HaberleR

PHILADEHIA – Danny Rumph Classic’in atmosferini oluşturan yaz basketbolunda risklerle birleşin ve yaşam seviyelerili profesyonellerle birlikte oynayan NBA yıldızları için değmeyecek bir risk gibi görünüyor.

Bir oyuncu ayak devinimi yuvarladı ve sahadan sevimli insanlar tarafından yardım ediliyor. Birde ise yaralandıktan sonra döner koltuk indi. Los Angeles Clippers’ın forveti Marcus Morris, defas tarafından sonra turnike için uçtuktan gövdenin içine oturmalara yüzüstü yere inerken, spor gezisi aşikar bir korkudan gelecek. Kalkacağından, kalabalık bir nefeslerden tekrar tekrar.

Morris, Philly’de bitmişken NBA oyuncularını tamamlamayı çok istemesi, bunu hiçbir zaman yapmadığını da ekledi. “En büyük şey görünüşte görünür. Sizinle aynı mahallede büyümüş insanlar olmak, dokunabilmek, size dokunabilmek, sizinle konuşabilmek en bu.”

NBA yıldız yıl La Salle’ndeki beş günlük yaz oyununune Üniversitesi’nden daha büyük bir amaç: kalp sağlığı konusunda hazırlık yapmak. Üniforma kurtarmaya çalışan bir basketbol oyununun hayatini anlatıyor.

Philadelphia’daki taraftarlar, basketbol sevgileri ve zaman tanıtımat ve yuhalamaktan korkmamaları ile ilgililer. kredi… The New York Times için Rachel Wisniewski

Şortun alt kısmında bir yıldız, 17 turnuvasında onun bir temsili. Formaların sol alımları, bir dizi koordinatörlüğü Rumph’un yirmi yıl önce kullanım yeri gösteriyor. Ve formanın sol omzunda “Bir hafta sonu Parlakı Kurtar” sloganı yer alıyor.

Western Kentucky Üniversitesi’nde oynayan Philadelphia’lı bir lise yıldızı olan Rumph, 2005’te 21 yaşında, şehirdeki bir pikap buluşması ile ilgili neden olan bir kalp programından öldü. Turnuva, 5 ila 19 yaş arası genç sporcular için ücretsiz elektrokardiyogram gösterimleri olacak Rumph’un adını bir vakfın getireceğine yardımcı oluyor.

Organizatörler, 30 Temmuz’da Philadelphia Çocuk Hastanesi ortaklaşa yönelik 61 taramada, altısı hipertrofik kardiyomiyopatili olmak kalp olan 11 ile kişi gibi – Rumph’un ölmek üzere olan yollarında olanlar arasında bir kalp hastasının önden gelen vakaları ve yakınları arasında.

Rumph’un annesi Viola Owens, “Birçoğu spor yapmak zorunda ve bu onları incitiyor, ama onlardan hayattan kurtulmaktan vazgeçiyorum” dedi. “Bu yol kalp taramaları benim için benim için önemli. Bir ebeveyni benim için çok yaşanabilirsem, bu dünyadaki tüm dünyayı yaratırım.”

Basit başlılara sahip olanlar da, sahadan ve eğlence amaçlı turnuva düşmanca olabilir – ve oyunculardan hoşlanırsınız.

Geçen yılki turnuvanın en takımı oynayan yıl Wali Hepburn, bu Rex 6 geri döndü. kredi… The New York Times için Rachel Wisniewski

Gerçek Philly’ye, sıkı sıkıya, sahada tıklım tıklım tıklım tıklım tıklım tıklım dönen, boş spor taraftarları ve NBA karşı karşı yarışmak isteyenleri iddia ediyor. Bu yılki çift eleme karşılaşmasında Knicks guardı Jalen Brunson; Philadelphia 76ers, Tyrese Maxey’i; ve Morris ve ikiz Miami Heat forveti Markieff Morris. Morris ikizleri ve Maxey’in gece elbisesi Ailesi Her Şeyin Üstünde, gecesi lig şampiyonluğunu kazandı.

Rumph’un annesi ve amcası Marcus Owens tarafından oluşturulan Daniel E. Rumph II vakfının amiral uygulamasıdır. Rumph’un çocukluktaki en arkadaş biri olan Mike Morak’da devamının iyinalarından, 2006 yılında gidin – şimdi adın’tan geliyor – rekreasyona gidecek, mekan büyük kalabalıkları barındıramayacak hale gelene kadar.

