HaberleR

Cezayir’in konut sahipliğinde 25 Haziran-5 Temmuz 2022 tarihlerinde düzenlenecek 19. Akdeniz Oyunları’nın hazırlıklarına İstanbul’da devam eden A Ulusal Erkek Voleybol Grubu’nda Başantrenör Hakan Özkan, TVF internet sitesine açıklamalarda bulundu. Kamp sürecini pahalandıran Hakan Özkan şunları söyledi:

“Hazırlık kampımız, 12 oyuncu ile devam ediyor”

“Akdeniz Oyunları hazırlıklarını günde çift idman yaparak sürdürüyoruz. Sabah seansında ikişerli küme halinde fitness çalışmalarımız, akşam seansında da top ve taktik üzerine çalışmalarımızı yapıyoruz. Hazırlık kampımız, 12 oyuncu ile devam ediyor. Kampımızın ikinci kısmı için yarın Sırbistan’a gideceğiz ve orada hazırlık maçları oynayacağız. 24 Haziran tarihinde de hazırlıklarımızı tamamlayarak Cezayir’e hareket edeceğiz.

“Fransa ve Cezayir ile karşılaşacağız”

Tecrübeli ve genç oyunculardan oluşan bir ekibiz. Birinci maçımızı 26 Haziran’da Yunanistan ile oynayacağız, akabinde Fransa ve Cezayir ile karşılaşacağız. Birinci maksadımız kümeden çıkarak adım adım ilerlemek. Uzun yıllardır Akdeniz Oyunları’nda yeterli bir sonuç elde edemedik. Bu turnuvada bu şanssızlığımıza da kırarak düzgün bir sonuç elde etmek istiyoruz. Sağlıklı ve sakatlıksız bir kamp devri geçirip en düzgün halde Akdeniz Oyunları’na gitmek istiyoruz.”

Devamını Oku