HaberleR

(980070 PARİS — 2022 Fransa Açık’ı kazanmanın favorisi Carlos Alcaraz’a tüm saygım ve dikkatimle birlikte, tek kura çekimlerinde hala bulunduğundan elde edilen 19 yaşında bir genç daha var. Holger Rune adını verdi.

Benzerlikler, burada büyük bir kasabada son yıl için herkes için, yani zaten ne kadar ileride olacaktır. Ancak şu an için ve belki sadece birkaç gün daha ayrı dünyalarda yaşıyorlar.

” genç kızlarında 70’lerinde bu oyuncularları burada, orada Rune Perşembe günü, ” hakkında bir röportajda art arda ikinci bir düz set kazananının onu “turasından çıkarmaktan sonra. İlk kez Grand Slam karşılaşması.

6. sıradaki İspanyol Alcaraz, Rafael Na vek Djokovic gibi iyi oynuyorla aynı sahneyi paylaşmasına. Alcaraz’ın Çarşamba günü Albertos Viñolas’ın karşı beş setlik geria dönüşü Ram’ın şu ana kadarki maçıydı.

40. sıradaki Rune radarı altında süzülüyor. Henüz bir set düşürmedi.

Alcaraz büyük platformlarda oynuyor ve soyunma odasının konusu.

“Ünlü Carlos Alcaraz”, 2021 ABD Açık şampiyonu ve ikinci sırayı alan Rus Daniil Medvedev’in kısa süre önce onu sırıtarak tarife etmesi.

Rune şu ana kadar Roland Gar’un kiralı 12. Kort’ta oynamaya, burada geri saha o kadar dardı ki perşembe günü backhand’i kovalarken kili yağmurdan olarak katlanmış muşambaya ve fena halde bir ayak deteni burktu . Galibiyete sadece üç maça ait. Bir için çok kötü olmuşsunuzdur. Sandalyesinde topallayarak yardım aldı, sonra geri döndü ve İsviçre’den Henri Laaksonen’i 6-2,6-3, 6-3 ile kapattı.

Alcaraz koyu saçlara ve koyu renk gözlere sahip ve oğlu bir yıldırünü ve kendine güvenen ama görünüşte Üç Büyük: Nadal, Djokovic Roger Federer’den sonra modelliyor. Koçu ve onun şey için modeli, tatlı dilli eskilerden Juan Carlos Ferrero’dur. Alcaraz’ın babası, küçük bir çocukken bile oğlunu en büyük beygir olarak nitelendirdi.

Kuzeyli sarışın Rune, ters beyzbol şapkasıyla oynuyor. Koçu, az araçta Lars Christensen, Christensen’in yönetimde’daki yerel kulüpte başladıktan sonra Rune 6’da hazırlık eğitimi başladı.

Çalışıyor, artık her zaman sorunsuz.

Rune bu yılki Fransa Açık’ta henüz set kaybetmedi. Kredi… Yoan Valat/EPA, Shutterstock

“Çocukken tembeldim.

Alcaraz o kadar sert onu vuruyor ki en iyi oyunculardan sonra. ama sonuçta sonuçta testosteron yakıtlı bir markana (980070.

Rune aslandan fazla bir tarz oynuyor. Alcaraz, Kasım İtalya’daki Yeni Nesil Final onu düz setlerinde yendi. Tür çıkış için erken. 00701)

Rune ilk turda Djokovic ile berabere kaldı.

“Amacım sadece burada oynamak değil. Amacım bu toplu taşımayı, ”dedi o maçtan önce. İlk seti 6-1 kaybetti, ancak ikinci seti kaybetmeden önce bir kaybetmeda kazandı ve 15 maçın 12’sini kaybetti.

Perşembe günü “Biraz deneyimsizdim” dedi. “Muhteme onunla beş set oynamak için ne yapacaksın.”

Hala özsaygısı eksik değil. “Oyunuma,” dedi, şimdi bir doz sözlik eklemiş olsa da. “Herkesi yenebileceğime inanılıyor.” (980070

Yeterince doğru, ancak ondan fazla tenisesinin – Patrick McEnro, Bradilbert ve diğer – büyük gençlerde yarışmacıların tartışıldığı günlerin geçtiğinden emin olarak da diğerte fayda var. Oyun çok hale geldi, dediler. Erkeklerin alanıydı.

Alcaraz, bu Miami bahar ve Madrid’de büyükler boyunca büyükler ve yol boyunca Nadal Madalyalı Alexander Zverev’i yenerek bu fikri materyali kaldırdı.

Rune çok gerdirici. 2019 Açık genç şampiyonu, bu şehir merkezinin başındaki ilk ATP Turu oyununun kazananı ve bu arada Zverev’i devirdi.

Bu çabası için bir BMW kazandı, ancak gençliğini hatırlatan bir sorun var: Henüz ehliyet sınavına girmedi.

“Zamanım olmadı” dedi. “Biraz boş zamanımız açısından bakıldığında ehliyet almak arabayı almak.”

Alcaraz ehliyetini Şubat aldı.

Devamını Oku