HaberleR

işin şakası şu ki, çiçekler’de bu normalden daha yağışlı geçen yağmur yağmasını, sadece bir kriket antrenmanı.

Mizah altin, 2018 iklim raporunda, tarlalara veya sahalara dayalı tüm kullanıcılar arasında “iklim sistemden en fazla kriket etkilenecek” ile oynanacakte üstü kapalı bir anlaşma var.

Bazı ölçülere göre, kriket iki milyar ila üç milyar taraftarla futboldan sonra dünyanın en popüler ikinci sporudur. Hindistan, Pakistan, Sri Lanka, tatbikat ve Güney Afrika gibi ülkelerde ve aynı zamanda yoğun olarak ısıtılmak, yağmur, sel, kuraklık, kasırgalar, orman yangınları ve denizden kapsamlı yerler arasında yer alan Batı Hint Adaları’nda en yaygın şekilde uygulanmaktadır. insan serasından yararlanmalarına bağlı deneyim.

İngiltere ve Avustralya gibi gelişmiş ülkelerdeki kriket, ısı dalgaları daha sıcak sık ve daha uzun sürdü. Sıcak hava daha daha fazla ve bu da daha şiddetli yağmura neden olur. Kaydedilen en sıcak 21 yılın 20’si 2000’den beri yaşandı.

Bu kıtada, spor, bir kıtada kalan fazla tutma ve İngiltere’de günde kadarki en sıcak içinde Hindistan altindeki en sıcak baharla karşı karşıya. Haziran ayı işletmeleri’ bir takım olan Batı Hint Adaları, Pakistan’ Multan’dan üç maç için için, sıcaklık ve sıcak bir ürün için üzerinde bir ürün için 111’e ulaşır.

Takım çalışmasıyla birlikte oyun oynamaken Batı Hint Adaları’ndan yararlanan 29 Akeal Hosein, “Gerçekten bir fırın yaratmışsınız gibi” dedi.

Güney Afrikalı Yeni Delhi’deki Arun Jait Stadyumu’nda Hindistan’a karşı hazırlanan bir maçla su molası verdi. Bu, bir asırdan uzun bir kayıt’taki konusunda Hint Yarımadası en sıcak. kredi… The New York Times için Anindito Mukherjee

Hindistan’dan Shreyas Iyer maçında hareket halinde. Sıcakla bitirmek için, bazı kullanıcılar oyun başarıları için başa çıkmak içindi. kredi… The New York Times için Anindito Mukherjee

Kriket oyuncularının tek endişesi ısıtmıyor. Beyzbolun kabaca benzer şekilde atış ve atış sporu gibi, kriket de yağmurda kolayca oynanamaz. Temmuz, Batı Hint Adaları, Dominika’daki bir maçı terk etti ve Guyana ve Trinidad’daki kullanımlarını kısalttı.

Batı Hint Adaları ve Hindistan’daki maçlık bir seri, Körfez ve Atlantik mevsiminin mevsimi yaklaşırken Cumartesi ve Pazarer Güney Florida’da sona eriyor. 2017’de Kategori 5’i fırtına ve Maria, Karayipler’deki beş kır kriket sistemlerine zarar verdi.

Aşırı Hava Durumu Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

  • Batıda Orman Yangınları : Kullanıcı ve Batılı eyaletler, daha fazla ambulans yangınlara yönelir. Dört ana sebep var.
  • A Sefil Yaz: Aylık ısı dalgaları. Rekor kıran sel. Artık Choco Taco yok. Bu yaz Türkiye’de tek bir seçenek seçeneği: teslim olmak.
  • Yosemite’nin Paradokssu: Milli parkın yükselen ağaçları, orman yangınları tarafından sürekli zorlu. Değerli ormanları için anlatmak için, kesme ve zamanının hikayesini anlatmayı söylüyor.
  • Avrupa’nın Sıcak Dalgası:Londra’yı kavuran rekor kıran sıcaklık, aşındıranın yol üzerinde aşırı hava yaygın Kuzey Avrupa şehirlerinin ne kadar hazırlıksız yapılmıştır.

Maçlar beş güne kadar. Bir günlük maçlar bile, gündüz yedi saat veya daha fazla uzayabilir. 22 Temmuz’da Port of Spain, Trinidad ve Tobago’da Batı Hint-Hindistan serisi halanin için sabah 9:30’da yağmur yağarken, oyuncular 90’ların en düşük seviyelerinde olan Queen’s Park Oval’de sekiz günle tartışmak zor zor kaldılar. 60 artı yüzde nem.

Kriket ve iklimle ilgili 2019 bir rapora göre, bir gün oynayan profesyonel bir topa vuran oyuncu bir maraton koşmaya eşdeğer ısı üretebilir. Maraton koşucuları şort ve atlet giyerek ısıyı dağıtmaya yardımda, krikette eldiven ve kask takmak amacık amacının üzerinde sıcak ve ped nemli terin buharlaşmasını okulda.

43 hakkında yorumcu ve eski Batı Hint Adaları adaları Ganga, “Seyahat planlarının hava tahmini, maçların zamanlaması, yağmur, arıza, kazaya uğradığı saldırıya uğradığı açık” dedi. Batı Hint Adaları Üniversitesi ile sistem olarak iklimin spor üzerindeki etkisi.

Ganga, “Bu durumu yönetebilmemiz için ana geçilmesi gerekiyor” dedi, “çünkü kullanımdan çekilmeyle ilgili geçilmenin geleceği düşünülebileceğini düşünüyorum.

Sporun yönetim organı olan Uluslararası Kriket konseyi henüz kesin onaydı.

Devamını Oku