HaberleR

Yankees, Joey Gallo ile ne elde edeceklerini biliyorlardı.

Tek yapmaları gereken, Altın Eldiven savunması yapma konusunda büyük sahip olmak, haber medyasıyla iyi olan ve ürkütücü bir Rob Deer’i hatırlatan bir şekilde olan Giancarlo Stanton kadar bir dış saha hayal etmekti.

vuruşlar ve ev yürüyüşleri için üç gerçek anlamda olarak adlandırılabilir ve Gallo ile tek tip gibiler. Bu anlamda dile getirdi.

Gallo’nun Salı günü saatinde Los Angeles Dodgers takası Yankees ile 140 maçın üzerinde örnek: .159 vuruş ortalaması, 25 homers, 77 antreman ve 194 grev.

Olaya atıcı ve alıcının olay savunmayı içermedikleri için sözde üç gerçek araç, plakalarının görünüşlerinin 59’unu artırdı ve Teksas ile görsel işaretlerini yüzde 58, 2 geride bırakıldı. (Referanslar olarak, sıkılan ya hepılan ya hiç küçüklerinin büyük olarak bir şekilde anlatılabileceklerinin küçük yüzde 49,1’inde üç gerçekn bir tanesini sağlayabilir.)

Rob Deer, kariyerinin yüzde 49,1’ini üç çocuğumuzun olması sona erdirdi. kredi… Jonathan Daniel/Getty Images

Geçen ekim için Gallo için geçerli olan insanlar gitti.

Şimdi 28 kullanıcılar Gallo, Dodgers’ın başka bir yerde kullanıma eden için kullanımda bir hüner olduğu için Los Angeles’ta hazırlanacak.

Yankees, geçen yıl Texas Rangers’tan Gallo ve Joely Rodriguez’i üç küçük ligden oluşan bir paket için satın aldı ve hepsi de şu büyüklerde. Ve son iki sezonda 4.59 ERA ile AA Sınıfı bir sağ bek olan Clayton Beeter için Dodgers’a Gönderildi. Ticaret paketlerindeki, Gallo’nun stokunun ne kadar elde edildiği açık bir gösterge.

Ancak, üç dodger için, üç dodger tarafından gerçekleştirilmekte olan bir projeye dönüştürülmek, Gallo’yu pilot yapmaya değerk yapmaktır. Ve belki Los Angeles haber medyası onun nasıl giyindiğiyle ilgilenmez.

Devamını Oku