HaberleR

Max Scher’i seçmek için kolay, Citi Field’daki başlı günün ilk maçına başlamak olacaktır. Sürahiler bir şekilde gelişen ve açılış başlangıç ​​ilk adım için planlanmış bir tarihte var. Scherzer geleceğin Onur Listesi’nde yer alacak ve bir Met ilk toplantıda açılışta istekli olarak yapmak isterdi.

Mets San Francisco Giants’ı süpürdükten sonra Salı gecesi geç başlar Scherzer, “Karar verirler, ancak 2. Maçı atmayı her zaman çünkü boğaya ne yapacağını bilirsin” dedi. “Gerekirse daha fazla var olmak için için örnek gösteriler. Bu geceki gibi bu baskıyı yaşamak gidiyor. Gerçekten daire içine alınmış yedi vuruşum vardı. Bu gerçekten, gerçekten, gerçekten vurmak işaretti.” (980070

Mets’in olarak yetiştirilen Scherzer’i Aralıkda en çok kazanan üreticinin nedeni bu düşüncedeydi. günkü gibi ince bir jest paketinin bir parçasıydı, tüm kişisel başarıları için Scher’in önce bir takım yolundan bir.

Teknik Direktör Buck Showalter, Mets’in Francisco Lindor’ 10. istekadaki tek maçında 5-4’lük ilk görüşmenin sonundaki Scherzer’zamanında bulundu.

Mets Salı günkü çift kafalı maçın ilk maçında dört olaydan sonra, Scher’in yedi vuruş (ve 100’den fazla) yapabilmesi çok önemliydi. (980 0706) Kredi… Jason Szenes/EPA, Shutterstock aracılığıyla

( 980070 Mets, açılışta dört 2) kullanımı ve Scherzer’e bir hedef ve bunu karşılaması için aciliyet verdi. Salıdan önce, ana dalda sadece bir atıcı, Boston Red Sox’tan Nathan Eovaldi bu sezon bir yarışma 100 dövüş yarışması. Showalter, Scherzer için daha yüksek bir adım planı listesi: 110.

Hedefine ulaşmak için bu kadar çok kendisinden beklenmeyecekti. Scherzer, 102 sahada yedi vuruşu tamamlandı ve atışta Darin Ruf’un tek bir atışa, iki vuruşlu, tek sayı şansını verdi. Scherzer üç tur attı, 10 önde gitti ve üç startta galibiyetini 3-1 kazandı.

2022 MLB Sezonu

Şüpheli bir sezon tam vitese geçti.

  • Müzikal Sandalyeler : Bir dizi görünümünde olmayan hamlede, Dodgers ve Braves için franchise temelleri – ikisi de ayrık anakarada gibi görünse de. (9715)
  • Gemişin Koruyucuları: Clevel, onun gibi süt inandır ve kabul edilebilir bir örnek. Bazı taraftarlar devam etmek.
  • Menajerini Arayın : Rachel Balkovec, Bağlı beyzbolda bir takımı izleyen ilk kadındır. Oyuncuları kimin sorumlu olduğunu biliyor.
  • Mükemmellikten Altı Çıkış: Mükemmel bir oyundan çıkmış bir sürahi çeker misiniz? yapar mısın? Dave Roberts bunu iki kez yaptı.

“O Max Scher- zer ,” dedi. 23 başlar. “İlk maçı yapacaksın, bu amaç ‘Dostum, hoş bir şey” dedim.”

Webb Ekim’de hoş bir şekilde yaşanabilir – Scherzer’in olumlu etkisi, her neyse – Los Giants ile Giants’ bölümünün son etkinliğida. Son cinsel günde iki kez ziyaret Scherzer, kariyerindeki ilk kurtarışla serisi için sahadan çıktı.

Bir bedeli vardı: Scherzer, Ulusal Lig Şampiyona Serisinde 2. Maçına başlamak için çabaladı ve Atlanta’daki 6. Maç için top oynamak için. Ama Dodgers’ın bu kadar ileri taşımak için yapması gerekeni yaptı.

Scher’in türünden iyileşirken

iyileşir. Tam olarak Mets’in koşusunda koşuşana benzer, 2.50 ortalama ve 18 istekada 23 vuruş ile. Günü ilk sekiz vurucusunu emekli oldu, Curt Casali’yi devam etti, ardından dizilişi tekrarlamak için dokuzuncuyu arkaya bıraktı.

(980070

Scherzer’in kolu, aşırı kullanımın startı sona sına neden olduğu gibi nasıl iyi olmuş gibi görünüyor. Kredi… Dustin Satloff/Getty Images

“Temel kuralım, siparişten bir kez geçtiğinizde, bir şeyler gidiyor” dedi Scherzer. “Sipar iki kez alırsın, bir kızının var. Bu muhtemelen benim için, iki katın o zaman ilerliyorsunuz ve yemek yemeye başlıyorsunuz. ” (98003)

bir çift iki iki-iki-şarı çıktıktan sonra, Scherzer’in atış altı altı vuruşu için çok fazla açıktı. Showalter, Scherzer’i vurucusuz bir yerden çekme fikrinden hoşlanmadı ve Ruf, temiz bir tekli sola sarfedici kurtardı.

Ancak Scherzer, Devler’e hükmetmişti; en iyi atışlarının, yüksek hızlı top ve dizilişlerindeki altı solak vurucunun ellerine gömdüğü devresi olduğunu söyledi – soğuk, rüzgarlı bir gecede sağlam bir strateji.

Scherzer, yardıma muhtaç olmak için terlemeden beyzbolun elinde bir isteka topu gibi tasarlandığını söyledi. Sinir bozucuydu, dedi, ama kimbilebilirdi ki?

“Bu, onun etkisine olabilir, yani etkisi olabilir.” “Ama aslında plan o tür gecelerden biri olmayan zamanlara göre çok daha fazla ilerliyordu.”

Scherzer’in yüksek düzeyde bile yüksek bir çıkıştıdiği, çok fazla atışa izin verme 401 kariyerinin en az mücadelesiydi.

Flushing’de bir son teknoloji World Series’e bağlı Mets’e karşı 17 teknoloji ile entegre olmak 2015’te Washington için iki vurucu kovdu. Bu performans tarihinin en iyilerinden, bir atıcının 15’ten fazla vuruşla hiçbir vuruşa ve yürüyüşe izin vermediği tek oyundu. Bir takım arkadaşının hatası Scherzer’i mükemmellikten uzak tuttum.

Şimdi o göz kamtırıcı Scherzer geceleri Mets’e ait – azı sakatlar başka bir olan Jacob deGrom var. 9-3, NL Doğu’da kazanan bir rekora sahip tek ve Salı günü güçlü bir erken açıklama yaptı.

Scherzer, geçen sezonlarda en fazla galibiyete sahip olan Giants’ı överek, “En iyilerle mümkün olabilecek” dedi. Her iki maçta da baş başa geçmemiz bizim de harika bir basketbol kulübümüzde sergileniyor.”

Devamını Oku