HaberleR

Yirmi iki suçlayıcı. Hayır, bu geldi, 23 yap. Bekle, şimdi 24.

NFL, tacizle suçlanması ve Cleveland Browns’tan 230 milyonluk Watson mı ile uyum alan oyun oluştur Deshaun’ı almalı? Kadınlara yönelik terzihaneleri kişiselleştirilmiş makine mi?

, lig bunu yapabilirdi ve iddiaların boşuna çalıştırmasını, denemesini yapmaz. Ama olmalı mı?

Browns mesaj panolarına giderseniz, Twitter’da gezinirseniz veya sadece bazı kadınlarla devam ederseniz, insan, eski Houston Texans oyun kurucusu Watson’ın bir daha asla NFL pas atılmaması gerektiğini savunuyor.

Tahmini belirli sayıda çok sayıda oyun için bir uzaklaştırma, onlar için düşünülen görece yeterli değil. Bir sezon, hatta iki sezon kapalı değil. En popüler sporluğunun, taciz mağdurlarının Amerika’da durmasını istemesi yerinese öldürülmesi, Watson’ın yasaklanması gerekiyor.

Watson, “ligde hiç oynamamalı” diyor, önde gelen mağdur hakları savunucusu Brenda Tracy, koleji ve profesyonel sporcular için gezinme ve tacize karşı karşıya. “Bu saçmalık. Bu korumak için bu liglerin ne kadar ileriye götürmesi gerekiyor. Gitmesi gerekiyor.”

Elbette, böylesi bir hareket emsalsız olur. Watson, özel iki küçük büyük jürisinin cezai suçlamalarla devam ettirmeye karar vermeyle, masumiyetini şiddetle ilan ediyor – tacizi hedeflemekten şiddet uygulamaktan az örnek alınacak.

Eğer yasaklanırsa, lige iade için kesinlikle yapılacaktı. Hatta dava açabilirsin. Denemesine izin ver. (980070

Bir sinyal gönderilecekti: N artık oyunları, efsaneyi ve kesinlikle ona götürmeye istekli değil.

Bunu midem bulan bir halde yazıyorum. The New York Times’tan Jenny’ın bu haftaki VİDEO’su 26 okuyucunun içeriğinde yer alan daha ayrıntılı bir anlatıda anlatılır.

Watson, artık eski ki, 2019 sonbaharından 2021 yılına kadar 17 ay boyunca en az 66 kadın masajı ziyaret etti. küçükler arasında Instagram’da izini kullanan kadınlar var. bir tren yolu.

can damarı farkında en iyi NFL’leri, uzuv gevşetici masajlar için uzman birkaçdan eğitimler için.

66 masöre sahip olmak suç değil, ama aslında normalden uzak bir galaksi.

66 şey bazı Watson’ı savunduğu ve onun yanlış bir yapmadığını söylediğini söylüyor. Ancak hafta sonu, kadın iki daha sivil mahkemede bulunarak mevcut suçlayanların 24’e iddialarında. Watson’a masaj yapan kadınlar daha sonra bir avukat ya da polis çağırmadı, hatta The Times’a Watson’ın aradığı gibi göründüğünü söylediler. ağrıdan daha fazlası. Rakamlar baş döndürücü ve Watson’ın saldırganlığının ve yetkinliğinin tanımlamaları tüyler ürpertici.

En son davayı kadında, Watson’ın bir masajla masturbasyondan biraz yaklaşacak ve onu küçük düşürecek bir şekilde sonlandığını iddia edeceksin.

Dava açmamaya veya polise şikayete karar veren bir kadın, Vrentas’a, Watson’ın masaj sırasında, ağzını penisine koyması için “yalvarmak” da dahil olmak için, cinsel eylemler için tekrar talepte olduğu söylenmektedir.

“Özellikle ‘Hayır, bunu yapamam’ demek zorunda kalabilirim” dedi kadın.

Watson ve onun takımı olarak herhangi bir yanlış olabilecekler. Üç kez tatillerden sonra kabul edilirler, şu anda oyun oynamakta olanlardır. Watson, Martta basın basın toplantısında “İddiaların tartıtini hoca” dedi. “ Asla tek bir saldırmadım. hiçbir şeye saygı duymam” dedi.

Bir kez kullanılan gururlu bir takım olan Browns, artık bir şampiyonluk için her türlü türünden alınmış bir şanslıca ona, Aaron Rodgers ve Russell’dan daha iyi bir bağlantı verdiğinde, masumiyet iddiaları güçlendi. Wilson: 230 milyon dolar, onun kuruş garantisiyle bildirildiğine göre.

NFL’nin çalışmasının tamamlanmasının ardından, Watson’ın disiplinine Üyesi Roger Goodell tarafından karar verilecek. Kredi… Rebecca Blackwell/Associated Press

Bu arada, NFL müfettişleri araştırmacılarını ve komisyon üyesi Roger Goodell’ın Watson’ın olasına ihtimal vermesi bekleniyor. Tarih iç açıcı değil.

(9704)

sonra baskı altında kalan 2014 yılında, görüntü yayınlandıktan sonra baskı altında kalan, Ray Rice’ içi içi davasını yanlış idareyi kabul etti ve daha fazlanın ailena (9800 söz verdi. Ama kadın oyunlarını oyunyı boş vaatler ve pazarlama kampanyaları dışında ne değişti?

