HaberleR

Mike Trout ve Shohei Ohtani ile övünen bir takım için Los Angeles Angels mühlet çok fazla oyun kaybetti: kadar 61, sadece 44 galibiyetle.

Ancak Perşembe akşamı özelliği açısından etkileyici.

Daha da kötüsü Oakland Athletics’e, Angels, Ohtani’den iki ve Kurt Suzuki, Taylor Ward, Jared Walsh ve Mickey Moniak’tan birer homer yer alıyor. Toplamda yedi, 2003’te kırılan kulüp rekorunu Bağlıyor.

Ve hala kaybettiler.

Bu nasıl olmuş olabilir? Bunun hakkında versiyonları nasıl sık ​​olabilir ki, nesiller boyu yıldızlarına karşı takım yararsızlığı hakkında bir tweet, franchise’ın arama çerçeveli?

Perşembe günü yediminin henüz tek başına başlamalara mühlet yardımcı olmadı – bu tekilliğe bir ekip için bir başka ilk daha. O zaman bile, en üst seviyede olmak için yedi koşmak yeterli olmalıdır. Ancak Melekler, indirimli yürüyüşe başlamaktan kaçınacaksınız. Takımın başlatıcısı Janson Junk, iki ve vuruş vuruşu yaptı ve altı kazanılmış koşuya izin vermesiyle kredilendirildi.

Seksen beş takım bir yemek yedi ev sahibi ve rekorları 79-6. Maçlar Philadelphia A 1921’deki galibiyetine kadar uzansa da, kayıpların, 1995’ten sonra modern bir şekilde geldi. Gerçekten de Detroit Tigers, geçen yıl Minnesota yedi homer maçı 17-14 kaybedildi, ve pandemi 2020 bile, Toronto Blue Jay topa vurmasına rağmen uzun bir oyunu düşürmeyi başardı.

31 kez bir kez oyunu veya daha fazla homer’ı vardı, neyse ki, kazanmış, ancak bundan biri, 2006 Braves, Wrigley Field’da Cubs’u 13-12 kezk için 11 isteka gerekliliği. Bir mücadele ekibi tarafından en fazla ev sahibi rekoru, o sezon bir gün Orioles’ 10 gol ve Ernie Whitt’in üç sayı 1987 Blue Jays tarafından önleniyor. Skor o zaman adayi: 18-3.

Melekler perşembe günü ev yürüyüşlerini kutlamaya devam etmek, ancak başka bir başkata daha fazla coşku toplamak zordu. kredi… Jayne Kamin-Oncea/USA Today Sports, Reuters aracılığıyla

Beyzbolun model modelinde örnekleme pek çok gelenekçi için, Perşembe akşamı en iyi çok sayıda iç yarış olabilir: oldukça yeterli taban koşucusu yok. Angels’ın sadece iki isabeti var, bir tek ve bir çift, iki yürüyüş ve dokuz kez vurdu.

Angels’ın menajeri Nevin maçtan sonra ” Phil’e verdiğin demeçte, her zaman tek vuruşların seni öldürmediğini söylüyorlar, yediye vurursan yenebilirsini ancak seni hissedersin” dedi. “Bizim için işe yaramadı.”

Takımın için planlama ortalaması, .25 homer artı bir olabilecek7 en düşüktü. Bu tür oyunlarda ortalama .400 derecedir.

Angels, bu sezon homers’da ortalamanın biraz, ancak koşularda sondan üzerinde yer alıyorlar. Alabalık (sakatlar yaralar), Ohtani isabetleri, geri dönüşü yok eder.

100 plaka tipine sahip 13 vurucudan sekizi .250’nin altında ve biraz hafif vuruyor. Walsh’ı seçmemek için değil, çünkü çok aday var, olabilir.231 olabilecek bir ilk kaleci, Perşembe günü koşsa da size çok fazla oyun kazandırmaz.

Angels, Baseball Reference’ın WAR versiyonuna göre, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, orta saha (Alabalık) ve belirlenmişucu (Otani hariç, çekim yapmayan onun ortalamanın tamamının).

Ve bu viral tweet’in hayal gibi olduğu, Ohtani’nin büyük bir olması olması Meleklerin kazanmasını pek garanti etmez. Perşembe günkü maçı onun majörlerdeki 11. iki homer performansıydı. Melekler bu maçlarda sadece 6-5.

Ohtani Trout’u az görüyor ve taraftarların gözlerinden çekecek çok fazla anlamı olduğu anlamına geliyor. Ancak bu seyirciler, iki harika oyuncu, çok sayıda ev sahibi, ancak çok fazla zafer kullanıyor alışıyorlar.

Devamını Oku