Şu anda La Salle’deki 3.200 kişilik Tom Gola Arena’da bulunan NBA’in en iyilerinden bazıları, Boston Celtics forveti Jayson Tatum ve Sixers muhafızı James Harden dahil olmak üzere Rumph.

Danny Rumph’un Annesi Viola Owens, akışında “Oğlumu görmek ve devam etmemi sağlayan bu” dedi. kredi… The New York Times için Rachel Wisniewski

Morak, “Annesine bu NBA doktorunun ya da bu oyuncunun oynadığını söyleyebilmek yüzümde inanılmaz bir gülümsemeyle” dedi. “Ve çocuğunun yanına, bu insanlardan bir şey yetiştirmek için bir şey yetiştirmek için – Philadelphia yetiştirmeyi ve yetiştirmeyle birlikte – yetiştirmek.”

Ve bu ortam yoğun ve affetmez olabilir. Bir yarışmacı sezonunun eğitim teknik faul verdikten sonra birkaç dakika boyunca hakemle alay: “Bu bir yardım maçı ve sen buna mı diyorsun?” koç kollarını uzatmış ve diğer koçlar onu geri çekerken şaşırtıcı bir bakışla deneyim. birkaç saatlik seyircilere.

İkincil koltuk bulamayan (veya oturmamaya veren) taraftarlar sahanın yanında durarak oyunculara ve hakemlere bağırırken, gönüllüler de onları kenarlara fazla yaklaşmalarına uyardı. Marcus Morris, bir araya geldikten sonra bir araya geldi. “Bunu smaçlamalıydım!” Morris, savunmaya geri dönmeden önce söyledi.

Her gün bir sunucu mikrofonla yan çizgide bir aşağı bir yukarı dolaşıyor, oyunlar hakkında yorumlar yapıyor ve oyuncularla ve hayranlarla dalga geçiyordu. Oklahoma City Thunder’ın G League üyesi olan Cuma günü olan Justin Jaworski, oyunun ikinci günü kalabalığı ateşledi ve Morris ikiz takımına 33 sayı attı ve bir sunucu ona “’50 Shades of Grey’den boul’ dedi. ” (“Boul”, “adam” için Philadelphia argosudur.)

Miami Heat forması giyen Markieff Morris, sağda Minnesota Timberwolves forveti Eric Paschall ile ribaund için mücadele etti. kredi… The New York Times için Rachel Wisniewski
Darnell Smalls yönlendirmelere yönlendirildi. kredi… The New York Times için Rachel Wisniewski

Takım Ailesi Herşeyin Üstünde az farkla 87-81 galip geldi ve seyirciler sahaya koştu. Güvenlik için ve etkinlik organizatörleri, bir maçın başlaması için taraftarları sahayı terk etmeye çağırırken, yarışmacıların ellerini sıktı ve hedef fotoğraf poz verdi.

Cleveland Cavaliers için oynayan Philadelphialı Lamars, tribünleri doldurkleri, Morris ikizlerini ve turnuvada oynayanlar NBA yıldızlarını ve hedefleri hedefli taraftarlar. Eski Lakers guardı Dion Waiters ve Morris öğrenci izlemek, Stevens’ın NBA’e gidebileceğine inanmasına yardımcı olacaktır.

Bu yıl ilk kezda oynayan 25 Stevens, “Bu üstesinden gelebileceklerini” dedi. “Biliyorsun, lige gelme şeklim, draft yapılmayacağım. Çalışmak, öğütmek ve bulunduğum durumda olmak durumundaydım. Bu konuyu çözmekle uğraşmayı ve onları deneyebileceklerini düşünemeyeceklerini düşünüyorum.”

Minnesota Timberwolves’ta forma giyen New York’lu Eric Paschall’a göre, onu evrensel şey çevreydi. Manhattan’daki Dyman Park’ta oynamayı Dyck oynayarak ama NBA’de oynayarak oynamadı: “Dyckman’da oynamayı amaçladığımı”, Brunson ile Villanova Üniversitesi’nde oynayan Paslachall. “Bu daha iyi, daha kontrollü bir ortam, hakemler ve gerçek bir sahaydı, bu hedef gitti.”

kredi… The New York Times için Rachel Wisniewski

Turnuvada dikkat çekmeye çalışan Viola Owens için de basketbol, ​​en az kalp taramaları kadar önemlidir.

“Onlara yönelik ve devam ettiren şey görüyor ve devam etme bu” dedi. “Bu alışveriş çok daha kolay hale getirildiler. Beden karşılığı: Nasıl sevilirmişmı. O benim tek çocuğumdu ve her şey onun amacı dünyamı için almak ve sonra bana bir aşınmış.”

Devamını Oku