NFL’nin Son Tartışmalarını Anlayın


Kart 1 / 8

Bir balık Izgara. Amerika’nın en popüler spor ligi, küçük yaştaki çocuklara kadar öndede eleştiri ve kanunî sorunlarla karşı karşıya. NFL, öğretmenlerinin ve doktorunun oğluna bir göz atın:

Deshaun Watson’ın rahatsız edici olması. Birkaç kadın, futbol yıldızının masaj randevuları içinde küçük kızdırmayı planlayan veya saldırandan sonra, büyük’taki iki büyük jüri, Cleveland Browns ile oynamak için yakın sözleşme imzalayan futbol yıldızını cezai olarak gözden geçirmeyi planlayan. Ancak bir Times’da, Bay Watson’ın daha ayrıntılı bir şekilde yaratılmakta olduğu büyütülmüş.

Jon Gruden’in davası. 2021’de, medyanın homofobik e-postalarından haberlerinin yazılması Bay Gru, Las Vegas Raiders’ın başü olarak görevinden ayrıldı. Daha fazla, e-postaları sonra, sızdırmayı ve kariyerini mahvetmeye iddialı olduğunu iddia etmeye başladı. Mayıs 2022’de bir yargıç, ligin davayı reddetme ve kapalı alanlarda bir tahkime zorlaması yönündeki hareketlerini görmek.

gibi dolandırıcılık iddiaları. Washington Komutları için eski ekip yöneticisi, ekibin NFL’nin geri talepyla paylaşılması amaçlananlarından elde edilen gelirlerini bir savurlukoyunun iddialarından ve taraftarlarından depozito gelirlerini elde etti. Franchise, Federal Ticaret Komisyonu’na iddiaları çürümüş 102 sayfalık belge gönderdi.

Cinsel taciz iddiaları. Daniel Sınder’ın sahibi olan Daniel Snder, eski kullanıcısına yönelik komutanlıkların cinsel istismarlarının ortaya çıkmasının ardından NFL soruşturma konu oldu. Temmuz ligleriyle, ön ofisindeki taciz iddia bir soruşturmanın olayını 10 milyon para cezaya çarptırdı.

Irk davacılığı. Siya ve Hispanik olan eski Miami Dolphins baş antrenörü Brian Flores, NFL ve 32 takımına alım uygulamaları seçimliği seçmeh dava açtı. Bay Flores daha sonra Pittsburgh Steelers tarafından savunma yardımcı antrenörü olarak işe alındı. İki siyah eski antrenör Steve Wilks ve Ray Horton, devam eden davaya katıldı.

Kadınlar için moral bozucu bir kültür. 2014 Ray Rice skandalından sonra, NFL kadınları işe alma ve terfi etme çabalarını hızlandırdı. Ancak The Times’ın 30′ fazla kişisel, bir başarıdan daha iyi olmuş gibi hissettiren gibien boğucu bir kurumsal kültürden bahsetti. Altısavcı, sağlık sorunlarının durumu için uyardı, olası bir soruşturmayla karşı karşıya kalabilir.

(98004)

(9701)

Beyin canlılarından serpinti. Son şiddet ve ölüm ölümler, ligin uzunTE devam eden ve bugün bazı oyuncularda bulunan bir beyin olan C ile ilgili sorunlarının çizdi. Yaklaşık 1 yılda bir anlaşmaya NFL taleplerini değerlendirmede temelli şekilde kullanmayı kabul etmeyi kabul etti. (9703)

(9704)

(98002) 2018’de, o80070 futbolun en umut verici gerilerinden biri olan Kansas City’li Kareem Hunt, bir örneğine iterken videoya çekildi. yer ve onu tekmelemek. NFL, kadını suçlamada bulunmasa Hunt’ hakkında iddialar hakkında konuşuyor. Kansas City onu paketledikten sonra Hunt’ı kim tahmin et.

Cleveland Browns yaptı. Açıkça görülen ki, yarı zamanlı cezaları gerçek bir mesaj vermiyor.

NFL’yi beğendiğiyle ilgili hedeflerden oldukça az beğenilenler. Rice ve Hunt’a verdiği alçakgönüllü tepkilerden sonra değil. Antonio Brown’ın cinsel taciziyle ve cinsel ilişkiyle suçlayan bir davayla karşı karşıya karşılaşmasına için Tampa Bay için oynamasına. Lig, takım sahibi Daniel Snyder’ı tuzağa düşüren cezalandırma şikayetleriyle dolu bir takım olan Washington Komutanlarını gerektiği gibi değerlendirdiğinizde olmaz.

Ligin kullanıma müsamaha götürmek istemeyene mandıra en mesaj göndermesi gerekiyor.

Sürgün kazalarına radikal, aşırı sert bir ceza gibi gelişebilir. NFL hayran kitlesinin önemli bir kısmı Watson’ın hiç uygulanmayacağını söylüyor. kanıtlanana kadarlar, derler, doğru kıyafeti çok ekmek ve sirk eğlencesini suçlayanların bir parçası olan bu şeylerle suçlayanlar.

Ama NFL yapmak gibi yapmak gibi.

Watson’ın bir araba galerisi yönetilir. Patronlarının, cinsel istismarla 24 karşılaşmayla karşıya karşıya geçmek hayalni edinin. Ne zamana kadar bir işi hayal etmek mi?

Watson’ın çok az kişiyle bir NFL eğitimini edinebildiğini. Takımlardan ve ligden ikinci bir şans alacak mı? hayır. Yolculara dönüş yapılmaz. Yıldızlar için dikkate alınır (ulusal marştan diz çöken ve polisin Siyahi herkese yönelik protestoya gözdenlik edene bir yıldıza yönelik).

(9702) gerçekten bir şey hayal etmek niyetinde, hiç tanımadığınız zengin, bir ünlü müşteriye güvenen ve sonunda o kadar incinmiş ve aşağılanmış bir masaji hayal etmek ki, bir kişi olarak öldürmeye kadar kadar yakınsınız. Watson’ı suçlayanlar yaptı. Belki de yapmanız gereken tüm hayallerin budur.

Devamını Oku