Flyers ile anlaştı ve sonbaharda eğitim kampında kadroda yer almak için Mayıs ayında rekabet etmesi bekleniyordu. Pekin’deki bu yılki Kış Oyunları’nda Rus Olimpiyat Komitesi için ve destek ekibine maddi yardım yardımcı oldu.

Ulusal Hokey Ligi, ligin konusunda henüz daha fazla yorum yapmayacağını söyledi.

Philadelphia’nın hokey operasyonları başkanı ve genel müdürü Chuck Fletcher, Flyers’ın “bilgiyi bildiğini ve izlediğini” söyledi.

Fedotov, tahmine göre, Amerikalı yıldız yıldızı Brittney’deki Griner gün gününden Cuma günü alındı.

Griner, Rus üretimin bagajında ​​u200bu200böğrenim hedefinden vape okulları başarını bir Moskova’dan teslim alınacağından bu yanalar tarafından önleniyor. Griner’in destekçileri, Rus planının onu, Rusya’nın ev sahibinde Ukrayna’yı ABD ile kullanan koz olarak kullandığını söylüyor.

25 Fedotov, Finlandiya’da doğum ve Rusya’da canlandırılacak. Geçen yıl Rus ordusuyla bağları olan bir takım olan CSKA Moskova’da unutulmuş. Aynı zamanda Rusya’nın önde gelen hokey ligi olan KHL’deki en iyi kulüplerinden biridir.

Rus haber kaynaklarından Cuma günü çıkan haberlere göre Fedotov, St. Petersburg’daki bir hokey pistinde tutuklandı ve bir askerlik kamplarına götürüldü. Genç Rus erkeklerinin bir yıllık askerlik hizmetini tamamlamaları gerekmektedir.

Rus kaleciler, oğlu Tampa Bay Lightning’den Andrei Vasilevskiy, Rangers’tan Igor Shesterkin ve Florida Panthers’tan Sergei Bobrovsky gibi yıldızlarda NHL’de seçkin netminders olarak ortaya çıktı. almak için NHL takımı bir şey Rus kaleciyi için büyük can atıyor, ancak Fedotov’un tutuklanması bu boru hattının geleceği hakkında endişelere yol açmak.

Bu yıl Fedov, CSKA Moskova’nın şampiyon olan Moskova’na yakını’na yardımcı oldu ve ortalama karşıya karşı,00 golle en iyi kaleci olarak kabul edildi. Flyers’ın onu imzaladığı gün, Fletcher’ın onu taslak yapmasından bu yana elde edilen oğlun başarıyı ve gelişmeyi kaydetti.

Fletcher, “Ivan’ı eğitim ve öğretim ven çok memnun bir oyuncu” dedi. “KHL’de bir dizi uzun menzilde bir araya getirdi ve bu yıl bir Olimpiyat gümüş maddisı ve bir KHL seçimini oyunlarında doruğa aktardı.”

Devamını Oku